עבודה בפלורידה

פלורידה...או בספרדית מלאת הפרחים, היא באמת כזו. העבודה בארה’’ב בפלורידה היא ללא ספק אחת המתנות הכי גדולות שתוכלו להעניק לעצמכם.

למה פלורידה?

כשנוסעים לעבודה בארה’’ב צריכים לחשוב מעבר לאוכלוסייה המקומית,צריכים להסתכל על מדד התיירות של המקום ולהבין אם זה משתלם. מקום שבו תסתמכו אך ורק על אוכלוסייה מקומית הוא לא המקום הכי פוטנציאלי ותוכלו למצוא טוב יותר. בעבודה בפלורידה תוכלו להיות רגועים, מזג האוויר הטרופי והחופים הארוכים הם אלו שדואגים לתיירות שופעת לאורך כל השנה. פלורידה היא מדינה שכל אחד ירצה לנפוש בה. דיסניוורלד,סי וורלד,אולפני יוניברסל,מרכז החלל הקנדי! אין סוף לעניין בפלורידה. אפשר להינות מהדברים האלו ולא רק כתיירים. עדיף לחשוב על עבודה בארה’’ב במקומות שיעניינו אתכם אחרת לא תשרדו יותר מידי זמן. העבודה עצמה היא שוחקת ושגרתית לכן בימי חופש שלכם תרצו לשבור שגרה במקומות עם עניין. בעבודה בפלורידה תוכלו גם להכיר המון תיירים ותושבים מקומיים ולהרחיב את מעגל החברים שלכם בצורה מאוד משמעותית. חיי הלילה בפלורידה הם בלתי פוסקים ואין סיכוי שלא תצליחו להתערבב.

איפה בפלורידה

כמובן כמו בכל מקום, גם בפלורידה רצוי להתמקד במקומות שאתם יודעים בוודאות שמביאים אליהם תיירות,ערים כמו מיאמי שכולנו מכירים,ג’קסונוויל, אורלנדו, קי ווסט וכו’. ערים ששמעתן עליהן. לעולם אל תסעו לעבודה בחו"ל למקום שלא שמעתם עליו ,זה אומר שגם הרבה אחרים לא שמעו.

תנאים

בעבודה בארה’’ב ובכלל בעבודה בחו"ל סביר להניח שתתקלו בתנאים מאוד דומים לא משנה באיזה תחום תעבדו. סביר להניח שתקבלו מגורים בקומפלקס עוצר נשימה עם בריכה וג’קוזי,חדר עם עוד בנאדם אחד בדירה שמרוהטת באופן מלא לחלוטין. תקבלו גם רכב כי בארה’’ב מאיזושהי סיבה לא הולכים ברגל בכלל....  ברוב המקומות בעבודה בארה’’ב לא תרוויחו שכר בסיס ותצטרכו לסמוך על יכולות המכירה שלכם. בכל מקומות העבודה תהיו חייבים לעבוד 5 וחצי ימים בשבוע כאשר יום חופשי אחד באמצע שבוע תבחרו בעצמכם וביום ראשון, שהוא כמו השישי שלנו,תצאו לעבודה עד אחה’’צ מאחר והכל נסגר מוקדם. בימי החופש שלכם תוכלו לקחת את הרכב של החברה ולהינות כאוות נפשכם! ללכת לחוף, ללכת לשופינג, ללכת למקומות תיירותיים ולהתחבר עם אנשים חדשים..לחפש ישראלים אחרים שעובדים בארה’’ב ובקיצור,לעשות חיים.
העבודה בפלורידה יכולה להיות כיפית בכל מקום כי בגדול,אין על ארצות הברית! אבל אם אתם כבר טסים ועושים צעד כל כך משמעותי כמו עבודה בארה’’ב

רצוי שתבחרו במקום שלא יהיה לכם משעמם בו ותוכלו לשרוד תקופה ארוכה .מקום שבו כל ערב הוא חגיגה בפני עצמה,מקום שבו אף פעם לא יכול להיות משעמם.

Comments are closed.