עבודה בלונדון

מי אנחנו

חברה איכותית שעובדת בצפון לונדון, בקניונים הגדולים והאיכותיים של הממלכה הבריטית. אנו בעלי ניסיון של 10 שנים בתחום המכירות בחו"ל ומטרת העל שלנו, כשאתה מגיע לעבודה בחו"ל היא שתשיג את היעדים שלך ותממש את הפוטנציאל הטמון בך לכן אנו נדאג לכל התנאים, אתם תביאו את המוטיבציה והרצון.
נאסוף אותך בשדה התעופה, נמקם אותה בדירה- מאובזרת ונוחה ונכשיר אותך הכשרה צמודה ומקצועית ע"מ שתוכל למקסם את יכולות המכירה שלך, ולמכור, למכור, למכור....

מוצרים

המוצר הינו מוצר הדגמה ומתאים מאוד לתקופת החורף ובייחוד לעונת המכירות החזקה- הקריסמיס. המוצרים נמכרים בין 8-40 פאונד, תלוי בגודל המוצר, כשהיתרון שלהם הוא שהם נתונים לשימוש חוזר.
הכיף בלמכור מוצר כזה, הוא כשאתה נוסע לעבודות באירופה, שם מזג האוויר קר, ונורא קל למכור מוצר שמחמם.. בעיקר כגימיק מדליק...

אופי העבודה

אופן העבודה- אנרגיות, אנרגיות, אנרגיות
6 ימי עבודה שבועיים.
יום חופש אחד במהלך אמצע השבוע.
שעות העבודה:
10:00-18:00ימי ראשון : 11:00-18:00
אף אחד לא אמר שעבודות בחו"ל זה פשוט וקל.. מרבית היום אתה נמצא בקניון.. חשוב שבשעות אלה לא תשכח מדוע נסעת לעבוד בחו"ל, ותשקיע את מירב ומיטב האנרגיות...

שיטת המכירות- הכל בחיוך!!!

ע"מ להצליח בעבודות בחו"ל, חשוב שתהיה לך שיטת מכירה המתאימה לאזור ולאוכלוסייה. שיטת המכירות שלנו מוכיחה את עצמה כבר מספר שנים כהצלחה גדולה בקרב אנשי המכירות שלנו.
ההכשרה שלנו והניסיון יאפשרו לך למכור לכ- 80% מהלקוחות שתעצור/י. בעבודה באירופה שיטת המכירה הינה מכירה אקטיבית כלומר,תפקידך למשוך את הלקוחות אלייך ולהראות להם את הדבר המדהים שבאפשרותך להציע להם.
ככל שתמכור/י יותר כך תרווח/י יותר

שכר

לא נספר לכם סיפורים, הכסף הגדול שבשבילו אתה נוסע לעבודה בחו"ל , תלוי אך ורק בך!!
המשכורות מחולקות כל שבועיים
המשכורת על עמלות- תמכור/י יותר תרוויח/י יותר.
העמלות הן על בסיס יומי.
עד 299 ליש"ט – 18%
מ- 300 ועד 600 ליש"ט – 20% רטרואקטיבי
600- 800 ליש"ט – 22% רטרואקטיבי
מעל 800- 25%!!!
ופה זה לא נגמר תמיד יש תמריצים מיוחדים ....

כדאי לדעת

הטבה בכרטיסי טיסה לבעלי דרכון אירופאי ועזרה בהוצאת הויזה למי שלא מחזיק בדרכון.
עבודה בלונדון היא לפני הכל פוטנציאל כסף גדול מאוד. אנו מאפשרים לך להגיע לעבודה באירופה, בנקודות המכירה מהטובות ביותר בלונדון הבירה.
אנו נדע למצות את פוטנציאל המכירה שלך, לספק לך את התנאים והכלים להצליח- כי לשם כך נסעת , לא?
אתה מוזמן להצטרף להצלחה של רבים שעשו זאת לפניך ורבים שעוד הולכים לעשות זאת בגדול...

Comments are closed.