עבודה בטקסס

על האזור

טקסס היא מדינה בדרום ארה"ב, ואחת המדינות הבולטות בפדרציה האמריקנית.
טקסס היא המדינה השנייה בגודלה מבחינת אוכלוסייה (אחרי קליפורניה). טקסס נחשבת כמעצמה כלכלית שנייה בארה"ב, מה שהופך אותה כיעד מעולה בבחירת עבודה בארה"ב.

על החברה

החברה הינה מהמובילות ומהגדולות ברחבי ארה"ב, בעלת ניסיון עשיר של למעלה מ-5 שנים בתחום המכירות בקניונים ובעבודה בחו"ל.
תחום העבודות בארה"ב פרוש לאורכה ולרוחבה. אזורי הפעילות של החברה מתפרשים במטרופולין יוסטון ומטרופולין דאלאס במדינת טקסס. החברה פועלת כעסק חוקי בארה"ב. חברה מקצועית מודעת לכל הפרמטרים של התחום ויוצרת סביבה חמה, משפחתית ומקצועית -החברה מודעת לקושי הראשוני בעבודה בארה"ב, ולכן שמה דגש על הכשרה אישית ומקצועית שתהווה את קרש הקפיצה להצלחתכם. לחברה ריכוז קניונים מהטובים והאיכותיים ביותר בארה"ב. הקניונים בהם עובדת החברה, הם קניונים גדולים ואטרקטיביים, האוכלוסייה העשירה שבאזורינו מאפשרת רווחים גבוהים מאוד לאורך כל השנה. לחברה קו מוצרים ייחודי ואיכותי, ההופך אותה לחברה עצמאית, תחרותית ודינמית יותר מאחרים. החברה מקפידה על אווירה משפחתית וחמה מרגע ההגעה ועד הרגע האחרון. עבודות בחו"ל פותחות ים של אפשרויות קידום למתאימים: מנהלי אזורים, מנהלי מוצר, שותפים עסקיים. החברה שומרת על רמה מקצועית של עובדיה וממוצע מכירות גבוה במיוחד.

המשכורות לעובד נעות בין 2500$ ל-6000$ בחודש
אנחנו מאמינים שמוכר טוב זה מוכר מרוצה- אחרי שהחלטת לעלות על מטוס לעבודה בחו"ל ,אנו נרצה לעשות הכל ע"מ לסייע לך בהצלחה ומקסום יכולותיך, ולגרום לכך שבחירתך לטוס לעבודות בארה"ב היא המוצלחת ביותר עבורך! כמובן- שכל מוכר שיוכיח עצמו ויראה רצון ומוטיבציה- יתוגמל ותיפתחנה בפניו אפשרויות קידום

הדרך להצלחה

אנו מאמינים שסיפור ההצלחה שלנו בעבודה בטקסס היא תוצאה של השילוב הנפלא בין המוצרים האיכותיים, שיטת המכירות וההכשרה. ההשקעה ההדדית של החברה בעובדיה ושל העובדים בחברה יוצרת תרבות ארגונית ייחודית, כמשפחה חמה ומלוכדת.
העובדים בחברה בפרט ובתחום העבודות בחו"ל בכלל הינם סטודנטים בחופשה, חיילים משוחררים ואנשים שרוצים לחסוך כסף בתקופה קצרה למטרה מסוימת כגון: טיול, לימודים, חתונה, ואפילו בית.
העבודה מאפשרת חסכון מהיר בזמן קצר, וכן לתווך הארוך – אפשרות לקידום במגוון תפקידים ביניהם: ניהול אזור, ניהול מוצר, תפקידים משרדיים ואף פתיחת חברה משלך.

לבעלי אזרחות – אישורי עבודה, הזדמנות חד פעמית להשתלב בתחומים נוספים בחברה.
הרבה חברות "עוסקות" בעבודות בחו"ל, בין אם זה עבודות בארה"ב ובין אם זו עבודה במדינה אחרת. אצלנו, לא מדובר בעיסוק, העיסוק הפך להיות המשפחה שלנו. הנך מוזמן להצטרף למשפחתנו הגדולה, המאמינה כי הנכס החשוב ביותר שלה והבסיס להצלחותיה, הם עובדיה. ולראייה, כל מנהלי החברה, מנהלי האזורים והשותפים בחברה, החלו את דרכם כעובדים מן השורה בחברה שלנו.
ליין מוצרים ייחודי ובלעדי- אנחנו היצרנים של בלה טרה !! אנחנו מאוד מעודדים שימוש במוצרים שלנו- בכל בית וכל דירה יש עמדת איפור וטיפוח לבנות!

מה מוכרים

כל מי שנוסע לעבודות בארה"ב , עובד בעיקר בעבודת מכירות. חלק ממגוון המוצרים אותו אנו מוכרים:
איפור מינרלי, מיישרי שיער, מגהצים, כריות חימום ארומה תרפיות ובקיץ גם שמלות חוף.
עבודה באיפור מינרלי- מוצר הדגל שלנו. זהו מוצר חזק במכירות בשוק בארה"ב , הוא חדש, הוא אורגני-מינרלי, ואפשר למכור אותו לכל אחד ולכל כיס.
עבודה במיישרי שיער- נמכר בצורה מוצלחת בארה"ב, פשוט למכירה ומתחיל ב80$ מינימום!!!
עבודה במגהצים- מגהץ אדים שמגהץ לך את הבגדים ישר על הגוף!!! מדליק,קל לשכנוע ונמכר מעולה!
עבודה בכריות חימום- כריות שמתחממות בחורף. מוצר קריסמס טיפוסי, מתנה שימושית לכל אמריקאי בתקופת השלג.
עבודה בשמלות חוף- שמלות מיוחדות וכיפיות- הן כמתנה לחברה והן כפינוק לעצמך!
הלקוחות- מכל סוגי האוכלוסייה.
שיטת המכירות- חיוכים ואנרגיות.
עבודה בארה"ב , בפרט עבודת מכירות דורשת שיטת עבודה ומכירה טובה. שיטה שבאמצעותה תצליח למכור כל יום, יותר מיום קודם. וזו השיטה שבנינו. שיטה שבאמצועתה יום עבודה בארה"ב ישתלם לך פי כמה וכמה מיום עבודה פה בארצנו הקטנטונת. תעבור הכשרה צמודה, תלמד את שיטות המכירה- ותמכור,תמכור,תמכור! עם חיוך....

תנאי שכר

נסעת לעבודה בארה"ב- כדאי שזה ישתלם לך...
עבודת המכירות בחו"ל מתבססת על אחוזים. האחוזים אצלנו נעים בין 25%-40%.
שיטת התגמול אצלנו לא מסתיימת במספרים, ישנם תמריצים מיוחדים לחדורי המוטיביציה...
אנו בטוחים שיש לך עוד הרבה שאלות לגבי עבודה בחו"ל, נשמח אם תיצור/י קשר, לקבל את הפרטים המלאים.

Comments are closed.