ויזת עבודה לבעלי דרכון ישראלי

חוששים לעבוד בחו"ל באופן לא חוקי???                                                                                   אמא שלכם לוחצת עליכם לטוס לעבוד בחו"ל רק באופן חוקי???
אבא שלכם שולח לכם כל מיני כתבות מלחיצות במייל לגבי עובדים מסכנים שכלואים "מאסר עולם" בגלל שעבדו באופן לא חוקי??? מפחדים, דואגים, מחפשים שקט נפשי, הנה לכם כמה מהאלטרנטיבות שלכם לויזת עבודה לבעלי דרכון ישראלי לצורך עבודה חוקית בחו"ל.

ויזת עבודה בקנדה

ויזת העבודה בקנדה נקראת ויזת LMO. על מנת להוציא ויזה זו עליכם לחפש חברה בעלת הקצאות לויזה שבדרך כלל לא ניתנות ביד כל כך רחבה לחברות של ישראלים. בגדול חשוב שתבינו ששלטונות קנדה מעודדים באופן מובהק הגירה לגבולות המדינה אך מעדיפים פחות לאפשר ויזה מסוג זה לחברות ישראליות שברובן מעסיקות עובדים לא חוקים. ברגע שמצאתם חברה בעלת הקצאות ל-LMO והתקבלתם לעבודה בקנדה אצל החברה הזו כל שעליכם לעשות הוא להעביר את הפרטים האישיים שלכם לחברה בקנדה בה תעבדו, היא מעבירה אותם לממשלת קנה שבוחנת את החברה ואת אותם פרטים שניתנו לה באופן קפדני ולאחר האישור הויזה המונפקת תועבר בפקס אליכם לארץ. הויזה הזו היא אישית אך ורק אצל החברה שנתנה לכם את ההקצאה. היתרון הגדול בויזת עבודה בקנדה הוא שהיא נחשבת בספירת תקופת הזמן לקבלת אזרחות קנדית. החיסרון בויזה הזו הוא תשלום מיסים שיכול להגיע לגבוה של בין 20% ל-40% בחודש.
היתרון בויזה הזו הוא מן הסתם ברור- עבודה בחו"ל באופן חוקי!!!

ויזת עבודה באוסטרליה

ויזת סטודנט לעבודה באוסטרליה הכה נחשקת מקנה למעשה אשרת לימודים ועבודה למשך שנתיים. הויזה הזו תקפה ורלוונטית רק כל עוד המועמד לומד ורק בהתאמה לכך הוא יכול להשיג אישור עבודה בחו"ל באופן חוקי ברחבי היבשת. לרוב אורך הקורס הנלמד באמצעות ויזה מסוג זה הוא שנתיים ואם ברצונכם להאריכו תוכלו לעשות זאת אך ורק מאוסטרליה. ויזת הסטודנט לאוסטרליה היא מעולה אך החיסרון העיקרי שלה הוא העלויות היקרות. העלות הראשונית של ויזה זו נעה בין 2,500 ל-3,000 דולר שכוללים למעשה את תשלום הלימודים הרבעוני הראשון, דמי הרישום וביטוח רפואי לשנים, עלות הגשת בקשת הויזה שהינה 550$ ומלבד זה תאלצו לשלם כל רבעון במהלך השנתיים בעבודה בין 1,500 ל-1,800 דולר תלוי בקורס אותו תבחרו ללמוד באוסטרליה. מגוון הקורסים הינו רחב מאד מלימודי קפוארה, מחול, משחק ועד ללימודי שפה, תרבות, ועסקים. הנוסף לעלויות שצוינו מקודם על מנת להגיע לעבודה באוסטרליה ולהוציא ויזת סטודנט תצטרכו להראות דרכון בתוקף, תעודת בגרות מלאה ומכתב מהבנק שלכם שמצהיר שלמגיש הבקשה או למישהו שתומך בו כלכלית יש סכום של 110,000 ש"ח נזיל. מכרטיס הטיסה שלו בתום שנת עבודה.

ויזת עבודה במקסיקו

במידה ואתם רוצים להגיע לעבודה בחו"ל באופן חוקי מבלי לשחוק את הכיס או לעבור הליך ביקורתי מעיק עבודה במקסיקו היא הפתרון המושלם עבורכם. מדובר בויזת עבודה בחו"ל שמאפשרת לכם עבודה ברחבי מקסיקו למשך שנה שלמה באופן חוקי כשבמהלך שנה זו ביכולתכם לצאת ולהיכנס מרחבי המדינה מבלי לפגוע בתוקפה. ויזת עבודה זו נעה בין 1,000 ל-500 דולר תלוי באיזה מקום תבחרו לעבוד ברחבי המדינה. את הויזה מנפיקים במקסיקו ולוקח בין שבוע לשבועיים עד להוצאתה הסופית.

ויזה עבודה לארה"ב

ויזות עבודה לארה"ב מתחלקות לקטגוריות של ויזות עבודה קבועות או ויזות עבודה ארעיות (לתקופות שונות) בחוקי ההגירה של ארה"ב. לכל קטגוריה יש קריטריונים הקשורים ליוחסין (משפחה קרובה בארה"ב), הכשרה/תארים, הצטיינות, ניוד בין חברות אם ובת, סחר, השקעות ועוד. אמנם, יש קטגוריות רבות אולם חשוב לציין כי חייבים להתאים לקטגוריה אליה מתבקשים להתברג. אין להמעיט מהחשיבות להצטייד בוויזה מתאימה לפני שמתחילים עבודה בארה"ב. אי ציות לחוקי ההגירה בארה"ב עלול לגרור השלכות כבדות עד לפסילות הכניסה לצמיתות.

Comments are closed.