עבודה בדובאי לצעירים

 

עבודה בדובאי לצעיריםהסכמי אברהם הינם הסכמי נורמליזציה ליחסים שנחתמו בין מדינת ישראל לבין ארבע מדינות ערב כאשר ההערכות אומרות שמדינות נוספות צפויות להצטרף להסכמים הללו. בקיץ של 2020 נחשף בתקשורת הישראלית ההסכם הראשון מבין הארבעה שנחתמו עד כה בין ישראל לבין המדינה אולי הכי מסקרת במזרח התיכון וזוהי איחוד האמירויות.

 

איחוד האמירויות הפכה למדינה מסקרנת ביותר תודות למגוון והשפע שהיא מציעה לתיירים, אנשים שגרים בה, אנשי עסקים ומשקיעים פוטנציאליים. היא מורכבת משבע נסיכויות שונות והוקמה בשנת 1971 לאחר שהבריטים היו אלה ששלטו באיזור שנקרא עד אז חוף שביתת הנשק והיווה נקודת שליטה חשובה מאוד במפרץ הפרסי. בשנים שלאחר הקמת איחוד האמירויות רוב תושביה עסקו במסחר, דיג, בניית סירות ושליית פנינים אך בשנות השמונים נמצאו במדינה מאגרי נפט וגז רבים מאוד שעזרו למדינה לנסוק כלכלית תוך שהיא הופכת לענפי הכלכלה המרכזיים במדינה שמכניסים לה כסף רב. כיום איחוד האמירויות נחשבת לאחת המדינות העשירות בעולם בה התוצר הגולמי לנפש הוא בין הגבוהים בעולם והיא מציעה שפע רב של ארכיטקטורה בה גורדי שחקים רבים, כולל הבניין הגובה ביותר בעולם הלא הוא הבורג׳ חאליפה, אטרקציות מרהיבות כמו אולמות סקי באמצע המדבר, קניונים רבים, רחובות עם חנויות יוקרה, מסעדות פאר ועוד.

 

איחוד האמירויות מורכבת כפי שאמרנו משבע נסיכויות שונות כאשר הגדולות והמוכרות יותר הן דובאי, אבו דאבי, אום אל קיאוון ושארג׳ה. אלו הן ארבעת הנסיכויות היותר מוכרות עבור התיירים ואנשי העסקים בהם ניתן גם למצוא עבודה ולקבל ויזת עבודה לאחת ממגוון העבודות הרב שמציעות הנסיכויות.

 

מהם סוגי העבודה בדובאי לצעירים?

דובאי לא הפכה רק למעצמה כלכלית בעשורים האחרונים אלא גם לכפר גלובלי של ממש. למעשה הרוב המוחלט של האזרחים באיחוד האמירויות ודובאי בפרט הינם זרים שמהווים כ-85 אחוז מכלל האוכלוסיה. כתוצאה מכך הם גם עובדים בלא מעט מן המשרות במשק החל ממוכרים בעגלות בקניונים, עובדים בחנויות, מאמני כושר במועדונים השונים, עבודה בחברות פרסום, עבודה בחברות היי טק ועוד. העובדה שבאיחוד האמירויות ודובאי בפרט הפכה למרכז סחר וכלכלי עולמי מושכת אליה חברות בינלאומיות רבות מכל העולם שפותחות בה נציגויות או לחילופין קובעות בה את משכנם וכתוצאה מכך פותחת הזדמנויות עבודה בדובאי לצעירים בעלי נסיון בתחומים בהם פועלות אותן חברות. מעבר לכך חברות רבות שלא פועלות בדובאי או אין להן נציגות רשמית או משרדים מעוניינות לשלוח אליה עובד אחד או יותר במטרה שיעבדו מדובאי. זו הזדמנות עבודה בדובאי לצעירים שכבר יש להם עבודה אך מעוניינים לעבור לגור בדובאי, להתנסות במגורים בנסיכות לצד עבודה עם גורמים וחברות שמקום מושבם בנסיכות.

 

 

מדוע חברות שולחות ישראלים צעירים לעבודה?

הסיבה שחברות ישראליות רוצות לשלוח את העובדים שלהם לגור ולעבוד מדובאי בזמן שהם עדיין עובדים בחברה היא למטרת יצירת הזדמנויות וקשרים עסקיים. חברות רבות מבינות שדובאי היא כפר גלובלי ומרכז העסקי מהגדולים בעולם ולכן הן מבינות ששליחת עובדים לעבוד בחברה דווקא משם אמצעות עבודה מקוונת מהבית יכולה לקצר מעגלים רבים וליצור קשרים עסקיים עם לקוחות חדשים, לקוחות פוטנציאליים ושמירה על קשר רציף עם לקוחות קיימים שמקום מושבם נמצא בדובאי. השלטונות של דובאי מבינים גם הם את הפוטנציאל הרב והנוחות הרבה שהוא מקנה לחברות שפועלות מדובאי ולכן מעודדות כאלו הזדמנויות עבודה בדובאי לישראלים צעירים מתוך ראייה שהדבר משפיע בצורה חיובית על הכלכלה המקומית. מעבר לכך, דובאי גם הפכה למקום בו נערכים כנסים רבים, השתלמויות מקצועיות רבות ולכן אדם מתוך החברה שעובד וגר שם יכול להוות יתרון באירועים כאלו שכן הזמינות שלו תמיד גבוהה כאשר מתרחש אירוע כזה בעל פוטציאל גדילה רב.

 

כיצד נשיג ויזת עבודה בדובאי לצעירים?

