עבודה בעגלות באנגליה

מי אנחנו

זאת השנה השישית בה אנחנו מובילים את תחום העבודה בעגלות באנגליה . מעגלות גדלנו לחנויות וכיום יש לנו חנויות בקניונים הטובים ביותר באנגליה. לגבי כל מה שקשור לעבודות באירופה- אנחנו עושים את זה הכי טוב! אנו משקיעים משאבים רבים- אנושיים וכלכליים, ביצירת מערך הדרכה לקביעת רף מכירות גבוה לכל מוכר, כי הצלחתכם היא הצלחתנו. ההדרכה הראשונה תיערך בארץ על מנת לחסוך לכם את זמן הלימוד הראשוני ובאנגליה תלמדו טכניקות ושיטות מכירה כדי להגדיל את רף המכירות האישי שלכם ולהביא את הרווחים מהעבודה בחו"ל למקסימום...! לחברה ניסיון עשיר (שש שנים!) בניהול עסקי retail באירופה ובארה"ב ובעבודה באירופה מול מגוון רחב של ישראלים שעובדים בחו"ל ובאים ליהנות, להרוויח ולהצליח.... כל מנהלי האזור ומנהלים מצוות ההדרכה החלו את דרכם כמוכרים השקיעו, הצליחו וזכו לקבל תפקידים ניהוליים בחברה. החברה מעודדת ומכשירה מנהלים שצומחים מתוך המערכת.

תנאים

לאחר האיסוף משדה התעופה צוות ההדרכה האחראי לקליטתכם הקלה והמהירה ילווה אתכם באופן צמוד בימיכם הראשונים. מנהל האזור שהנו "האבא" של האזור , יטפל בכל הצרכים האישיים והמקצועיים וידאג שתמיד תהיו שמחים ותמצו את הפוטנציאל הטמון בכם. הדירות שלנו ממוקמות מרחק הליכה מהקניון. לא תצטרכו לבזבז זמן יקר וכסף על נסיעות! הדירות חדישות וכיפיות וכוללת טלוויזיה, כבלים, אינטרנט, מיטה כמו שצריך, מטבח מדוגם, וכל הציוד החשמלי הדרוש כדי להעביר את תקופת העבודה באנגליה בכיף. השכר מבוסס על אחוזים גבוהים מהמכירות. המשכורת מגיעות תמיד בזמן ובונוסים ותמריצים לתותחים שלנו... החזר כרטיס טיסה לכולם! שכ"ד חינם בהתחלה לכולם ! הבטחת הכנסה של 1000 פאונד לכולם בעלי אזרחות אירופאית - שלל הטבות נוספות....

הכשרה

תפקידו של צוות ההדרכה הוא להבטיח את הצלחתך ואת משכרותך הגבוהה ואת שייכותך למשפחה.
מניסיוננו הבנו שבעבודות בחו"ל המוכר חייב להיות מרוצה- עובד שמרוויח כסף טוב הוא עובד מרוצה וידאג שכל הסובבים אותו יהיו מרוצים אף הם.
אנו דואגים לכך שהמעגל הזה יתקיים ע"י בחירה קפדנית של העובדים, שמירה על הרגשה טובה ואווירה של עבודה בחו"ל משולבת בבילויים כמובן...

מה מוכרים

אנו מוכרים מוצרים מתחום הטיפוח הקוסמטיקה ומוצרי ים המלח שהצלחתם אינה עומדת בספק ומוכחת כל שנה מחדש בכל ימות השנה בעבודה באירופה . אנחנו עובדים עם הליין המוביל בעולם בנוסף לליין המוצרים שאנחנו מייצרים בעצמנו כאן בארץ.
אנו עובדים בקניונים הגדולים והיוקרתיים ביותר באנגליה! בחירת הקניונים באנגליה נעשית לאחר סקר שוק קפדני, בכל קניון אנחנו פותחים חנות- כן חנות- מרחב מכירה מפואר (כמו עגלה רק בסטייל...) ולכן ההצלחה תלויה בעיקר בך.

Comments are closed.