עבודה באורלנדו

עבודה בארה"ב - קצת על פלורידה

כולם חולמים על עבודה בארה"ב ועל כל הדולרים שאפשר להרוויח בתקופת העבודה! החברה שלנו Cosmetics מייצגת את עיקר העבודה באורלנדו, הרי שזו למעשה העבודה עם תיירים. אורלנדו, היא בין הערים המתוירות ביותר בארצות הברית, כאשר הסיבה העיקרית לכך היא בעצם כל גני השעשועים והפארקים שנמצאים בה. החל מאתר הנופש דיסניוורלד ועד לפארק הנופש של אולפני אוניברסל ופארק הנופש סי וורלד, ניתן לקרוא לאורלנדו עיר השעשועים! החל מ365 ימים של שמש במהלך כל השנה, ותיירים שעוברים במהלך כל ימי השנה, החברה שלנו התמקמה באורלנדו לפני קצת יותר מ-6 שנים ואנחנו פשוט לא רוצים לעזוב!

עבודה בארה"ב - מי אנחנו

Cosmetics שם החברה נועד להבהיר שהמוצרים שאנחנו מוכרים הם מוצרי קוסמטיקה, החל ממיישרי שיער, ועד למוצרי ים המלח והליין של אורו-גולד, אנחנו מוכרים כל מוצר בעל קשר לקוסמטיקה! ממוקמות בקניונים גדולים ואיכותיים העגלות שלנו תופסות את תשומת לבם של כל העוברים והשבים, בדיוק כמו שעגלה טובה צריכה לעשות. מבחינת גודל החברה שלנו יחסית בינונית, מה שאומר שאנחנו מספיק גדולים כדי שתוכלו להרגיש את היציבות שרוצים להרגיש כשמחפשים עבודה בארה"ב , ומצד שני אנחנו מספיק קטנים כדי לתת את היחס האישי שמגיע לכל אחד מהעובדים. אחד הדברים המיוחדים ביותר שתראו במהלך תקופת העבודה באורלנדו זה את השילוב הגדול בין קהל מקומי בזבזן לבין קהל תיירים שמבזבזים אפילו יותר.

עבודה בארה"ב - אז מה מוכרים?

העבודה בארה"ב מתרכזת סביב כמה וכמה מוצרים ובדרך כלל כל חברה בוחרת להתמקצע במוצר אחד. אבל אצלנו בחברה עובדים עם מגוון מאוד רחב של מוצרים, אנחנו נותנים לכל עובד הזדמנות לראות לאיזה מהמוצרים הוא למעשה הכי מתחבר. כך שגם אם אדם אחד הרגיש שאולי מחליקי שיער לא מתאימים לו יכול להיות שמוצרי המלח יתאימו לו יותר. בגלל שכל הצרכנים באורלנדו מעורבבים מתיירים ועד לאנשים מקומיים, אין בנאדם שלא ימצא מוצר שמתאים לו! את שיטת העבודה בחו"ל ושיטות המכירה השונות תלמדו אצל הטריינרים שלנו שידאגו להעביר לכם את כל הידע שהם רכשו במהלך השנים שבהן הם עובדים איתנו. החל מהעצירה הראשונית ועד סגירת המכירה והגדלתה לסכומים שעליהם ניתן רק לחלום. המטרה שלנו היא לא רק שתצליחו – היא שתצליחו בגדול!!! ולכן ניתן לכם את כל הכלים, החל מהמוצרים הכי איכותיים בשוק, ועד לטריינרים הכי טובים שיש לנו, אנחנו נדאג להפוך כל סלסמן לאשף מכירות!!!

תנאי עבודה בארה"ב

מבחינת התנאים שאנחנו מציעים לכם לתקופת העבודה באורלנדו, אנחנו משתדלים להציע תנאים ברמה מאוד גבוהה אבל גם משתדלים לא להבטיח הבטחות מיותרות. על שלושת ימי הטריין שתעברו עם הגעתכם לחברה תקבלו שכר מינימום של 7 דולר לשעה, או את עמלות המכירות שלכם (הגבוה מביניהם), בנוסף שכר הדירה בשבועיים הראשונים יהיה על חשבוננו כך שתהיה לכם התחלה יותר קלה ונעימה עם הגעתכם. כמובן שברגע שתנחתו בשדה התעופה, יגיע אחד ממנהלי החברה לאסוף אתכם ולדאוג לכל הצרכים האישים שלכם. הדירות שאליהן תגיעו תהינה הדירות שבהן תגורו לאורך כל תקופת העבודה בארה"ב.

עבודה בארה"ב - למה לטוס איתנו

אנשים מחפשים עבודה כל הזמן, תמיד רוצים להרוויח, תמיד להתקדם ואין ספק שיש הרבה סיבות טובות שבגללן כדי למצוא עבודה בארה"ב. אבל בחברה שלנו, אתם תגיעו ליותר מסתם עבודה באורלנדו. אצלנו אתם תהפכו לחלק ממשפחה, שבה כל אחד יוכל ללמד אתכם משהו. אצלנו תוכלו להתפתח ולהתקדם, לקבל חוויה שרבים יכולים רק לחלום עליה. בגלל שתמיד קשה לעשות שינוי, על מנת להקל עליכם, אנחנו נהיה לצידכם החל מהפגישה בארץ במשרדים ועד לרגע הירידה מהמטוס וכמובן שגם הרבה אחרי! אנחנו לא מתפשרים על איכות והדבר הכי חשוב אצלנו הוא בשמירה על הרמה והסטנדרטים הגבוהים שהצבנו לעצמנו. כך, עם מיטב הטריינרים, מיטב המוצרים, מיטב הקניונים, נדאג שכל דולר שיש ביכולתכם להרוויח - תרוויחו!

Comments are closed.