עבודה בפורטוגל

פורטוגל היא אחד מהיעדים הזולים והמרתקים ביותר באירופה שסוחפת אחריה המוני מבקרים מדיי שנה. חגיגות, מצעדים, נשפים, אתרי נופש מפוארים, מסעדות מושקעות, חיי לילה ענפים, מרכזי קניות ענקיים, שלל פינוקים אירופאיים, בקיצור כל מה שאי פעם חלמתם עליו בתור תיירים מן המניין. העבודה בפורטוגל נחשבת כיעד בתולי ורענן שטרם נשחק ולכן כדאי לכם להשקיע כמה דקות מזמנכם לפני שאתם בוחרים לכם יעד לעבודה באירופה.

מידע על המקום

פורטוגל הינה הנקודה המערבית ביותר באירופה גובלת לאורכו של האוקיינוס האטלנטי. אחת המדינות הקטנות באירופה שרוב תושביה כ- 10 מליון מאוכלסים בה בצפיפות. האקלים של פורטוגל הוא דיי מתון, חמים בדרך כלל בחודשים אפריל עד אוקטובר ובחורף הטמפרטורות צונחות מעט. העבודה בפורטוגל עדיפה בעיקר בחודשי הקיץ וכמובן בקריסמס שזהו "פיק" עולמי בכל מדינה על הגלובוס בה רוב התושבים הם נוצרים. השפה הרשמית בה היא פורטוגזית. יותר ממחצית האוכלוסייה עוסקת בחקלאות, וכל המשתמע מכך, ייצור שמן זית, יינות, יצוא תבואות של ירקות ופירות וכו’. העבודה בפורטוגל החלה משתלמת בעיקר בעקבות הצטרפותה לאיחוד האירופאי והעובדה שגם היא אימצה את מטבע היורו החזק.

מי אנחנו

חברת "לונד לסט ספא" עובדת מזה 6 שנים ברחבי אירופה ולפני כשנה פתחה עגלות בפורטוגל. העבודה בפורטוגל משתלמת כיוון שהיא המדינה היחידה באירופה בה מרכזי הקניות פתוחים מ-10:00 בבוקר עד 23:00 בלילה ובסופ”ש גם עד 24:00 בלילה כל השנה!!
שני הקניונים הגדולים ביותר באירופה ממוקמים בבירה ליסבון ובעיר פורטו. למעשה תרבות הצריכה הפורטוגזית זהה מאד לתרבות הצריכה האמריקאית, מגוון המותגים, שעות הפתיחה של הקניונים, תרבות האוכל המגוונת, אתרי הנופש המושקעים המביאים עימם אלפי תיירות כל ימות השנה. חברת "לונד לסט ספא" מוכרת בעיקר מוצרי קוסמטיקה וטיפוח של ים המלח מבית היוצר של סיקרט ופרימייר. העבודה בפורטוגל מתרכזת בעיקר בליסבון ופורטו שם ממוקמים מרכזי הקניות הגדולים ובתי הנופש המפוארים ביותר במדינה.
החברה דוגלת בבניית מערכת חזקה ויציבה של מוכרים, בראש ובראשונה אמינות, מקצועיות, יחס אישי, דאגה לפרט, והכשרה המותאמת אישית עבור כל מוכר בחברה מהצעירים ביותר ועד למינוף וקידום המוכרים הוותיקים והחזקים שלה.
העבודה בעגלות היא מאד אינדיבידואלית יש כאלה שבשבוע הראשון קולטים את הטריק ומתחילים לגלגל כסף ויש כאלה שלוקח להם חודש, חודשיים עד שהם מפנימים את אופן המכירה הנכון והמתאים להם, ואם להיות כנים ישנם גם כאלה שלעולם לא קולטים לא בעבודה בפורטוגל ולא בשום מקום אחר בעולם, זה פשוט לא בשבילם אבל את זה תוכלו לדעת אך ורק כשתהיו שם. לא משנה לאיזה טייפ של מוכרים תשתייכו למובחרים, לממוצעים או לכושלים, אתם תמצאו עצמכם חווים עליות וירידות, ימים ולילות שתסתובבו מחיוכים מאוזן לאוזן וגם מצבים בהם תתמודדו עם לא מעט משברים.
העבודה בפורטוגל כמו כל עבודה בחו"ל מעצם היותה רחוקה מהמשפחה, מהחברים, ומהסביבה התומכת והמוכרת תחייב אתכם לעמוד מול מצבים שטרם הכרתם ותאמינו לי שזה רק לטובה, החוויה הזו רק תבגר, תעצים אתכם ותלמד אתכם על עצמכם!!

החיים בפורטוגל

פורטגול מציעה מגוון עצום של אטרקציות עבור מבקריה: ארמונות, כיכרות, פארקים, מוזאונים, עיירות עתיקות, מסלולי גוף רבים, פעילויות ספורט ימי מגוונות, רכיבה על סוסים, מלחמות שוורים, שווקים ענקיים, וכמובן חיי לילה תוססים ברים, דיסקוטקים, מועדני ג’אז, והכל מהכל. העבודה באירופה היא חמישה וחצי ימים מלאים, צאו להנות לפחות פעם אחת בשבוע מסצנת הלילה הפורטוגזית וכמו כן כל יום חופש בקרו בעיירה אחרת, חלק בלתי נפרד מהעבודה בפורטוגל היא ההנאה בהכרת תרבות אחרת, אנשים אחרים, טעמים שונים,
מגוון רחב ובלתי נדלה של הנאות ובילויים.

Comments are closed.