ויזת עבודה בדובאי

 

ויזת עבודה בדובאילפני מספר חודשים התבשרנו ערב אחד בחדשות על נרמול היחסים עם איחוד האמירויות. כתוצאה מכך, מקום שעד לא מזמן היה נראה לכל הישראלים בתור חלום רחוק מאוד, הפך בין רגע למקום נגיש אליו כל אחד ואחת מאיתנו יוכלו להגיע. איחוד האמירויות קיבלה את עצמאותה בשנת 1971 ומורכבת משבע אמירויות ערביות ששוכנות בשטח המדינה כאשר עד קבלת העצמאות מי ששלט בשטחים היו אלה הבריטים. איחוד האמירויות הפך עד מהרה לכפר גלובלי בו מעל לשמונים אחוז מן התושבים הם למעשה זרים שאינם אמירתים כאשר מידי שנה יותר ויותר זרים מרחבי העולם קובעים את מקום מגוריהם באחת מן האמירויות שדובאי ואבו דאבי הנחשבות לפופולריות יותר מבין שבעת האמירויות שמרכיבות את המדינה. במדריך הבא נציג בפניכם מידע על ויזת עבודה בדובאי, על סוגי המשרות הקיימות בה ותוכן נוסף הרלוונטי עבורכם. אבל לפני כן, קצת רקע…

 

התפתחותה של דובאי בתחומים שונים

דובאי מיתגה את עצמה בשנים האחרונות בתור יעד שאפתני אליו רוצים להגיע אנשי עסקים רבים כמו גם שכירים בכדי לעבוד בחברות מובילות שקבעו בה את משכנם. בנוסף, ההתקדמות שעשו האמירויות הללו בטווח זמן מאוד קצר של השלושים שנה האחרונות היא התקדמות עצומה בהיבט התעשייתי, בהיבט האדריכלי עם גורדי שחקים מרהיבים, בהיבט הקולינרי עם מסעדות יוקרתיות רבות, בהיבט התיירותי עם אטרקציות שמושכות תיירים רבים מכל העולם ועוד. עוד אחת מאותן השפעות של ההתקדמות הטכנולוגית והכלכלית בדובאי היא נהירה של אנשי מקצוע רבים לעבוד בה בחברות בינלאומיות או לפתוח עסקים בדובאי אך לשם כך דרושה ויזת עבודה לדובאי, תהליך שיש לעשות בצורה סדורה ומקצועית שכן עבודה לצעירים בדובאי בצורה שאינה חוקית באיחוד האמירויות יכולה להכניס אתכם למאסר, דבר שבהחלט רצוי להימנע ממנו גם אם מדובר במדינה עימה יש לנו הסכם שלום.

 

אז איך מוציאים ויזת עבודה בדובאי?

ההמלצה הראשונה שלנו לגבי תהליך הוצאת ויזת עבודה לדובאי היא לעשות אותו באמצעות משרד עורכי דין שמתמחה בנושאי הגירה ואישורי עבודה, כדי שכך תוכלו להיות בטוחים כי כל התהליך נעשה בצורה מקצועית שנותנת מענה לכל דרישות החוק וההגירה אל דובאי. מעבר לכך, יש לשים לב כי כפי שציינו קודם לכן, איחוד האמירויות מורכבת משבע נסיכויות שונות שלכל אחת מהן ייתכנו שינויים מינוריים בחוקי ההגירה, לכן חשוב מאוד לפעול על פי החוק של הנסיכות בה אתם מתכננים לעבוד ולא להוציא ויזת עבודה לדובאי אם אתם מתכננים בכלל לעבוד באמירות אחרת כמו למשל באבו דאבי או בשארג׳ה. לכן, לפני שאתם מתחילים בתהליך של הוצאת ויזה לדובאי, שווה לבדוק קודם כל איפה אתם מעוניינים לעבוד, לבדוק לגבי מגורים ורק אז להתחיל בתהליך.

 

 

היכן ניתן לעבוד לאחר הוצאת ויזת עבודה בדובאי?

ויזת עבודה בדובאי לישראליםאז כפי שכבר ציינו איחוד האמירויות ודובאי בפרט מציעות מגוון רב של אפשרויות עבור עובדים רבים שכירים או עצמאיים תודות לעובדה שציינו קודם לכן שלאור ההתקדמות הכלכלית שביצעה איחוד האמירויות בשלושים שנה האחרונות חברות בינלאומיות רבות קבעו בה את משכנם או לפחות פתחו סניף משרדים בדובאי תוך הבנה שהיא מרכז מסחר וכלכלה מן המובילים בעולם ולמשרדים בנסיכות יש השפעה גדולה מאוד על העסק.

 

כך התחלנו לראות חברות הייטק רבות עובדות ממטה ראשי או ממשרדים שהוקמו בדובאי כאשר אחד הדברים שמושך את החברות הגדולות לפתוח משרדים או נציגויות באמירויות הוא העובדה שמתקיימים שם כנסים רבים, תערוכות רבות ואירועים עסקיים רבים אליהם מגיעים אנשים ולקוחות פוטנציאליים מכל העולם. לכן, תוכלו לעבוד בדובאי במגוון רב של עבודות החל מעולם ההייטק, דרך עולם השיווק והמכירות, הקמת עסק עצמאי בדובאי וכמובן איך לא גם לעבוד בטרנד העולמי של עגלות בקניונים שלא פסח גם על דובאי. בנוסף, אם אתם עובדים בחברה ישראלית ורק רוצים לעבור לדובאי ולהמשיך לעבוד בצורה מקוונת בחברה הישראלית שלכם תוכלו גם כן לזכות בויזת עבודה בדובאי תחת תנאים מסויימים ולהמשיך לעבוד מהבית במקום מושבכם החדש בדובאי.

