עבודה ברוסיה

קצת על המקום

רוסיה, המדינה בעלת השטח הגדול ביותר בעולם,המקום שבו תוכלו להינות מרמת חיים גבוהה, אוליגרכים שיירכשו מכם מוצרים במהלך העבודה ברוסיה ולא משנה מה תמכרו, תוכלו להינות מנופים מדהימים ומאחלה חיי לילה.

אלטרנטיבות תעסוקה

עבודה ברוסיה יכולה להיות בהמון תחומים, תלוי אך ורק בכם וביכולות שלכם אם אתם גברים חסונים, חיילים משוחררים יוצאי יחידות קרביות תוכלו לעבור מבחנים של אבטחה, נכון בדרך כלל זה ההפך אבל להיות מאבטח ברוסיה ...בתור עבודה ברוסיה לא תוכלו לבקש יותר מרשים מזה. בחורות צעירות יוכלו לעבוד כאופר, בעצם להיות נני של משפחה רוסית בעלת מספר ילדים, משפחה כזו שההורים לא יכולים לדאוג לילדים בעצמם ובשביל זה אתן נכנסות לתמונה. עבודה זו דורשת אהבה לילדים והמון סבלנות,אבל מבחינה כלכלית משתלמת מאוד!
אבל אין ספק שבדיוק כמו בכל מקום אחר בעולם, גם בעבודה ברוסיה התחום הכי משגשג הוא עבודה בעגלות מכירה.

עגלות ברוסיה

מהי בעצם עבודה בעגלות? מה עושים על העגלה? מה שונה בעבודה באירופה בעגלות מאשר בחנויות? בעבודה בעגלות אתם צריכים לגשת באופן אישי ללקוח וכאן ההבדל, העגלות נמצאות במרכז הקניון בסמוך לחנויות שפונות בעיקר לנשים, אתם בעצם רואים את האנשים המסתובבים בקניונים כמטרות...מלא מלא מטרות שעוברות מולכם. אתם צריכים לנסות לקרוא לכמה שיותר אנשים ביום אליכם לעגלה, ברגע שהגיעו לעגלה תעשו להם הדגמה של המוצרים אותם אתם מנסים למכור להם. העבודה ברוסיה בעגלות כרוכה כמובן שידיעת השפה, אחרת לא תוכלו להסתדר שם. כן יש דוברי אנגלית אבל השפה העיקרית המדוברת היא רוסית.

מה מוכרים

המוצרים הנמכרים בעגלות ברוסיה הם בדיוק כמו בכל מקום בעבודה בחו"ל עם תוספות קלות. תוכלו למצוא עגלות של מוצרי ים המלח, מיישרי שיער, איפור מינרלי צעצועים ספינרים וכריות חימום. אבל בנוסף למוצרים אלו תוכלו למצוא דוכנים של תכשיטים ואביזרי אופנה למיניהם תיקים וכו’. אתם צריכים לחשוב טוב לאיזה מוצר סביר להניח שהכי תתחברו ולפי זה ללכת. ברגע שאתם מתחברים למוצר ועושים את ההדגמה עליו באופן משכנע ואמין 80% מהעבודה נעשתה!

לסיכום

בסופו של יום, לא משנה לאיזה מוצר תיגשו או איפה ברוסיה תעבדו, אתם יכולים להיות בטוחים שכסף תעשו.
רוסיה הוא מקום עצום בגודלו, משגשג פורח ובמצב כלכלי מעולה כך שאין מקום לטעויות.
שיהיה בהצלחה לכולם!

Comments are closed.