איך הכי כדאי לשמור על קשר עם הקרובים בארץ כשאתם בעבודה בחו”ל

בעידן המודרני של ימינו אין זה משנה היכן נפשכם חושקת לחפש עבודה בחו"ל כי תמיד יש דרך לשמור על קשר עם הקרובים בארץ. גם אם נדמה לכם שאתם לא מסוג האנשים שהם רגשנים ומשתוקקים לשמוע את הקול של אמא לעיתים קרובות ואפילו קיצוני מכך כל סיפור העבודה בחו"ל הזה הוא בשביל לברוח קצת מאותם קרובים שקצת מעיקים עליכן לאחרונה, שם מעבר לים אתם תמצאו את עצמם לא פעם ולא פעמיים כמהים לשיחה מקול מוכר ואהוב והנה כמה דרכים כדי להשיג אותה בדרך הזולה ביותר:

דרך א’

הדרך הזולה ביותר ובמקרים רבים היא מתאפשרת בחינם ליצירת קשר עם הארץ היא באמצעות האינטרנט פייסבוק, סקייפ, מיילים ואתרי אינטרנט שמצעים שיחות בחינם, או אתרים שמאפשרים שליחת הודעות SMS בחינם, קיימות אלטרנטיבות רבות באינטרנט.
החיסרון העיקרי הוא שלא תמיד יש מחשב בקרבת מקום ואם אתם אם סמרט- פון גלישה באינטרנט עולה כסף אלה אם כן אתם במקום שיש בו רשת לא מאובטחת.

דרך ב’

אלטרנטיבה זולה אחרת ויותר נגישה שרבים שטסים לעבודה בחו"ל ברחבי העולם בוחרים להשתמש בה היא- רכישת כרטיס סים מקומי. כרטיס סים מקומי. כרטיס זה נקנה במדינת היעד ולמעשה השימוש בו מתבצע אל מול חברת הסלולר המקומית מה שהופך את עלות השימוש לזולה יחסית בטח שלעומת שיחה ישירה מסלולר ישראלי.

דרך ג’

יש אפשרות לקנות מכשיר פשוט וזול או פשוט להחליף את כרטיס הסים של המכשיר שלכם לסים מקומי מה שיחייב אתכם לפרוץ את הפלאפון שברשותכם ולהסיר את הנעילה שהותקנה על המכשיר בארץ.

דרך ד’

דרך נוספת וקצת יותר יקרה לתקשר עם הארץ בעודכם מגשים כמה חלומות ועושים כסף בכל מיני עבודות בחו"ל היא באמצעות קניית כרטיס חיוג מחברות תקשורת בינלאומיות בישראל. בשיטה זו אתם נדרשים לקנות כרטיס חיוג שיאפשר לכם קוד גישה באמצעותו תוכלו לצלצל מכל יעד בעולם בתעריף של בין שקל לשלושה שקלים לדקה. את קוד הגישה והשיחה הרצויה לארץ תוכלו לבצע מכל טלפון שהוא, טלפון נייח, נייד וציבורי.

Comments are closed.