עבודה בלוס אנג'לס

עבודה לצעירים בחול

השתחררתם מהשירות הצבאי ואתם מחפשים עבודה בחו"ל? אחד היעדים האהובים ביותר על ישראלים שרוצים לעבוד בחו"ל הוא ארה"ב וספציפית לוס אנג'לס. השאלה היא איך אתם יכולים למצוא עבודה בלוס אנג'לס והאם זה בכלל חוקי, ועל השאלה הזאת עונים לכם בשורות הבאות המומחים של BESTJOB המתמחה בגיוס ישראלים לעבודות בשוקי העבודה הטובים ביותר בעולם.

מטוס

למה דווקא ארה"ב?

ובכן, לעבודה בארה"ב ישנם מספר יתרונות חשובים ובכלל זה סביבת מגורים ומחייה מודרנית, שדומה מאוד לזו בישראל ואף מעבר לכך, עלות מחייה נוחה ולרוב גם זולה יותר מאשר בישראל וכמובן עבודה תמורת שכר נקוב בדולרים, שכר שכאשר מתרגמים אותו לשקל ישראלי, מדובר לרוב בסכומים גבוהים שלא קל להרוויח בישראל, בטח לא עבור חבר'ה צעירים ללא השכלה וללא מקצוע. ארה"ב, ארץ האפשרויות הבלתי נגמרות, היא גם מדינה שמציעה הזדמנויות עבודה רבות למי שמוכן לעבוד. כמו הישראלים בישראל, גם האמריקאים בארה"ב הופכים למאוד בררנים בעבודות שהם רוצים לעבוד בהן, והעבודות האלה שבהן אפשר, עם עבודה קשה, להרוויח לא מעט, נפתחות בפני ישראלים שמחפשים למשל עבודה בלוס אנג'לס.

האם זה חוקי?

ובכן, כל מי שעובד תמורת שכר בארה"ב חייב לעשות זאת ברישיון על פי החוק. עבודה ללא רישיון יכולה להוביל למעצר, לגירוש ולאיסור כניסה חוזרת לארה"ב לתקופה שיכולה להגיע גם ל-10 שנים. רישיון זה ניתן לכם במסגרת ויזת עבודה ייעודית הנקראת ויזת אמנת מסחר E1. עובדים מקצועיים המגיעים לתפקידים בכירים/ טכנולוגיים מקצועיים בארה"ב, זוכים לקבל את הוויזה הזאת במסגרת תהליך מסודר המנוהל על ידי החברה המגייסת. עבור ישראלים לא מקצועיים שמחפשים עבודה בלוס אנג'לס, חשוב לבדוק את האפשרויות למציאת עבודה ברישיון, וישנן לא מעט עבודות שעבורן מעניקה ארה"ב רישיון עבודה, פשוט מכיוון שאף אמריקאי לא מעוניין לעבוד בהן.

https://www.youtube.com/watch?v=7KaGjoJZ7pA

איך עושים את זה?

הדרך הטובה ביותר למצוא עבודה בלוס אנג'לס, שהיא גם רווחית, גם חוקית וגם תאפשר לכם לחסוך כסף רב שיוכל לשרת אתכם היטב לכשתחזרו לישראל, היא דרך חברת השמה ייעודית כדוגמת BESTJOBS. במציאת עבודה בלוס אנג'לס דרך BESTJOBS עד יודעים בדיוק במה תעבדו, כמה תרוויחו ומה יהיו תנאי העבודה ושעות העבודה שלכם עוד לפני שעליתם על המטוס לארה"ב. בנוסף לכך, BESTJOBS דואגת לסדר לכם את ויזת עבודה E1 על מנת להבטיח שאתם עובדים בצורה חוקית ויכולים לנהל את חייכם בארה"ב בצורה שקטה ורגועה ללא חשש משלטונות ההגירה המקומיים, שעובדים קשה מאוד בכדי לגרש עובדים זרים בלתי מורשים.

אם אתם רוצים להרוויח טוב, ליהנות מאורח החיים האמריקאי ולעשות את הכל בצורה חוקית לחלוטין, הצוות המקצועי של BESTJOBS עומד לרשותכם גם במציאת מקום עבודה שמתאים לכם בכל היבט אפשרי, וגם בהסדרת כל הבירוקרטיה והרגולציה סביב ויזת עבודה בלוס אנג'לס.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
תוכן עניינים
מאמרים אחרונים
עבודה בברצלונה

ברצלונה הוא ללא ספק אחד היעדים האהובים ביותר על התייר הישראלי, אבל ברצלונה יכולה לספק לכם גם מקום עבודה שאולי מאוד תיהנו לעבוד בו באווירת

קרא עוד »
עבודה לדוברי צרפתית

לישראל אין שום קשר היסטורי עם צרפת ובכל זאת מתגוררים בה מאות אלפי, אם לא מיליוני דוברי צרפתית יוצאי צפון אפריקה ועולים מצרפת. זה ברמה

קרא עוד »
עבודה בפורטוגל

פורטוגל, מדינה קטנה לצד ספרד, שעלתה לכותרות בישראל בעיקר סביב ההקשר של הוצאת דרכון זר על ידי יוצאי מדינות צפון אפריקה. אלא שפורטוגל היא גם

קרא עוד »