תוכן עניינים

עבודה בעגלות באירופה – כך תהפכו לכרישי מכירות

עבודה בעגלות באירופה

עבודה בעגלות באירופהכולנו אוהבים לעשות כסף. יותר מכך אנחנו אוהבים לעשות כסף גדול. העניין הוא שזה מאוד מסובך וכמעט בלתי אפשרי. בטח כשאתה עדיין צעיר, לפני לימודים, בלי קריירה מפותחת, מעמד נחשב או משרת חלומות בחברה מצליחה. בקיצור, תיאור מושלם של כולנו רגע אחרי הצבא ולפני הכניסה למרוץ החיים. אבל למען האמת, יש כאלו שעבורם מדובר בלא יותר מאגדה. הם רצו והצליחו. הם החליטו שהם עושים את הכסף הגדול ומהר. הם לא עושים את זה בארץ. פה אין כמעט סיכוי לעשות כל כך הרבה כסף באופן חוקי. אבל עבודה בארה"ב ואירופה זה אפשרי. 

עבודה בעגלות באירופה ובארה"ב, היא עדיין סוד שעובר כמעט מפה לאוזן. למרות שהחברה שלנו כבר החליטה לחשוף את כל היתרונות, הדרכים והמשרות לצעירים כדי להקל עליהם, רבים עדיין לא מאמינים כי דבר כזה אפשרי. בפועל, אלפי צעירים וצעירות ישראלים כבר עושים כסך עצום על ידי עבודה בעגלות באירופה. כמה עצום? כ-5000 דולר בחודש. ספרו את זה לישראלי שעובד בתחנת דלק בשביל 5000 שקל. כשהוא מסיים את המשמרת שלו בתחנת דלק, הוא חוזר עייף לדירת חדר או לעלית הגג אצל ההורים. אלו שמרוויחים בעגלות 5000 דולר, יוצאים לברים הכי חמים בלונדון, למסיבות הכי מושקעות בברלין או לבתי הקפה הכי טובים ברומא.

עבודה בעגלות באירופה – כך עושים זאת חכם

אז גירינו אתכם וסיפרנו לכם, שצעירים כמוכם יכולים לעשות כ-5000 דולר בחודש. זה כמובן נכון לגמרי, בתנאי שאתם עושים את זה נכון. לעשות את זה נכון הוא כמובן בראש ובראשונה, לעשות את זה אם חברות אמינות ומוכחות בתחום. אם תתקשרו עם חברה נצלנית, לא מקצועית ולא מוכחת בתחום, תמצאו את עצמכם במקומות לא אטרקטיביים, בלי עבודה ובלי כסף. חשוב לזכור, כי מעבר לעבודה עצמה, שצריכה להיות מסופקת במקומות אטרקטיביים, החברה המלווה תספק לכם לעיתים גם דיור, נסיעות, טיסות, ביטוחים, ארגון מסיבות וחיי לילה מפותחים. גם זה שווה זהב.

 ועוד לא דיברנו על דבר מרכזי מאוד-  עבודה חוקית למהדרין. חברות שרלטניות רבות ינסו למכור לכם עבודה לא מסודרת בלי אשרות עבודה מתאימות. הכל יכול ללכת טוב ויפה עד שתתקלו ברשויות החוק המקומיות. במקרים אלו תצאו חבולים ובלי כסף ואפילו עם כתם פלילי במקרים חמורים. חסכו לכם דבר זה מראש. עבדו רק עם חברה המספקת לכם עבודה באירופה באופן חוקי וגם מסייעת לכם בהשגת האישורים.

עבודה בעגלות באירופה – הזדמנות לעשות כסף גדול

עבודה בעגלות באירופה דומה מאוד לעבודה בעגלות מכירה בארה"ב, טוקיו או אוסטרליה. גם כאן מדובר בדוכנים יוקרתיים בהם אתם מוכרים לעוברים ושבים שלל מוצרי טיפוח, קוסמטיקה, אביזרים סלולריים ועוד. הדוכנים יוצבו במקומות הומי אדם, בירידים לקראת החגים, במקומות מרובי תיירים ועוד מקומות עם תנועה בלתי פוסקת. הקונים הפוטנציאלים נמצאים כל הזמן סביבכם ועליכם רק לגרום להם לקנות. דיברנו על 5000 דולר מקודם. מוכרים מצטיינים מגיעים גם ל-8000 דולר לאחר בונוסים.

