עבודה בפסטיבל הריינבו

תארו לכם עשרות אלפי אנשים צבעוניים, מחופשים, מחוייכים ושמחים, שמתאספים בכל שנה באמצע השממה, בשביל להרגיש חופש מושלם של4 ימים. בשביל להרגיש שאתם בתוך חלום, בשביל להוציא אנרגיות שבחיים לא הוצאתם ולהרגיש שאתם באמת הגעתם למקום הנכון. אתם לא צריכים להמשיך לפנטז, המקום הזה קיים. הוא נקרא "פסטיבל הריינבו" שמתקיים בכל שנה במלבורן, אוסטרליה. רציתם להרגיש את החופש הזה ועדיין להיות ישראלים? בואו לעבודה בפסטיבל הריינבו.

עבודה באוסטרליה לאנשים שאוהבים חופש

בפסטיבלים ישנן כמה אופציות לעבודות, תלוי מה מעניין אתכם, מה אתם מחפשים בעצם ומה ההכשרות שלכם.
עבודה באוסטרליה בפסטיבל הריינבו היא דבר שלא רבים ממש חושבים עליו, אבל למי שמחפש לשלב בין הפסטיבל המטורף הזה, לבין כסף שיכול להיות לא רע בכלל, כדאי להתחיל להפעיל קשרים. אז אילו עבודות יש בשבילכם בפסטיבל הריינבו?

1. להיות בצוות ההקמה והפירוק של הפסטיבל. היתרון בעבודה הזו היא שבזמן הפסטיבל עצמו לא יהיה צורך בעבודה אמיתית, רק בשבועות שלפני תחילת הפסטיבל וכמה שבועות לאחר סיום הפסטיבל. זו עבודה פיזית, שכרוכה בהקמת מאהלים, גדרות, במות, עיצוב הפסטיבל, הכנת תצוגות של אמנות, גריפה של אדמה ודשא ועוד. לאחר סיום הפסטיבל יש צורך בפירוק כל הדברים הללו. המשכורת שלכם תהיה גלובלית ובנוסף כרטיס הכניסה לפסטיבל ולמתחם הוי.איי.פי יהיה על חשבון המפיקים.

2. יש לכם חלום של הקמת דוכן של חומוס, מעשה ידיכם ולעבור בפסטיבלים ברחבי העולם ולמכור את החומוס הזה? יופי, כי ברחבי העולם דוכנים כאלה של אוכל עדתי מתחילים ממש לתפוס תאוצה, ואין מקום יותר טוב להרוויח את הכסף והפרסום מאשר בפסטיבלים. היופי בעבודה הזו הוא שאתם יכולים לתת מחירים יחסית גבוהים, הדוכן פתוח במשך 24 שעות ועובד ללא הפסקה. כמובן שיעבדו איתכם עוד עובדים וכך תוכלו לעבוד וגם להנות מהפסטיבל בהפסקות שלכם. גם פה כרטיס הכניסה יהיה בחינם!

3. בפסטיבל הריינבו מתקיימות הרבה סדנאות לאורך כל אורך הפסטיבל. כרטיס הכניסה כולל גם את הסדנאות הללו. למי שעבר הכשרה בתור מטפל בשיאצו, מדיטציה, יוגה, סדנאות צחוק וכו’, תוכלו לעסוק ולהעביר סדנאות בפסטיבל עצמו. כמובן שיש צורך לתאם מראש עם המפיקים של הפסטיבל על נושא הסדנא, מס’ הפעמים אותו תעבירו את הסדנא וכו’. התשלום גם פה יהיה גלובלי ולא ע"פי סדנאות, אך יש מינימום של פעמים שתעבירו את הסדנא הזו.

וזה לא הכל

כמובן שיש עוד כמה עבודות בהפקה המטורפת הזו, תוכלו לפתוח "באסטה" ולמכור את האמנות שלכם, תכשיטים, בגדים שעיצבתם ועוד. יש בפסטיבל מתחם שלם רק של קניות של מוצרים מיוחדים, בדר"כ עבודות יד, אז יש מקום ליצירתיים שבינכם, חוץ מזה יש עבודות "מזדמנות" כאלה, כמו להיות אחד מהמאבטחים בפסטיבל, להיות מוכר כרטיסים או אפילו מנקה. אלה עבודות של 4 ימים, שאתם נמצאים בחוץ, בטבע, 4 ימים שכן אתם בעבודה באוסטרליה, אבל אתם לא סתם עובדים, אתם לוקחים חלק בפסטיבל המטורף הזה, שאליו מגיעים אנשים ומשפחות מכל העולם, אתם חווים חוויה מדהימה וממכרת וגם תוכלו לעשות קצת כסף על הדרך ולהרוויח כרטיס כניסה בשווי של 350$ בחינם.
פסטיבל הריינבו מתקיים בסוף חודש ינואר מדי שנה, לפסטיבל הזה מתכוננים חודשים רבים מראש, באיסוף האומנים שיופיעו בפסטיבל, הכנת הסדנאות וחשיבה על עיצוב האירוע. בהפקה כזו יש מקום להרבה בעלי מקצוע או סתם אנשים שרוצים להרוויח את החוויה הזו ולהרוויח קצת כסף על הדרך. קחו בחשבון, העבודה הזאת מאוד ממכרת, ולאחר שתתחברו קצת לצוות ההפקה תוכלו לעסוק בהקמות ובשלל העיסוקים הללו לאורך כל השנה, הרי כמעט כל חודש יש פסטיבל ענק כזה במדינה אחרת – ארה"ב, פורטוגל, הונגריה, רומניה וכן, גם בישראל.

לסיכום, עבודה באוסטרליה ובפרט עבודה בפסטיבלים היא עבודה שלא כדאי לפספס, זה לא דבר מחייב, זאת עבודה לזמן קצר, זאת העבודה היחידה שאפשר להרגיש בה חופש מוחלט, גם אתם באמת עובדים תוך כדי.

Comments are closed.