 

מה עלינו לעשות בכדי להוציא ויזת עבודה בדובאי?

אז כפי שכבר נכתב לפני כן אנו שוב חוזרים על אותה המלצה בה אנו מייעצים לכם לעשות את כל התהליך של ההגירה באמצעות משרד עורכי דין שמתמחה בנושאי ההגירה לדובאי. ישנן מגוון ויזות עבודה כאשר התנאים לקבלת ויזת עבודה של שכיר אינן דומות לויזת עבודה בדובאי לעצמאי שרוצה לפתוח בה עסק. לכן, חשוב מאוד לעמוד בקשר עם משרד עורכי דין שמכיר את הניואנסים השונים של כל אחת מבין ויזות העבודה השונות. לפני שאנו מתחילים בתהליך של הוצאת ויזת עבודה בדובאי עלינו לראות כי אנו עומדים בכל תנאי הסף שהויזה מכתיבה כאשר אחד מהתנאים של ויזת עבודה לשכיר למשל היא בדיקה רפואית מקיפה שיש לבצע בטרם הגשת הבקשה. יש לציין כי במקרה הזה מי שמגיש את הבקשה עבור אשרת העבודה הוא המעסיק הפוטנציאלי שלכם. לעומת זאת, במקרה של בקשת ויזת עבודה בדובאי עבור מגורים בה, בהמשך נעבודה עבור מעסיק ישראלי אתם אלו שתצטרכו להגיש את הבקשה עבור הויזה וישנם מספר תנאים נוספים כמו למשל חוזה עבודה לשנה אחת לפחות אצל המעסיק שלכפ, הוכחות על תלושי שכר, הצהרה מהבנק, דרכון בתוקף ועוד דרישות אחרות. גם במקרה שאתם עצמאיים שמעוניינים לפתוח עסק בדובאי אתם אלו שתצטרכו להגיש את הבקשה לויזת עבודה בדובאי כאשר כאן התנאים מעט שונים. בשביל להקים עסק בדובאי אחד הדברים אותו תצטרכו להוכיח הוא איתנות כלכלית באמצעות הצהרה מן הבנק שלכם.

 

ויזת עבודה בדובאי – מדע כדאי לעבוד בדובאי?

הוצאת ויזת עבודה בדובאיאין ספק שויזת עבודה לדובאי תקדם את העתיד המקצועי שלכם בצורה משמעותית על ידי עבודה בסביבה חדשה ומאתגרת וגם יכולה לשדרג אתכם בהיבט הכלכלי. אבל ישנן עוד הרבה סיבות רבות ומגוונות למה כדאי לכם להוציא ויזת עבודה לדובאי ולהגר לשם. כפי שציינו דובאי היא כפר גלובלי בינלאומי אליו מגיעים אנשים רבים מכלל העולם וריכוז הזרים בה גבוה מאוד, דבר שנותן לנו הזדמנות ליצור קשרים אישיים וקשרים עסקיים וליצור רשת נטוורקינג שעלולה לעזור לנו בעתיד בהיבט האישי וגם בהיבט של עבודה. מעבר לכך, הקליטה שלכם בדובאי תהיה קלה, שכן למרות שהשפה הרשמית בה היא ערבית, הרוב המוחלט של המקומיים דוברי אנגלית ברמת שפת אם כמו גם העובדה שכרוב המוחלט הם זרים, דבר שגורם לאנגלית להיות השפה הבלתי הרשמית הכי מדוברת בדובאי. יתרון נוסף הוא השפע שמציעה לנו דובאי שכן כל מה שאתם רק רוצים תוכלו למצוא בה, פעילויות מאתגרות ומעניינות, אדריכלות מרהיבה, חופי ים כחולים, מדבריות אינסופיות, קניוני ענק, תעשיית בידור גדולה ועוד.

 

מעבר לכך במידה ואתם מתכננים לעבור עם המשפחה שלכם דובאי ידידותית מאוד למשפחות ותוכלו למצוא בה מתחמי מגורים רבים מאוד של תושבים זרים כמו גם. תקני חינוך ברמה גבוהה מאוד עבור הילדים שלכם. עוד יתרון מרכזי של עבודה דובאי שאם אתם מתגעגעים לארץ, תוך שלוש שעות טיסה אתם מבקרים את המשפחה והחברים שלכם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
תוכן עניינים
מאמרים אחרונים
עבודה בפורטוגל

פורטוגל, מדינה קטנה לצד ספרד, שעלתה לכותרות בישראל בעיקר סביב ההקשר של הוצאת דרכון זר על ידי יוצאי מדינות צפון אפריקה. אלא שפורטוגל היא גם

קרא עוד »
עבודה בצרפת

אם אתם דוברי צרפתית, ובישראל ישנם לא מעט דוברי צרפתית, יש לכם את האפשרות למצוא עבודה בצרפת וליהנות ממשרה מסודרת, אפילו משרדית נוחה בשכר אטרקטיבי

קרא עוד »
התקשרו עכשיו