עבודה בדרום קרולינה

מי אנחנו

אזור הפעילות של החברה מתרכז בדרום קרוליינה, מדינה הנמצאת בחוף המזרחי של ארה"ב. אוכלוסיית דרום קרוליינה מונה על פי משרד המפקדים של ארצות הברית כ-4,147,152 נפשות (הרבה אנשים למכור להם!). אזורי הפעילות נבחרים בקפידה תוך שימת דגש על פרמטרים חשובים כגון, כלכלת האזור אוכלוסיית היעד, קניונים איכותיים ועוד. אנו חברה מקצועית ויציבה בעלת ותק של 6 שנים בתחום העבודות בארה"ב. היא נוסדה בשנת 2002, ומנוהלת על ידי מי שראה עבודה בחו"ל, עשה עבודה בחו"ל ומנהל עבודה בחו"ל למעלה שנים ארוכות, צבר ניסיון, מכיר ויודע מה חשוב לך כשאתה עוזב את הארץ לטובת עבודות בארה"ב. לחברה ניסיון ארוך טווח בעבודות בארה"ב בכלל ועבודה בדרום קרולינה בפרט ,מה שמסייע כיום בריכוז קניונים מהטובים והאיכותיים ביותר באזור. הקניונים הם קניונים גדולים ,באזורים של אוכלוסייה עשירה, המאפשרת רווחים גבוהים מאוד לאורך כל השנה.

תנאי העבודה

כמו כל העבודות מכירות, התשלום מתבצע על בסיס עמלות מהמכירות. העמלות מתבססות על אחוזים הנעים בין 25%-30%. מעבר לכך, החברה יודעת שעבודה בארה"ב מלווה בהמון חששות, שחלקן כלכליות ועל כן מעניקה לך הבטחת הכנסה בכל חודש, שתאפשר לך לעבוד רגוע, ולהבטיח שעבודה בארה"ב לא תהפוך למשהו לא משתלם עבורך..
לא שכחנו את החזרי כרטיסי הטיסה, הדירות המפוארות והמפנקות וכל שאר הדברים שבטוח מעניינים אתכם, אך לא הם מה שחשוב כשאתה נוסע לעבודה בארה"ב. ואת זה לימד אותנו הניסיון. את הפרטים המלאים תוכלו לקבל בפגישה במשרדים).
כמובן, שמלבד תנאי שכר, החברה שמה דגש על הכשרה מקצועית ואישית, שתאפשר לך לעבוד בצורה מקצועית, עם הרבה בטחון, בכיף וכמובן- עם חיוך. נדע לתת לך את הכלים שיהפכו את הנסיעה והעבודה בארה"ב למשתלמים עבורך!
החברה, וליתר דיוק- האנשים בה, שמים דגש ומשקיעים המון ביצירת אווירה חמה ומשפחתית. תמיד יהיה לך למי לפנות, תמיד אצלנו תרגיש בבית- גם בארה"ב...
אנו נעשה הכל על מנת שהעבודה בחו"ל - על כל המשתמע ממנה תהיה עבורך לחוויה בלתי נשכחת- וכמובן משתלמת. ניתן לך את הכלים והניסיון שלנו, ובתמורה נבקש ממך המון מוטיבציה ואנרגיות- כי אף אחד לא אמר שבעבודה בארה"ב קוטפים כסף על העצים... עובדים קשה- אבל זה משתלם!
אל תבזבז עוד יום של עבודה בארץ- ובוא לחוות עבודות בארה"ב ! בארצות הברית של אמריקה!!!

Comments are closed.