האם כדאי לי להשקיע בנדל"ן כיום?

 

השאלה במה להשקיע את הכסף שלנו היא אחת השאלות החשובות ביותר שיש בתקופה זו. מחד אנו לא רוצים להשקיע את הכסף ולאבד אותו ומנגד אנו רוצים להשקיע במכשירים אשר יניבו לנו תשואה גבוהה. על רקע זה עולה השאלה האם זה הזמן הנכון להיכנס להשקעה בנדל"ן? אם כן נראה כי שוק הנדל"ן נכנס לקיפאון כתוצאה מהקורונה ולכן קשה להרוויח בו סכומים נאים. על רקע זה אנו חייבים לציין שאם אתם רוצים להשקיע בנדל"ן אתם צריכים לשים לב לכך שההשקעה חייבת להיות בסכומים גבוהים יחסית כאשר כיום יש קושי למצוא דירה בפחות ממיליון שקל. לכן השקעה בנדל"ן איך שלא נסתכל עליה לא כדאית למשקיע הבודד ודרך הרבה יותר חכמה להשקעה תהיה השקעה בבורסה בקרנות נאמנות או באחד המכשירים האחרים שמאפשרים לנו השקעה באפיק זה ןעך כך כדאי לתת את הדעת.

האם ידעתם כי יש בתי השקעות המשקיעים בנדל"ן?

אז השקעה עצמאית בנדל"ן היא לא כדאית, אך מה אם מישהו אחר בוחר לכם את הנכס ומשקיע בו? אם כן אתם צריכים לדעת כי כיום אפשר להשקיע בנדל"ן דרך בתי השקעות. אפשר להשקיע בקרן נאמנות המתמחה בנדל"ן או שאפשר להשקיע בקרנות השתלמות המשקיעות בנדל"ן. כדאי לכם להכיר את הכלים השונים של בתי ההשקעות להשקעה בנדל"ן מכיוון שדרך כך אפשר להרוויח סכומים מאוד נאים וזה משהו שכדאי לכם לתת עליו את הדעת. לכן שימו לב איך אתם משקיעים ובררו כמה שיותר מידע על בתי השקעות מכיוון שהם טומנים בחובם אופציה להשקעה מאוד מעניינת ומאוד כדאית.

האם כדאי לי להשקיע בקרן השתלמות?

אם אתם מחפשים אחר בית השקעות מומלץ אתם חייבים לבחון לעומק את בית ההשקעות שבו אתם מעוניינים להשקיע. על רקע זה יש לציין כי אחד הכלים הנפוצים ביותר להשקעה של בתי השקעות אלו הם קרנות ההשתלמות ולכן עולה השאלה האם כדאי לנו להשקיע בקרן השתלמות או לא?אם כן אם אתם שכירים אתם צריכים לקבל את אישור המעסיק שלכם בשביל לפתוח קרן השתלמות ועל כך אנו מאוד ממליצים וזאת עקב העובדה כי על קרן השתלמות לא משלמים מס וזה הופך את ההשקעה בקרן לאחת החכמות ביותר שיש וזה משהו שלא נתון בספק. לכן אם יש לכם אופציה השקיעו בקרן השתלמות ואל תוותרו עליה.

האם כדאי להשקיע בקרן פנסיה?

כפי שקרן השתלמות נקייה ממס כך גם קרן פנסיה נקיה מתשלומי מיסים עד גובה קצה מסוימת. לכן כדאי גם מאוד להשקיע את הכסף בקרן פנסיה. כמובן שיש משמעות לשאלה באיזה קרן פנסיה אנו משקיעים ואנו צריכים לעשות כל מאמץ בכדי להשקיע בקרן הטובה ביותר שיש ולא להתפשר על נקודה זו.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
תוכן עניינים
מאמרים אחרונים
עבודה בדובאי לצעירים

  הסכמי אברהם הינם הסכמי נורמליזציה ליחסים שנחתמו בין מדינת ישראל לבין ארבע מדינות ערב כאשר ההערכות אומרות שמדינות נוספות צפויות להצטרף להסכמים הללו. בקיץ

קרא עוד »
ויזת עבודה בדובאי

  לפני מספר חודשים התבשרנו ערב אחד בחדשות על נרמול היחסים עם איחוד האמירויות. כתוצאה מכך, מקום שעד לא מזמן היה נראה לכל הישראלים בתור

קרא עוד »
התקשרו עכשיו