עבודה בניו יורק

מי אנחנו

אנחנו מחפשים את הצעירים והצעירות שרוצים יותר מכולם לעשות הרבה כסף בזמן קצר בעבודה בארה"ב. לאלו מביניכם שמחפשים לגדול ולהתפתח (לעשות יותר כסף ולהישאר יותר זמן) אנחנו מאוד מעודדים התקדמות והתמקצעות עד לרמה של שותפות של ממש בחברה!
חברתנו נוסדה לפני כשלוש שנים ומתמחה במכירות בקניונים בארה"ב ובכלל בעבודה בחו"ל. החברה פועלת בקניונים העשירים ביותר בארה"ב ובקשר עם החברות הטובות ביותר העוסקות בתחום העבודות בעולם כולו. הקניונים שברשותנו, הם קניונים גדולים ואטרקטיביים, המאפשרים עבודה שוטפת כל השנה, בניגוד לקניונים אחרים שעובדים בהם רק בתקופות החגים. האוכלוסייה העשירה שבאזורינו מאפשרת רווחים גבוהים מאוד לאורך כל השנה.

מה מוכרים

החברה משווקת מגוון מוצרי קוסמטיקה המיוצרים במפעלי ים המלח. מוצרים איכותיים, ממותגים שהצלחתם מוכחת!! מוצרים מובילים בשוק ונמכרים לאורך כל השנה!

תנאים

הכשרה: אין צורך בידע קודם!!! פשוט לעלות על אחת הטיסות לניו יורק ואנחנו נדאג לכל השאר. יש לנו שיטת הכשרה פשוטה ומהירה הנעשית ע"י אנשים מקצועיים בתחום, אשר עובדים בחברה ובעלי ניסיון של מעל ארבע שנים. ההכשרה היא מקצועית ואינטנסיבית אשר מתחילה עוד בארץ! סוכני החברה בארץ ילמדו אתכם את שיטות וטכניקות העבודה אשר פותחו ע"י החברה במהלך השנים. אלו שיטות וטכניקות שהצלחתן מוכחת וההכשרה שלנו תבטיח את התנאים הטובים ביותר בכדי שתוכלו כבר מהיום הראשון להרוויח $$$
שכר: המשכורת ניתנת כל שבוע בזמן ובמזומן!
שכר דירה: מתקזז מהמשכורת השבועית בסוף השבוע ומגולמים בו כל הוצאות הדירה והרכב (כך שאתם לא נדרשים לשלם אגורה מראש). החברה שומרת על אחוזי השכר הגבוהים ביותר בתחום העבודות בחו"ל 25%-40% מהמכירות לאורך כל השנה, דבר היוצר הבדלי שכר משמעותיים בהשוואה לכל חברה אחרת העוסקת בתחום העבודה בארה"ב בכלל ועבודה בניו יורק בפרט. (הבדלי השכר יכולים להגיע ל- $400 עד 1500$ בחודש!)

ומה עוד...

אנחנו נדאג להוציא לכם ויזה לארה"ב.
נאסף אתכם מהשדה תעופה.
ניתן לכם קומפלקסים מפנקים במיוחד עם בירכה, חדר כושר , מגרש טניס וכל מה שצריך בשביל להנות בימי החופש.
תקבלו רכבים חדשים לשירות העובדים בהם ניתן להשתמש ברכבי החברה לצרכים אישיים בימי החופש ולאחר שעות העבודה בחו"ל
מנוי חופשי חודשי ב"בלוק – באסטר".
החזר של 50% מכרטיס הטיסה לאחר שלושה חודשים ,החזר מלא של הכרטיס לאחר חצי שנה.
אנו מאפשרים לאנשים בעלי אמביציה ויכולות ניהול לבוא ולהצטרף להצלחה.
אל תחשבו פעמיים, צרו קשר עוד היום ובואו להגשים איתנו עוד חלום...

Comments are closed.