עבודה בעגלות בארה”ב

עבודה בארה"ב הינה העבודה האטרקטיבית ביותר כיום בכל הקשור לפתרונות תעסוקה בחו"ל. קיימות אופציות רבות לחבר'ה ישראלים להתפתח בשוק העבודה האמריקאי מתחום המנעולנות, ההובלה ועדד כמובן לתחום המכירות הכה מפותח של המעצמה הכלכלית הגדולה בעולם - ארה"ב.

מידע כללי

ארה"ב של אמריקה כוללת 50 מדינות, למעלה מ-300 מיליון תושבים ושטחה הוא 9.83 מיליון קמ"ר . מדובר באומה של תרבות עשירה, אנשים מגוונים, נופים מדהימים ועם זאת גם גורדי שחקים ענקיים. הכניסה לארה"ב עבור ישראלים מתבצעת על ידי ויזה אותה יש להוציא עוד בארץ. לא ניתן לתאר במילים את גודל האפשרויות הן הכלכליות והן החברתיות שמציעה ארה"ב למבקריה ולתושביה. העבודה בארה"ב הרווחית ביותר כיום עבור ישראלים הינה עבודה בעגלות בקניונים.

עבודה בארה"ב - עגלות

המונח "עגלות" עם השנים נהיה שכיח מאד בישראל והפך כמעין שלב נוסף במסלול החיים של הישראלי הממוצע, צבא, עגלות, לימודים, חתונה וכו’ ,תרגישו חופשי לשנות את הסדר. תחום מכירות העגלות בקניונים החל בארה"ב לפני כ- 15 שנה ומאז הוא מתפתח עוד ועוד וכיום יש למעלה מ-500 חברות שלל ישראלים בארה"ב. הסיבה העיקרית להצלחה הפנומנלית הזו מחולקת לשני גורמים עיקריים, הראשון שבהם הוא אנחנו הישראלים והשני הוא הם האמריקאים! יש כאלה שיכנו אותנו כאנשים חמים, חצופים, ישירים או כל מונח אחר זה לא משנה מה בסופו של דבר זה מוכר. וכמו שנאמר העבודה בעגלות בארה"ב מושתתת גם על אותם תושבים אמריקאים שמיום היוולדם מושרשת בהם תרבות צריכה שלא נראתה כמותה בעולם כולו. אז אם להיות יותר ספציפיים למעטים מכם שטרם ראו או שמעו, העגלה היא למעשה סוג של דוכן באמצע הקניון עליו מונחים המוצרים ומסביבו עומדים המוכרים שכל מטרתם היא לגרום לעוברים ושבים להגיע אל אותו דוכן ולהבין שכל מה שהם בעצם חיפשו ושעומד לשנות את חייהם זה אותו קרם פנים של ים המלח, או כרית חימום לקריסמס הקר, או מיישר שיער בצבע מדליק זה לא באמת משנה.

עבודה בארה"ב - 24/7

מרבית הקניונים בארה"ב פתוחים 11 שעות ביום מלבד יום ראשון שהוא יום קצר יותר. לכן היום של המוכר הממוצע מתחיל בשעה 8:00 בבוקר, שעה לפני פתיחת הקניון בה מסדרים את הסחורה ועד לסגירתו. העבודה טומנת בחובה קושי פיזי מסוים אך משך השעות הרב פוגע יותר באנרגיה הכל כך נחוצה בעבודה הזו מאשר בגב או ברגליים. ככל שהבוקר של יום העבודה יתחיל במלוא המרץ והאנרגיה, ככה המכירות יזרמו טוב יותר עד לסופו של היום ותראו משפט זה כחוק בעל יעבור. במהלך היום כמובן שניתן לצאת להפסקות אוכל, סיגריה, שירותים וכדומה. העבודה היא 6 ימים ולכל עובד יש יום חופש אחד במהלך השבוע. ומכיוון שאנחנו מדברים פה על עבודה בארה"ב חיי הלילה הסוערים אחרי שעות העבודה חשובים לא פחות. בכל מקום יש מקומות בילוי מדהימים, מועדונים מושקעים, מסעדות מעולות ואטרקציות שוות שלא תחוו בשום מקום אחר!

עבודה בארה"ב - שבירת מיתוסים

ישנם מיתוסים רבים סביב תחום העגלות בעבודה בחו"ל ולכן חשוב להיכנס לפרופורציות. כמו כן העבודה בארה"ב ברוב המקומות היא אינה חוקית אבל 30 מיליון עובדים לא חוקיים ברחבי האומה לא טועים מה שנקרא. דרכי האכיפה להתמודד עם כמות כזו של עובדים היא כמעט בלתי אפשרית ולכן אין מה לפחד, חשוב מאד להגיע לחברה שהיא בעלת רשיון עסק, חברה מבוססת, שמשלמת מיסים וביחסים טובים עם מנהלי הקניון והכל יהיה בסדר. מיתוס נוסף הוא החשש מקשיי השפה, בשביל להיות מוכר טוב צריך חיוך יפה ואנרגיות בשמים יש לכם את זה?!?! כי אם כן, גם אם תדברו פלמית תוכלו למכור, ההשתפשפות של השפה תגיע עם הזמן ועם הכשרה מתאימה בארץ ושינון של הפ’יצים אתם תהיו מעולים ומכשול השפה לא יעמוד בדרככם. ומיתוס אחרון לקינוח הוא שבעבודה בארה"ב עושים ערמות של כסף שנופל עלייך מהשמיים, חמודים צאו מהסרט זו עבודה קשה מאד, תובענית מאתגרת ומתישה וכן אחרי כל זה אפשר לעשות כסף טוב שלא תחלמו לעשות אותו בארץ אבל אך ורק אם תהיו עקביים ומלאי אמונה בעצמכם.

Comments are closed.