חברות אמינות ומוכרות בתחום, לא יתקעו אתכם בדוכן שכוח אל בעיר שדה נידחת אלא במקומות האטרקטיביים ביותר. הצלחתכם היא גם הצלחתם. גם המוצרים בדוכן שלכם יהיו יוקרתיים מאוד כדי יעמדו בסטנדרט הגבוה ויאפשרו לבצע אצלכם רכישה חוזרת ובכך להגדיל את היקף ההכנסה שלכם.

 

הכשרה עבור עבודה בעגלות באירופה

עבודה במכירות לא מתאימה כמובן לכל אחד. עליכם לבחון עם עצמכם האם אתם מוכנים לעבוד בכך והאם יש לכם את האומץ הנדרש כדי להגיע וליצור קשרים עם לקוחות פוטנציאלים. אם מצאתם את עצמכם כמתאימים, הדרך שלכם סלולה. אמת, לא התנסיתם עד כה במכירות מוצרים אבל חברות רציניות לא זורקות אתכם למים לבדכם. הן מלמדות אתכם לשחות. בחלק מן המקרים תקבלו הכשרה ייעודית ובחלק אחר יוצמדו לכם חונכים ישראלים עם ותק בתחום, אליהם תיצמדו בימים הראשונים ומהם תלמדו את כל הטיפים הקטנים.

ברוב המקרים, גם לא תדרשו לדעת את השפה המקומית. אולי רק כמה מילים בודדות שיש בהם כדי לכבד את הלקוח שמולך. כמובן, שאם יש לכם ידע מלא בשפה, זה יסייע לכם אבל באופן כללי, תוכלו להסתדר היטב רק עם אנגלית בסיסית.

יש חיים אחרי עבודה בעגלות באירופה

העבודה בעגלות המכירה היא בין 8-10 שעות ביום ובשאר הזמן אתם וחבריכם חופשיים. כל העיר פרוסה לפניכם וכך גם חיי הלילה שלה. באירופה, בימי החופש, במיוחד במדינות שמאוד מקפידות על כך, תוכלו לבקר וליהנות באטרקציות של אותה המדינה. גם לעשות כסף וגם ליהנות ולבלות – שילוב מושלם. גם אם לא יצאתם לבלות ואתם רוצים לנוח בבית, התקשרו עם חברה שבדקתם וביררתם כי היא מספקת מגורים ברמה גבוהה לעובדיה. 

אתם הולכים לבלות בדירה שלכם הרבה זמן, לבשל שם ולחיות אחד עם השני. זה כמובן כייף, אם התנאים נאותים. בדקו גם את מערך ההסעות למקומות העבודה. בחלק מן המקרים, החברה תספק לכם כלי רכב ובכלל, משתנים רבים כמו טיסות, ביטוחים ועוד, יכולים להשפיע על הצלחתכם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

השאירו פרטים ונעזור לכם למצוא עבודה שווה במהירות!

מאמרים אחרונים
ביטוח חיים

במהלך החיים שלנו אנחנו דואגים מה יקרה לנו אם לא נוכל להמשיך לעבוד ולפרנס את עצמנו ואת משפחתנו, מה יקרה אם נחלה ומה יקרה כאשר

קרא עוד »
עבודה בשוויץ 

עבודה בשוויץ  ישראלים רבים רוצים לטרוף את העולם אחרי שהם משתחררים מהצבא, ואין דבר יותר מובן מזה. אחרי שתי עשרה שנות לימוד בתיכון ושנתיים או

קרא עוד »
עבודה בחו"ל לדוברי עברית

אם סיימתם עכשיו את שירותכם הצבאי או שאתם לפני תחילת לימודים, יש לכם הזדמנות מדהימה לבדוק אפשרות של עבודה בחו"ל לדוברי עברית. נכון, אפשר גם לעבוד

קרא עוד »
עבודה בהולנד

עבודה בהולנד השלב בין השחרור מהצבא לתחילת ההכשרה המקצועית או הלימודים באוניברסיטה הוא שלב מרגש מאד בחיים של כל אדם. הסיבות לכך רבות ומגוונות, אבל

קרא עוד »
התקשרו עכשיו