עבודה בדובאי לצעירים ישראליםאז כפי שציינו השלטונות המקומיים אכן מעודדים הגירה למטרות עבודה היות והם מבינים שזהו אחד ממנועי הצמיחה הגדולים ביותר עבור הכלכלה המקומית שממשיכה לצמוח לה מיום ליום. אך לאור האמור לעיל השלטונות המקומיים מאוד מקפידים על כך שהעבודה תהיה על פי החוק ומי שנתפס עובד במדינה ללא אשרת עבודה יכול למצוא את עצמו מגורש באופן מיידי אך גם ייתכן והוא ימצא את עצמו עומד בפני עונש מאסר בפועל. לכן, חשוב מאוד לעשות את הדברים על פי החוק המקומי כאשר העצה החשובה ביותר שאנו יכולים לתת לכם היא לעשות את כל התהליך מתחילתו ועד סופו בעזרת משרד עורכי דין כמתמחה בנושאי הגירה כאשר התמחות בהגירה לדובאי בפרט היא קריטית במקרה הזה.

 

הגשת הבקשה לעבודה חייבת להתבצע באמצעות משרד עורכי דין מקצועי החל מהרגע הראשון בו נבדוק את ההיתכנות לקבלת ויזת עבודה, דרך הגשת הבקשה עצמה וכל המסמכים הכרוכים בכך ועד קבלת הויזה עצמה. יש להבין כי ישנם הרבה מאוד סוגים של ויזות עבודה בדובאי לצעירים ולכן חשוב מאוד להבין לפני התחלת התהליך איזו ויזה מתאימה למקרה שלנו והאם אנו עומדים בכל התנאים לקבלת הויזה שכן לכל ויזת עבודה ישנם תנאים אחרים המשפיעים על קבלתה. מעבר לכך, גם חשוב לציין כי לכל ויזה יש צורך בצורה הגשה שונה כך למשל עבור ויזת עבודה מהבית אנחנו נהיה אלו שנצטרך להגיש את הבקשה לייזה כאשר חלק מן התנאים שנצטרך להוכיח במקרים אלו הם מעבר של בדיקה רפואית, ביטוח רפואי עם כיוסי ייעודי לדובאי, תצהיר בנק הכולל את המשכורות שלנו בשלושה חודשים האחרונים, חוזה עם החברה הנוכחית שלנו למינימום שנה קדימה ודרכון בתוקף למשך השנה הקרובה.

 

אם נרצה לקבל ויזה רגילה לעבודה בדובאי לצעירים קודם כל נצטרך למצוא מעסיק שירצה להעסיק אותנו שכן הוא יהיה זה שיצטרך במקרה דנן להגיש את הבקשה לרשויות המקומיות כאשר כאן הדרישות מעט שונות. במידה ונרצה להקים עסק בדובאי נוכל לבקש ויזה גם לשם כך באמצעות בקשה שכמובן אנחנו נצטרך להגיש כאשר גם לשם הבקשה הזו התנאים מעט שונים ויש להציג איתנות כלכלית באמצעות הצהרת בנק ועוד מספר דברים אחרים.

 

מה היתרונות של עבודה לצעירים בדובאי?

אפשרויות עבודה בדובאי לצעיריםלעבודה לצעירים בדובאי ישנם מגוון רב של יתרונות כאשר קודם כל הצעירים יהנו מהאורח חיים והשפע שמציעה דובאי מחוץ לשעות העבודה. דובאי אמנם נמצאת בחצי האי ערב אך היא נסיכות מערבית לכל דבר ועניין, החל מהאוכלוסיה שגרה בה, דרך האוכלוסיה המקומית ועד מקומות הבילוי בה. בנוסף, לאור העבודה שהנסיכות הפכה מזמן לכפר גלובלי בו גרים זרים רבים תוכלו לנצל את העבודה בדובאי בשביל נטוורקינג ויצירת קשרים עסקיים ואישיים על מנת לקדם את עצמכם ואת מטרותיכם העסקיות בעתיד. מעבר לכך ולא פחות חשוב מכל היתרונות שציינו חשוב מאוד לזכור שדובאי נמצאת מרחק של שלוש שעות טיסה מתל אביב ואם אנחנו מתגעגעים למשפחה ולחברים או סתם צריכים פתאום לחזור לסידורים בארץ או נדרשים להגיע לפגישה בחברה אנו עובדים, תמיד אפשר לעלות על מטוס ולהגיע לארץ לביקור אישי או עסקי, לטעון את המצברים ולחזור חזרה לדובאי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
תוכן עניינים
מאמרים אחרונים
עבודה בלוס אנג'לס

השתחררתם מהשירות הצבאי ואתם מחפשים עבודה בחו"ל? אחד היעדים האהובים ביותר על ישראלים שרוצים לעבוד בחו"ל הוא ארה"ב וספציפית לוס אנג'לס. השאלה היא איך אתם

קרא עוד »
עבודה בברלין

מחפשים עבודה בברלין? אתם לגמרי לא לבד. אחד היעדים המבוקשים ביותר על ידי ישראלים המבקשים לעבוד בחו"ל הוא ברלין וברלין יודעת להציע מגוון רחב של

קרא עוד »
עבודה בפורטוגל

פורטוגל, מדינה קטנה לצד ספרד, שעלתה לכותרות בישראל בעיקר סביב ההקשר של הוצאת דרכון זר על ידי יוצאי מדינות צפון אפריקה. אלא שפורטוגל היא גם

קרא עוד »
התקשרו עכשיו