מכירת ציורי שמן באוסטרליה

מי אנחנו

חברתנו הינה חברה למכירת ציורי שמן באוסטרליה מדלת דלת. החברה הינה חברה חברה מקצועית ששמה לה לדגל את נושא ההדרה הקליטה והיחס האישי לכל עובד ועובד.
החברה ממוקמת באזור פרת’. ניסיוננו לימד אותנו שבתחום מכירות תמונות השמן, בחירת האזור חשובה מאוד. פרת’ נמצאת באזור המערבי של אוסטרליה, אזור בו נמצאת האוכלוסייה העשירה ביותר של אוסטרליה. כמו כן, האזור הוא אזור בתולי. עבודה בחו"ל, בעיקר במכירת תמונות שמן והצלחתה, מאוד תלויים באזור ובחרה וביציבותה. המוצר הנמכר הוא ציורי שמן באיכות גבוהה, בדומה מאוד לציורים הנמכרים בגלריות, חלקם רפרודוקציות וחלקם ציורים מקוריים.

תנאים

אנו יודעים שלא קל לעלות את עצמך למטוס, במיוחד כשמדובר בעבודה בחו"ל ולא בטיול. לכן, נעשה כל שביכולתנו להקל עליך את התהליך. כל עובד חדש ייאסף ע"י איש צוות שלנו משדה התעופה לדירתו החדשה. לאחר הקליטה הראשונית... אנו יודעים שקליטה בעבודה בחו"ל לעתים פחות פשוטה מבארץ, לכן, אנו נדאג להדרכה מקיפה הכוללת חפיפה יסודית עם סוכן וותיק,כל סוכן יעבור יום התלמדות עם מנהלת המכירות של החברה והדרכות שבועיות בנושאים שונים כגון מכירות, אומנות, וטיפול בתגובות של לקוחות. בנוסף, ראש הצוות האישי והצוות הניהולי בחברה ידאגו להוציא ממך את המקסימום על מנת שתשיגו את מקסימום השכר הפוטנציאלי- כי אם כבר נסעת לעבודה באוסטרליה , אנו רוצים שתעשה כסף של חו"ל...

וחוץ מזה...

כל צוות בחברה מתגורר בבית נופש ברמה גבוהה מאוד אותו שוכרת החברה.
הבית מאובזר בטלוויזיה, DVD, מכונת כביסה, גינה גדולה, מטבח ועוד.
לכל צוות יש רכב צוותי גדול בעל 8 מקומות ישיבה, כל הרכבים הינם רכבים חדשים (מחברת השכרה) והרכב עומד לרשות הצוות גם בסופי שבוע ליציאות וטיולים משותפים.
במהלך יום העבודה, ראש הצוות נמצא בשטח עם הסוכנים ועומד לעזרתם ולרשותם בכל בעיה מקצועית ואישית.
תשלום לשכר דירה הוא 15 דולר אוסטרלי ביום - בשבוע 105$. הסכום לא ניתן בתחילת כל שבוע אלא מנוקה מהמשכורת שניתנת בסוף כל חודש.
.

אנו יודעים שהבחירה לנסוע לעבודות בחו"ל מלווה בהרבה שאלות והתלבטויות.

נשמח לספר לכם עוד קצת על עבודות בחו"ל ועל העבודה אצלנו.

את המידע לגבי התנאים, ההחזרים, האחוזים העלויות, ובקיצור, כל מה שצריך לדעת לפני שנוסעים לחברה לעבודות באוסטרליה - נמסור לך לאחר שתיצור קשר...

Comments are closed.