עבודה באנגליה

קצת על המקום

אנגליה גובלת בסקוטלנד בצפון וויליס במערב, המרחק בינה לבין צרפת הוא רק 29 ק"מ. המדינה משתרעת על שטח של כ-130 אלף קמ"ר ואוכלוסייתה מונה כ- 50 מיליון תושבים. האקלים באנגליה נוח ולח עם טמפרטורות מתונות. אנגליה לעד תישאר אימפריה ולא עוד חברה באיחוד האירופאי והעובדה הכי משמעותית המעידה על כך היא המטבע שלה- לירה שטרלינג או בפי רבים הפאונד. מטבע חזק מאד ויציב. אנגליה היא המדינה המתועשת ביותר בעולם והיא מובילה ביצור רכבים, מטוסים, ספינות ומטוסים. היא יצרנית גדולה מאד של טקסטיל ומוצרים כימיים. כמו כן באנגליה יש תעשיות כבדות יותר של כריית פחם, פלדה וכמובן יחד עם המאה ה-20 תעשיית ההיי טק תופסת חלק נכבד מאד מכלכלת המדינה.
לאנגליה תרומה חשובה מאד בתחום האומנות: תיאטרון, ספרות, מוזיקה, קולנוע ואדריכלות. בזכות עברה המפואר של חמדנות ועושק אנגליה ידועה בהערכה הרבה לאוצרות אומנות רבי ערך, יצירות מופת, בתי אחוזות מפוארים, קתדראלות, וטירות, כל אלה ועוד סוחפים לרחבי המדינה מיליוני מבקרים מדיי שנה מכל העולם שהופכים את העבודה באירופה בממלכה הבריטית למשתלמת באופן יוצא דופן. כמו כן רמת החיים באנגליה ותרבות הצריכה המקומית היא מהגבוהות בעולם. חיי הלילה באנגליה הם מדהימים ויש הכל מהכל... מועדוני מיינסטרים, טרנסים, ג’אז, בלוז, היפ הופ, רוק וכל סגנון מוזיקה כזה הוא אחר, מה שיפה באנגליה הוא לכל אחד מהסגנונות מוזיקה יש סצנת מועדונים שווה במיוחד.
באנגליה שכיח לראות במועדון אחד זקנים בריטים יושבים בפאבים שיכורים מעולפים לצידם טנקיסטים הזויים עושים פוגו אחד על השני וממש כמה מטרים מהם זוגות של חנונים שותים יין לבן. וזה רק חלק מהחבילה של העבודה באנגליה , כמות התקריות המוזרות והדברים המצחיקים הם בלתי ניתנת לספירה.

עבודה באנגליה

העבודה במדינה המלכותית נחשבת כאטרקטיבית בעיקר בתחום המכירות בשני סוגים עיקריים: עגלות ומכירת ציור השמן. מכירות דורשות מהעובד הרבה מאד כריזמה,תאבון לכסף, מוטיבציה וכישורי שכנוע. ההבדל בעבודה באנגליה במכירת ציורי שמן לבין עבודה בעגלות הוא שמכירת תמונות היא עבודה של פחות שעות, האחוזים בה גבוהים יותר ,וזו עבודה שהעובד בה הוא אדון לעצמו. רק הוא והפולדר ציורים שלו עוברים מדלת אל דלת במטרה למכור תמונות בטענה שהמוכר צייר אותם במו ידיו.

עבודה בחו"ל בתחום המכירות טומנת בחובה מימד פיזי ואל תתבלבלו הבלוק ציורים שאיתו מסתובבים שש שעות ביום הוא לא משהו מסכן כזה כמו שהיה לנו בגן זה וואחד תיק ענק עם תמונות דיי כבדות שמחזיקים ביד או על הגב. הקושי הפיזי לא פוסח גם על העבודה באנגליה בתחום העגלות כיוון שנדרשים לעמוד שעות ארוכות על הרגלים, אבל זה הרבה פחות קשה מאשר לעמוד על הרגליים וגם לסחוב פולדר כבד.
היתרון המשמעותי של המכירות בקניונים הוא שבאנגליה באמת יש מרכזי קניות
מ-ט-ו-ר-פ-י-ם, האנגלים קונים וקונים המון וכל שצריך זה ללמוד את הטריק, לזהות את הלקוחות הפוטנציאלים ולתפור מכירות!!!!
בשני סוגי העבודה הללו הפוטנציאל הכלכלי הוא אדיר ויש אופק אינסופי של כסף שאפשר לעשות. העונה הכי חזקה למכירה בקניונים היא הקריסמס וזו גם העונה הבעייתית ביותר למכירת ציורי שמן בגלל שהמזג אוויר קר מאד ולכן תוכלו לשלב בין השתיים אם אתם ממש ממש חרוצים וצריכים את הכסף.

Comments are closed.