ביטוח חיים

במהלך החיים שלנו אנחנו דואגים מה יקרה לנו אם לא נוכל להמשיך לעבוד ולפרנס את עצמנו ואת משפחתנו, מה יקרה אם נחלה ומה יקרה כאשר נלך לעולמנו. לא מספיק כמובן רק לדאוג בנושא או לחשוב עליו, חשוב לפעול וזה אומר לעשות ביטוח חיים.

מהו ביטוח חיים ולמה הוא נועד?

ביטוח חיים מגן על המבוטח במקרה שנפגע או שנפטר. כאשר זה קורה, הביטוח מקנה הטבה כספית- אם חד פעמית או כקצבה חודשית למבוטח או לבני משפחתו. אותה הטבה משולמת למבוטח או לבני משפחתו כאשר מתקיימים אחד מהמקרים הבאים:

-המבוטח הלך לעולמו

-המבוטח הגיע לגיל פרישה

-המבוטח נפגע ו חלה בצורה שאינה מאפשרת לו להמשיך לעבוד ולפרנס את עצמו ואת בני משפחתו.

חברות הביטוח ממליצות למבוטחיהם לבטח את עצמם בביטוח חיים שכן לא ניתן לעולם לדעת מה צפוי ומה יכול לקרות לנו ולסובבים אותנו וחשוב להיות מוכנים לכל המקרים האלה.

סוגי ביטוחי החיים הקיימים:

ביטוח חיים- פוליסת חיסכון- מדובר בחיסכון חודשי קבוע. במצב שהמבוטח נותר נכה או נפטר ניתן למשוך את הכסף שהצטבר בפוליסה. בפוליסה זו אין את מרכיב הביטוח והיא נחשבת חיסכון בלבד.

ביטוח חיים- פוליסת ריסק- גם בסוג של פוליסה בה מופרש סכום חודשי אשר משמש לבטח את המבוטח במצב של נכות או מוות- ללא חיסכון. פוליסה זו אינה קיימת בגיל פרישה אלא רק במקרים של נכות המונעת מהמבוטח לעבוד או במקרה של מוות.

ביטוח חיים– ביטוח מעורב. זהו ביטוח החיים הפופולארי והמוכר ביותר בין שלושת ביטוחי החיים. הוא משלב את שלושת הפרמטרים החשובים בביטוח חיים והם הסיכון של מוות, נכות כללית וגיל פרישה. ביטוח מעורב כשמו כן הוא בעצם מערב ומשלב את שתי הפוליסות- פוליסת חיסכון ופוליסת ריסק שכן יש בו מרכיב של ריסק- סיכון, וגם מרכיב של חיסכון. במקומות עבודה נהוג לבטח את העובדים בביטוח חיים ולקרוא לו 'ביטוח מנהלים' למרות שהשם הוא מקרי בהחלט ואין קשר בינו לבין הפוליסה עצמה והוא אינו קשור לניהול.

לפני שמחליטים איזו פוליסה הכי מתאימה עבורכם חשוב להיוועץ עם סוכן ביטוח המומחה בתחום וידע להסביר על כל אחת מהפוליסות הקיימות, מה היא מציעה בדיוק, מה הם היתרונות שלה ומה הם החסרונות שלה. כמו כן סוכן הביטוח מקבל מהמבוטח את כל הנתונים והפרטים הרלוונטיים וכך יכול להרכיב עבורו ביטוח חיים המותאם אישית עבורו ויעניק לו מענה בעת הצורך בכל מקרה שיצטרך והמבוטח לא ימצא את עצמו זקוק לכספים של ביטוח החיים שרכש ויגלה שאין באפשרותו למשוך אותם או שאינם מספיקים לו.

על ביטוח חיים ונושאים נוספים ניתן לקרוא באתר הביזנס שלנו בכתובת:

https://tbc.org.il/

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
תוכן עניינים
מאמרים אחרונים
עבודה בגרמניה

כולם נוסעים לברלין והם יודעים טוב מאוד מדוע. גרמניה היא הכלכלה החזקה ביותר באיחוד האירופי ובאירופה כולה, וככזאת מציעה מבחר גדול של הזדמנויות עבודה, הן

קרא עוד »
עבודה לדוברי צרפתית

לישראל אין שום קשר היסטורי עם צרפת ובכל זאת מתגוררים בה מאות אלפי, אם לא מיליוני דוברי צרפתית יוצאי צפון אפריקה ועולים מצרפת. זה ברמה

קרא עוד »
עבודה בלוס אנג'לס

השתחררתם מהשירות הצבאי ואתם מחפשים עבודה בחו"ל? אחד היעדים האהובים ביותר על ישראלים שרוצים לעבוד בחו"ל הוא ארה"ב וספציפית לוס אנג'לס. השאלה היא איך אתם

קרא עוד »
התקשרו עכשיו