הכל חוץ ממכירות

עבודה בארה"ב הפופולרית ביותר כיום, היא ללא ספק בתחום המכירות. תעשיית העגלות נמצאת בתנופה מתמדת כבר למעלה מעשרים שנה ומכה עשרות עגלות ברחבי ארה"ב . אבל מה לעשות שלעמוד 12 שעות כל יום על יד עגלה, ואם תשאלו את סבא שלי אז בוטקה, כאשר אתה מנסה בכל האמביציה לעצור את העוברים ושבים. 90% לא עוצרים, מאלה שעצרו אולי 20% קונים...תודה שקשה?? אז נכון שלמרות הקושי רבים מצליחים לעשות סכומים גדולים מאד במגוון עבודות בארה"ב בתחום זה, אבל יש כאלה שגם לא, שלהיות מוכרים זה פשוט לא בשבילם. אם גם אתם מרגישים שהיכולת שכנוע שלכם היא לא בשמיים ולא יותר מידיי בא לכם להתחיל ללמוד גם איך לעשות את זה, יש לנו לא מעט פתרונות תעסוקה עבורכם. הנה כמה מהם:

עבודה בארה"ב - הובלות

לחסונים מבינכם שמחפשים עבודה בארה"ב , ייתכן שלהיות מובלים יישב עליהם בול. עבודה בהובלות כשמה כן היא להוביל חפצים, רהיטים, ממקום למקום. מדובר בעבודה פיזית מאד שדורשת לא פחות מכוח גם חוסן מנטלי. היתרון הגדול בעבודה בהובלות בניגוד לעבודה בעגלות הוא שיש שכר בסיס, לא גבוה ביותר אבל עדיין משכורת שתוכלו לסיים איתה את החודש עם חיוך על הפנים. כמו כן הנתח הכלכלי המשמעותי ביותר של עבודה בארה"ב בתחום זה מגיע מטיפים, טיפים שמנים ויפים. תרבות הטיפים באמריקה שונה מאד מתרבות הטיפים בישראל. אם כאן אנחנו חושבים אם לתת או לא לתת טיפ למוביל שלנו, ואם כבר החלטנו שכן אז מתלבטים כמה, בארה"ב המצב הוא אחר לגמרי, כולם נותנים ונותנים הרבה. למען האמת האמריקאים מחשבים את עלות המוצר שרכשו כולל ההובלה והטיפ שיצטרכו לתת למוביל.

עבודה בארה"ב - טיול עם כלבים

האמת היא שפשוט אין עבודה בחו"ל יותר מגניבה מהעבודה הזאת. החיים במנהטן רצים בקצב אחר ממה שאנחנו מכירים בארץ, כל כך מהר שאין זמן לאנשים לקחת את הכלב שלהם לטיול. ולכן עבודה בתור מטיילי כלבים היא פתרון תעסוקתי שרבים מוצאים בו אחלה דרך להרוויח ולא פחות חשוב להתענג עם חבריהם הטובים ביותר של בני האדם הכלבים. לדעתי זו באמת עבודה חלומית, אבל זה רק כי אני מטורפת על חיות, אם אתם לא, אז היא ממש לא בשבילכם.

עבודה בארה"ב - אופר

עבודה בארה"ב כאופר מיודעת במיוחד עבורכם או יותר נכון עבורכן אוהבי הילדים. נערות בגילאים 20-25 בעלות סבלנות, דוברות אנגלית ורוצות לחוות חוויה מגניבה בהחלט. קשה לומר שעבודה בארה"ב כאופר היא ריווחת, בסופו של דבר זה בייביסיטר, אבל זה כסף סבבה לגמרי ודרך מעולה לחוות את ארה"ב, לשפר את האנגלית, ללומד במקביל אם אתן בעניין ולא פחות חשוב אם אתן בעניין של שליחות ציונית אז להשריש קצת ערכים בילדים האמריקאים היהודים שרחוקים מרחק של 12 שעות טיסה מארץ הקודש. להראות להם את החלקים היפים שיש בנו בתור מדינה, ללמוד אותם קצת על התרבות שלנו והחדיר קצת עברית ללשונם.

Comments are closed.