עבודה בחו”ל לאזרחים אירופאים

לכם בעלי אזרחות אירופאית ישנם אפשרויות רבות, מגוונות וטובות בהרבה מהאופציות שקיימות לכם בעלי הדרכון הישראלי והיחיד.
בעצם כל העולם פתוח בפניכם, כל מקום שתרצו להגיע אליו יקבל אתכם בידיים פתוחות בגלל הדרכון הייחודי שלכם. המקום המומלץ ביותר לכם האירופאים לעבודה הוא אנגליה. אין אדם שלא רוצה להגיע לאנגליה, אם זה למטרת טיול, ביקור קצר בלונדון, לעסקים, לעבודה או אפילו להגר.
יש סיבה לכך שכשאתה פוסע ברחובות לונדון תראה יותר מ70% מהגרים מכל העולם, זו המדינה המגוונת ביותר, אחת מהמפותחות ביותר בעולם והמשגעות ביותר שקיימות. אופנה, מוזיקה, עסקים, לירות שטרלינג, מסיבות, חיי לילה ותרבות מטורפת. כל הדברים האלה ועוד הם שהופכים את אנגליה למדינה המושכת ביותר שקיימת, ולכן קשה מאוד להגיע לשם ולעבוד בצורה לא חוקית, זה מקום ששומר מאוד על מי שנכנס, יוצא ועובד בתחומי המדינה. בגלל אנגליה היא מדינה מאוד עשירה, רשויות ההגירה עושות מספר גבוה של בדיקות בכל תקופה על מנת לוודא של הסתננו כמה עובדים לא חוקיים במקרה. זה רק הופך אותה ליותר מושכת. ואתם – האירופאים יכולים להגיע ולנצל את כל היתרונות שאנגליה טומנת בחובה.

עבודות באנגליה לאזרחים אירופאים

מכירות. בשביל צעירים, ישראלים (או עם אופי ישראלי) עם דרכון אירופאי , כדאי לטוס לעבודה באנגליה בתחום המכירות. תרבות הקנייה באנגליה היא אדירה, ואנגליה מושפעת מאוד מהאופי הצרכני של ארה"ב, לכן תראו קניונים מלאים, סופי שבוע של קניות, סיילים וכמובן כריסמס טירוף, לכן תחום המכירות זהו תחום מאוד מומלץ לעסוק בו בעבודה באנגליה .

מה למכור? גם פה יש מגוון של אופציות

1. מוצרי קוסמטיקה: אידאל היופי זהו דבר מאוד חזק בקרב האנגלים – ולא רק הנשים. האנגלים פלצנים, הם אוהבים לקנות מוצרים יקרים רק בשביל לספר לאנשים כמה המסכת בוץ הזאת עלתה. הם אוהבים שמתחנפים אליהם ושהמוצרים נראים יוקרתיים ואיכותיים. לכן מוצרי קוסמטיקה ומוצרי ים המלח אלה מוצרים שמאוד הולכים בקרב האנגלים, אלה מוצרים יקרים, הם מפורסמים בתור יוקרתיים ואיכותיים והאנגלים אוהבים לפנק את עצמם במוצרי קוסמטיקה וטיפוח.
2. מיישרי שיער: מוצרי השיער, כמו מוצרי הקוסמטיקה הם מוצרים מאוד נמכרים בקרב האנגלים, גם כן בגלל אידאל היופי החזק ששורר באנגליה. מה שטוב במיישרים זה בעצם שהמוצר לא מסובך מדיי, ולא יקר יותר מדיי (מתאים יותר למי שהאנגלית לא ברמה הכי גבוהה). גם במוצר זה אפשר לעשות הרבה כסף.
3. צעצועים ומוצרים עונתיים: מוצרי כריסמס בעיקר זה להיט. למי שרוצה להגיע ולעשות "מכה" כדאי למכור מוצרים עונתיים כמו צעצועים לילדים, כריות חימום, קישוטים לכריסמס ועוד. בתקופה הזאת האנגלים רק מחפשים מה אפשר לקנות, ולפעמים המוצר הפשוט יותר והזול יותר זה הפיתרון בשבילם, בשביל רובם בדר"כ. לכן המוצרים האלה הם טובים במיוחד למי שפחות מתחבר למוצרי הטיפוח והיופי.

ולסיכום...

אז כן, לבעלי הדרכון האירופאי יש את מרב האופציות שקיימות בעבודה בחו"ל (אחרי אמריקאים), לכן אם כבר החלטתם לנצל את הדרכון היקר שלכם, כדאי לבדוק טוב טוב איפה כדאי לכם לעבוד. במאמר הזה נתנו את אנגליה כאופציה מרכזית, אבל יש בהחלט עוד המון ארצות שאפשר לנצל את הפוטנציאל הכלכלי שלהם בצורה טובה. לאחר שבחרתם את המיקום המועדף, חשוב לבחור בחברה הטובה ביותר – לבדוק עליה באינטרנט, לשאול אנשים שעבדו אצלה, ובאמת להיות בטוחים שדרכה כדאי לטוס. כמובן לא לשכוח שחשוב למכור את המוצר שאתם הכי רואים את עצמכם מוכרים, מוצר שאתם יכולים להתחבר אליו, להאמין בו וכך תוכלו בעצם למכור הרבה ממנו!
העולם מציע שלל של נופים, חוויות, אנשים וגם עבודה בחו"ל אז אל תחמיצו את ההזדמנות שלכם ללכת ולנצל את הדרכון שלכם כל עוד אתם צעירים והרפתקנים!!! לא תתחרטו על אף רגע, והניסיון שהעבודה בחו"ל תעניק לכם יהיה שווה את זה.

 

Comments are closed.