עבודה בלוס אנג’לס

על האזור

לוס אנג’לס היא העיר השנייה בגודלה בארצות הברית כולה, היא ידועה בכינוייה "עיר המלאכים" וקיימות בה שכונות יוקרה ואזורי קניות מהיקרים בעולם. תארו לעצמכם עבודה בארה"ב במקום הכי נוצץ בעולם, מלא בשחקנים הוליוודים מפורסמים וכוכבים גדולים מכל העולם, לוס אנג’לס ידועה כבית החרושת הגדול בעולם לקולנוע ותרבות פופולרית, לא משעמם לרגע.... ישנה האפשרות לשלב את עבודות בעגלות עם בילויים , חוויות מדהימות וטעימה מהחלום האמריקאי.
לוס אנג’לס משתרעת על שטח עצום. מגוון העבודות בלוס אנג’לס פותח בפניכם אינספור אפשרויות בילוי לכל הגילאים ולכל הטעמים: חופים מדהימים, מועדונים לוהטים, מוזיאונים מצוינים, פארקי שעשועים, חנויות יוקרתיות ואבק כוכבים, כמו כן היא ידועה באקלים הים-תיכוני הנוח השורר בה.

מי אנחנו

כולנו מגיעים מארץ הקודש, עוזבים את כל המשפחה והחברים ובאים לעבודה בארה"ב למטרה אחת עיקרית לעבוד בעגלות ולעשות המון כסף!! בחברה שלנו נעשה הכל על מנת להגשים את המטרה של כל אחד ואחד להגיע ליעד שלו, ההכשרה בחברתנו ניתנת ע"י סלזמנים מהשורה הראשונה, שיתנו את הכלים הטובים ביותר להתמודד ולהגיע לרמת מקצועיות גבוהה, מלבד זאת , חברתנו דוגלת ביחס חם ומשפחתי לכל עובד שיגיע לעבודה בלוס אנג’לס, דבר שכולל בנוסף לכסף ולמקצועיות, חוויה מדהימה שלא תישכח. מהרגע שאתם נוחתים בלוס אנג’לס אתם לא לבד, מגיעים לאסוף אתכם מהשדה היישר לקומפלקסים להירגע מהטיסה ולהכיר קצת את ה"בית החדש" לכם. הדירות שלנו מורכבות מ 6 חדרים בבית ענק ו 2 אמבטיות, הדירות מעולות וכוללות בריכה ענקית וחדר כושר, מה שמאפשר גם להנות מהזמן החופשי מהעבודה בעגלות. מלבד זאת קיימים בחברה רכבים חדשים שישרתו אתכם לאורך כל תקופת העבודה בלוס אנג’לס וגם בימי החופש.

קצת מעבר...

אז כמו שהבנתם העבודה בעגלות בלוס אנג’לס משלבת מלבד העבודה, חוויה מטורפת.
החברה שלנו משורשה היא משפחה אחת לכן ארוחות שישי וערבי חג נערכים כמו שצריך עם שולחן ערוך וסעודה כמו שרק הישראלים יודעים להכין לחגוג. מידי פעם יוצאת לימוזינה לאורך כל רוחבה של הוליווד ובברלי הילס ומסתיימת במועדון מדהים.
מלבד זאת, העובד מקבל יום בשבוע חופש בו הוא יכול לנצל אותו למנוחה, לרביצה בבריכת הקומפלקס או בחופי הים המדהימים של לוס אנג’לס או לטייל לאורך כל שדרת הכוכבים עם מצלמה בניסיון לפגוש פתאום שחקן או זמר שרק בחלומות חשבנו לפגוש אותם. מה שנקרא "עבודה בארה"ב מהסרטים".

ההמלצה של שירי

"הרומן שלי עם עבודה בארה"ב התחיל לפני שלוש שנים ,חוויה שלא הייתי מוותרת עליה, אני קוראת לה "צבא עגלות ארה"ב" כי זה מה שהכין אותי לחיים האמיתיים בהצלחה,לקבלת עצמאות,שאיפות גבוהות השגת יעדים ולחיות את החיים הטובים באל.איי.
עבודה בחו"ל תמיד הלחיצה אותי, להיות רחוקה מהבית ,מהחברים ומהבועה שלי אבל אמרתי לעצמי שצריך לאזור אומץ ולטעום משהו חדש .
הסיבה העיקרית שהגעתי בשבילה היא הכסף, בעבודה בלוס אנג’לס הבנתי שבאמת ניתן לעשות כסף מטורף אבל גם נהנתי מכל רגע, המקום הזה הוא גן עדן הוליוודי.
מהר מאוד התקדמתי מעבודה במכירות בעגלות לניהול עגלה אחרי כן למנהלת שתי עגלות ולמנהלת איזור, נהניתי, עשיתי כסף מטורף והכרתי המון אנשים חדשיםםם !!!"

Comments are closed.