עבודה באריזונה

מקומות העבודה בארה"ב הם אכן רבים מספור, אבל ללא ספק שאחד המקומות היותר מדהימים לעבוד בהם הוא אריזונה! אריזונה היא מדינה שנופיה עוצרים את נשימת המתבונן, מכתשי ענק, נוף מדברי לצד נחלים ואגמים והחשוב מכל, אם אתם מחפשים עבודה בארה"ב- מצבם הכלכלי של האוכלוסייה המקומית הינו יציב לאורך השנים ואינו נפגע ממשברי הכלכלה של ארה"ב. עבודה באריזונה היא בחירה נבונה.

עבודה בארה"ב - מי אנחנו

החברה שלנו נקראת BEAUTY FOR ALL. כבר 8 שנים שאנחנו עוסקים בתחום העגלות ואנו עובדים באריזונה כבר חמש שנים. עבודה בעגלות בארה"ב היא אינה עבודה קלה בכלל! היא עבודה שוחקת ומתישה אך בדיוק בגלל זה החברה שלנו מאמינה מאוד במתן מענה לכל בעיה ולכל דבר עבור העובדים שלנו !!! ההכשרה שתעברו אצלנו בחברה כבר בימים הראשונים תכין אתכם לחודש הראשון והקשה של העבודה (שזה לרוב החודש בו נושרים רוב העובדים שלא מקבלים מענה מספק). כבר בימים הראשונים יאספו אותך משדה התעופה היישר אל הבית, ובשבוע הראשון כבר תתחילו לעבור הכשרה בבית. כל ערב ישב אתכם הטריינר/ית שלנו על הספיצ’ כדי לוודא שאין מילה שאתם לא בטוחים לגביה! ברגע שתהיו מוכנים- שלרוב זה קורה אחרי שלושה- ארבעה ימים תעלו לעגלה!!!

עבודה בארה"ב - הימים הראשונים

עבודה בארה"ב באריזונה היא קלה יותר מאשר ברוב החברות בארה"ב שבהם עובדים ישראלים בשיטת העגלות. בעיקר כי אין לנו שום תחרות עם שום מוצר אחר בקניון. אנחנו היחידים שעובדים בקניון בשיטת העגלות ואין עוד שום בעל עסק ישראלי אחר בקניון מלבדינו. שלושת הימים הראשונים על העגלה אלו ימים שהטריינר/ית עובדים אתכם צמוד- כל מכירה שתעשו הם שם כדי לוודא שנעשה הכל כדי לסגור את המכירה על הסכום הגבוהה ביותר שניתן היה לסגור. מעבר לכך המכירות שאתם סגרתם הן המכירות שלכם!!! גם אם אלו הימים הראשונים. ובכלל.. מכיוון שאלו הימים הראשונים שלכם אנו מספקים שכר מינימום- שכר בסיס לחודש העבודה הראשון של 8 דולר לשעה!!! (שזה בין 32-30 שקל לשעה- הרבה מעבר לשכר המינימום שלנו בארץ!!!) וכל זה כדי להבטיח שהימים הראשונים יעברו על כל עובד חדש בקלות.. כי כדי לגרום לעובד להרוויח כסף, הוא חייב להיות מבסוט!!! לפני הכל!

תנאי מגורים בעבודה בארה"ב

מעבר לתנאי העסקה הגבוהים שהחברה שלנו מאמינה ודוגלת בהם אנו מתגאים בתנאי המגורים הגבוהים ביותר! אין ספק שאחרי יום עבודה מפרך בקניון, אחרי כל כך הרבה שעות על הרגליים כל אחד ירצה לחזור לבית מפנק ואסתטי! ולכן אנו שוכרים קומפלקס דירות מפנק ביותר!! אריזונה היא מדינה חמה ולכן איך אפשר שלא תהיה בריכה במרכזו של הקומפלקס כדי להצטנן בימים החמים של אריזונה. בכל דירה ישנם שני חדרי שינה עם שירותים ומקלחת נפרדים כך שאין יותר משני אנשים בחדר. הכל דירה יש טלוויזיה, די.וי.די, מטבח מאובזר, סלון מרוהט, פינת אוכל, מחשב עם אינטרנט נייד. עבודה בארה"ב ובמיוחד בעגלות לא מאפשרת יותר מידיי זמן להתבטל ובמיוחד בגלל זה חשוב לנו שעובדינו יוכלו ליהנות מאיכות הדירות של הקומפלקס בזמן החופשי שלהם.

אריזונה המופלאה

אז מעבר לעבודה באריזונה המדינה המופלאה מציעה שפע של נופים ומרכזי בילוי- בירת המדינה היא פיניקס- שהיא העיר השמינית בגולדה בארה"ב. המדינה כולה לקוחה מתוך מערבון שכולו מדבריות, קקטוסים ענקיים ואיך אפשר לשכוח את הגראנד קניון!!! פרוורי העיר ידועים מאוד בכינוי "עמק השמש" ומהווים מוקד מרכזי ליציאות וביליויים ובחלקה המערבי של העיר שוכן מרכז הקניות האטרקטיבי שנקרא DESERT SKY – שם גם ממוקמת העגלות שלנו!!!
אז לסיום- למה אתם מחכים?! מחפשים עבודה בארה"ב?! מחפשים עבודה באריזונה?!
אנחנו כאן מחכים לכם :)))

Comments are closed.