עבודה בשוודיה

בעוד שכל העולם עסוק במשברים כלכליים, פצצות גרעיניות, טרור עולמי, השוודים עסוקים בלהיות בלונדיניים, עשירים, חסרי דאגות וכמובן בלספק בית חיים לנילס הולגרסון, מולי ואקה אווזי הבר. עבודה בשוודיה או במילים אחרות עבודה בתוך בועה צבעונית, רעננה, וכמובן גדושה בערמות של יורו.

קצץ מידע על הממלכה השוודית

שוודיה היא אחת ממדינותיה של סקנדינביה שבצפון אירופה. אוכלוסייתה מונה כתשעה ורבע מיליון תושבים, שיחסית לשטחיה ענקיים של המדינה מדובר בצפיפות אוכלוסין מהנמוכות באירופה דבר שאפשר לשמור על הנופים, היערות והשממות ההרריות שמייחדות את הממלכה. העבודה בשוודיה משתלמת בעיקר בגלל שהכלכלה השוודית מתבססת בעיקר על מחצבים ייחודים שמשמשים לייצור חשמל, מחצבי ברזל, וחקלאות ממנפים את המערך הפיננסי. העבודה בשוודיה מומלצת בעיקר בחודשי מאי עד ספטמבר כיוון שזוהי העונה בה תיירים רבים מבקרים. אומנם שוודיה היא אחת המדינות העשירות באירופה ושירותי הרווחה שלה הם מהמתקדמים בעולם וכבר 200 שנה שממלכת הבלונדיניים לא ידעה מלחמה, בכל זאת עושה רושם שהשוודים לא מספיק מרוצים, אחוז ההתאבדויות בשוודיה הוא הגבוה בעולם ואחוז הילודה הוא מהנמוך בעולם...ממממ....נתון קצת מלחיץ, ייתכן שזה בגלל שבאזוריה הצפוניים של שוודיה כמעט ולא זורחת השמש, ויש האומרים כי חושך ממושך מביא עימו דיכאון, אז כדאי לא לקחת סיכונים מיותרים, החלטתם ללכת על עבודה בשוודיה תעשו לעצמכם טובה ותגיעו לאזור שבו השמש קורנת.

מ-כ-י-ר-ו-ת

עבודה בחו"ל בתחום המכירות היא למעשה התחום בו הוכיחו חברות של ישראלים ברחבי העולם כתחום הרווחי ביותר עבורנו. כמו כן עבודה באירופה המשתלמת ביותר המותאמת בול תחת הכותרת "הרבה כסף בזמן קצר" היא מכירות. אם לרגע נשים את כל הקלפים על השולחן, עבודה בעגלות לא מתאימה לכל אחד!!! בראש ובראשונה להיות מוכר זה למכור את עצמך, אם את זה תדעו ליישם בצורה האמינה ביותר תוכלו גם למכור פאה בלונדינית לכל שוודית עוברת אורח. ככל שתפגינו יותר ביטחון עצמי, יכולת שיווקית גבוהה ומקצועיות בנוגע למוצרים אותם תמכרו כך גם יותר תצליחו. בחרו חברה עוד בארץ אליה תגיעו לעבוד, וודאו שאכן מדובר באנשים אמינים, בעלי ניסיון שעובדים במרכזי קניות מצליחים.
חשוב להבין עוד דבר קטן לא משנה עבודה בשוודיה או עבודה בכל מקום אחר בעולם, המרחק מהבית, הגעגוע למשפחה, לחברים, לרובנו גם השפה אינה שפת האם, השעות הארוכות, הקושי המנטלי, כל אלו עוברים על כל אחד ואחד שעובד בעגלות בשלב כזה או אחר. לעולם אל תקבעו את מד ההצלחה והכישלון שלכם בחודש וחצי הראשונים   לעולם!!! כיוון שהם לא מייצגים דבר. לאחר תקופה של עבודה תלמדו לאט לאט איך לאהוב את הקושי וכיצד הוא מאתגר אתכם וככה תעשו מספרים גבוהים על העגלה.

קצת על העבודה

העבודה בשוודיה במרבית הקניונים היא בערך 10 שעות עבודה ביום. ישנם עגלות של מוצרי ים המלח, איפור מינרלי, מיישרי שיער, כריות חימום ועוד, או שבאפשרותכם לעבוד במכירת ציורי שמן שמהות העבודה היא למעשה מעבר מבית לבית בניסיון לשכנע לקוחות לקנות ציורים, העבודה הזו נמשכת פחות שעות אבל היא מתישה מאד ויש בה אלמנט קושי נוסף שהוא סביבת העבודה. לכל עובד ממוצע יש יום חופש אחד בשבוע שזה בדיוק הזמן שלכם למצות את החלק המרהיב בעבודה בשוודיה שהוא למעשה הטיולים לצד נופיה הנפלאים וכמובן בלילות, מסיבות עד אור הבוקר. כיוון שהדת השלטת במדינה היא הנרצות יום ראשון הינו יום קצר ושעות העבודה בו הם עד 6 שעות. המגורים בשוודיה הינם ברמה גבוהה מאד!!

בקיצור חיים רק פעם אחת אם הלב אומר שוודיה ומצאתם את עצמכם משקיעים בקריאת הטקסט הזה...כנראה שזה אומר שזה היעד שלכם אז לכו על זה!!!

Comments are closed.