עבודה בהמבורג

עבודה בגרמניה נחשבת לאחד מפתרונות התעסוקה הפופולריים ביותר עבור ישראלים מכה סיבות: כלכלת גרמניה החזקה, לימודים אקדמאים זולים וברמה גבוה, ותרבות צריכה מהגבוהות באירופה. המבורג שהיא עיר הנמל והאחת הערים המותירות ביותר במדינה מעלה באופן משמעותי את רף הרווחים של עבודה במדינה עבור צעירים ישראלים בעיקר בתחום המכירות...אז בואו נבין למה בעצם...

עבודה בגרמניה - קצת ירוק בעיניים

המבורג אחת הערים היפות ביותר שתזכו לראות בחייכם במידה והלב שלכם יוביל אתכם לעבודה בגרמניה בעיר המהממת הזאת. יותר משני שליש משטח העיר מכוסה בפארקים ענקיים, גנים יפיפים, חופים משגעים, אגמים בכחול עמוק, תעלות מים מפכפכות במרכז הג'ונגל העירוני הפועם וזו היא ההוכחה הגדולה ביותר שטבע וחיים אורבניים יכולים להסתדר מצוין זה עם זה. בשנת 2011 הוכרזה בהמבורג לבירת איכות הסביבה של אירופה. בהמבורג חיים כ-2 מיליון תושבים והיא שוכנת על גדות נהר האלבה מה שמכתיר אותה בתואר "ונציה של הצפון".
אל מול הרוגע והשלווה שהטבע המציף את המבורג היא למעשה מרכז אסטרטגי של גרמניה כיוון שזוהי עיר נמל של המדינה ואחת המרכזיות ביותר באירופה לכן יחד עם מה שאלוהים בירך יש הרבה מעשה יד אדם.
לאלה מכם שמחשיבים עצמם כחובבי אופנה עבודה בהמבורג תהיה גן עדן עלי אדמות עבורכם, רחובות קניות אלגנטיים, בוטיקים יוקרתיים, חנויות עתיקות, טיילות מרהיבות, שווקים מלאים בכל טוב, ומרכזי קניות עשירים ומשגשגים.
וכמו כל גרמניה התרבותית, המודרנית ומלאת החיים המבורג מציעה לשוחרי התרבות מבחר של יותר מ-300 תיאטראות, במות מוזיקליות, אולמות קברט, אולמות קונצרט ומגוון מוזיאונים שפרושים בכל רחבי העיר.

עבודה בגרמניה - לימודים בהמבורג

רבים מהישראלים שמחפשים עבודה באירופה רואים זאת כדרך מושלמת לחוות מנטליות חדשה, תרבות אחרת ולשלב לימודים בו זמנית. המבורג ידועה בהיותה עיר האוניברסיטאות של אירופה ויש בה 4 אוניברסיטאות ושש מכללות ובהן לומדים מעל 60 אלף סטודנטים מכל רחבי העולם. ישראלים המעוניינים לשלב לימודים ועבודה צריכים לענות על שני קריטריונים: תעודת בגרות מלאה או במקרה של לימודי תואר מתקדם אז תעודת סיום תואר ממוסד אקדמאי ישראלי והפרמטר השני הוא מבחן ידע של השפה הגרמנית, לא כל כך קשה כמו שזה נשמע. בגלל הנהירה של המוני סטודנטים למטרת לימודים ועבודה בגרמניה שלטונות המדינה שמעודדים באופן יוצא דופן לימודים אקדמאים הביאו לפתיחתן של תוכניות לימוד רבות ברחבי המדינה של השפה הגרמנית.

שילוב בין לימודים ועבודה בגרמניה

מערכת ההשכלה בגרמניה ובראשן בעיר המבורג מציעה חוגים ותכניות רבות בפני סטודנטים זרים. כגון מקצועת ההנדסה, רפואה ומחקר, אדריכלות, אומנות, עצוב ועוד.
אלה מכם שמטרתם העיקרית אינה לימודים וברצונם להגיע לעבודה בגרמניה אבל כן לנצל את ויזת הסטודנט הניתנת בקלות והזולה יחסית שתביא לידי עבודה חוקית יכולים ללמוד קורסים אחרים כגון: לימוד השפה הגרמנית שתשדרג גם את איכות חייכם במדינה וגם תאפשר המשך ללימודים אקדמאים מתקדמים יותר ברחבי המדינה.

המבורג היא עיר מרתקת, אלגנטית, יפיפייה ושיא המודרנית. העיר הזו תפתח עבורכם אלפי הצעות שקשורות לעבודה בחו"ל , לימודים ועוד... אל תשכחו בימי חופש לבלות באחד מהמועדונים בעיר, לקחת סיור בנמל, לבקר במוזיאון המיניאטורות, לבקר באחת מהכנסיות הגותיות באזור, ולהרגיש הכי אירופאים שיש בעבודה בגרמניה.

Comments are closed.