עבודה בברלין

העבודה בחו"ל חולפת על פני שטחים רבים ברחבי העולם. סיפור ההצלחה של עולם העגלות החל מארה"ב, גלש לאירופה ומשם התפשט אל עבר יבשות ומדינות אחרות.
בגרמניה ישנו היצע מרשים במיוחד לקהל התיירותי הפוקד את המדינה מדי שנה, ימי חופש בעבודה בגרמניה בכלל ופרט בברלין, יכולים להיות חוויה מושלמת לכל אחד ואחת, צריך רק לצאת מהדירה ולהתמסר לאווירה. מבלי לשים לב מתגלגלים בין הרחובות ומתמכרים לברלין בכל הכוח, תדעו ליהנות מימי החופש שלכם בעבודה בחו"ל , כי זו הדרך לאהוב את השהות במקום ולהתחבר לקהל היעד בצורה הטובה ביותר.

ימי חופש בעבודה בברלין

ברלין כבר תפסה את המקומות האטרקטיביים ביותר בקרב הצעירים ברחבי העולם. העיר הססגונית ומופרעת הזו מפתיע בכל רגע מחדש. חוסר הגבולות שלה והאקסטרים המורגש בה בכל רגע נתון הוא דבר שאין לו תחליף. כשמשלבים את העבודה באירופה עם עיר תוססת כמו ברלין התוצאה היא חוויה אסטרונומית אם בימי העבודה או בימי החופש בעבודה בגרמניה. השילוב הבלתי מוגדר בין אומנות רחוב לבין המבנים המפוסלים מצליחים לעניין רבים. מאז שהחומה נפלה מקומות חשוכים שבעבר נראו כלא רלוונטיים תפסו את מוקד המשיכה ומהווים כיום חלק ציורי בלתי נפרד מאופייה של העיר.

ברלין ברגוע...

למי שרוצה להעביר את ימי החופש בעבודה בברלין בדרך רגועה יותר, ניתן לעשות זאת בשני דרכים עיקריות; לתצפת על העיר כולה מגדל "הפרנזהטורם", ניתן לראותו מכל נקודה בעיר. במעלה המגדל ישנה מסעדה מסתובבת וגלידרייה מעולה. המגדל נמצא בכיכר המפורסמת ביותר בברלין "אלכסנדרפלאץ". ועל גג בניין הפרלמנט "רייכסטאג", הסמוך לשער ברדנבורג שגם הוא אתר נחמד להיות בו, ניתן גם כן לתצפת על ברלין מנקודה קצת יותר אינטימית.
ניתן גם לטייל בפארק טירגרטן ופשוט ליהנות מהפסטורליות של המקום, בכיכר פוטסדאמר פלאץ ניתן לערוך שופינג. ישנה גם את קתדרלת ברלין- ברלינר דום שהיא מרשימה עד מאוד. עמוד הניצחון של ברלין ושרידי החומה של ברלין הנם אתרי חובה לכל תייר הפוקד את ברלין. ישנם סיורים רבים שאפשר לקחת אל מוקדים מרכזיים המהווים חלק בלתי נפרד מההיסטוריה של העיר.

ברלין בשיגעון...

אחד הרחובות המעניינים ביותר בברלין הוא רחוב אוגוסטשטרסה בו נמצאות גלריות חצופות ובוטות במיוחד שאסור לפספס, אמנים רבים מרשים לעצמם להתנסח בדרכם שלהם ולכם נותר רק ליהנות מכך.
רחוב אורניינשטרסה הינו אחד הרחובות היותר תוססים בחיי הלילה של ברלין, פה יש מקום לכל אחד. חובה על כל מי שמגיע לברלין לבלות לילה אחד לפחות במועדון "ברגהיין"- זהו אחד המועדונים הנחשבים בעולם, אשר משאירים חותם אצל כל מבקר. בימי החופש בעבודה בגרמניה רצוי לסייר בשווקים המעניינים שיש לברלין להציע, גם מציאות וגם אנשים בצבעים שלא רואים בכל מקום או פשוט ללכת לגן החיות הנמצא בסנטרל פארק. בגדול רוב הרחובות הראשיים הם מקור לאטרקציות חביבות, בכל רגע ניתן להתרשם מהחנויות המרהיבות, המסעדות הטובות והאוכלוסייה השוקקת בעיר.

ללא ספק לא יהיה משעמם בימי החופש בעבודה בגרמניה למי שיגיע לעיר כמו ברלין. עם היצע כמו זה לא צריך לבקש יותר מדי, אלא לנצל כל יום חופש עד תומו ולחכות להבא...
ישנם מדריכים שלמים בהם ניתן להיעזר ולגלות דרכם עולמות חדשים החבויים בעיר. אל תמהרו ללכת בעקבות המקומות התיירותיים, אלא תנברו בעיר ותמצאו את המקומות היותר מעניינים שיש לעיר הזו להציע בכל פינה בה. כל תקופת ימי העבודה בגרמניה הם משוואה בלתי נפרדת מכל ההווי והחוויות שתחזרו עימם ארצה, אל תתעצלו, תכירו את ברלין דרך הרגליים, כל רגע בה מעורר השראה וכיף ממשי, תדעו לגלות אותם בכוחות עצמכם ופשוט ליהנות ממה שיש לאחת מערי הבירה היותר מעניינות באירופה להציע.

Comments are closed.