טיול ועבודה בחו”ל אחרי שחרור

תקופת השירות הצבאי עשויה להיות לא פשוטה, במיוחד לאלו שמשרתים רחוק מהבית והיציאות שלהם הן אחת לתקופה, כך שאחרי השחרור, הסרת המדים והחזרת הציוד בבקו"ם, יש רצון עז לניקוי ראש, להתפרקות ולרצות להעז ולעשות משהו אחר, שונה. זו הזדמנות מצוינת לנצל לטובת טיול בחו"ל ועבודה בחו"ל, כאשר יש כאלה שמשלבים בין השניים, מקדימים בטיול וממשיכים בעבודה או להפך, בעוד שאחרים עושים הפרדה, הולכים על עבודה בחו"ל שמאפשרת לחסוך לא מעט כסף בפרק זמן קצר ואז כשחוזרים, יוצאים לטיול לחו"ל לניקוי ראש מסוג אחר, וכל זה לפני הלימודים.

עבודה בחו"ל - להרוויח משכורת ובגדול

למרות שבארץ אפשרויות התעסוקה לחיילים משוחררים מגוונות וכל אחד יכול למצוא עבודה חביבה בחברה צעירה ודינמית, הפותחת זרועותיה בפני בעלי המוטיבציה והברק בעיניים, לעבודה בחו"ל יתרונות רבים משלה, במיוחד עבור אלו נטולי המחויבויות, שיכולים לאפשר לעצמם תקופת היעדרות מגבולות הארץ. מדובר בעבודה שמאפשרת להרוויח משכורת גבוהה (המשולמת לרוב בדולרים או באירו), לצבור ניסיון בתחום מבוקש בארץ (במכירות – במידה ובחרתם לעסוק בתחום בחו"ל), לחוות חוויות מיוחדות, מרגשות, להכיר אנשים שלא הייתם מכירים כאן בארץ ולהתרגש באמת. תוכלו לבחור לעבוד במקומות כמו ארצות הברית, אנגליה, ספרד, אוסטרליה, קנדה ויעדים אחרים בעבודות בתחום המכירות בקניונים, מכירות ציורי שמש, מנעולנות, הובלות, עבודה באוטו גלידה ועוד. עבודות אלו הן מטעם חברות ישראליות המציעות עבודות מסודרות ומאורגנות כבר מהארץ, המציעות במסגרת תנאי העסקה גם מגורים משותפים עם עובדים נוספים ומשכורת ראויה המבוססת על בסיס כולל עמלות. הסיכויים הם להגיע לרווחים גבוהים מאלו שהייתם מרוויחים בארץ בזמן לא ארוך.

עבודה בחו"ל - לראות עולם לפני הלימודים

טיול לחו"ל הוא הזדמנות לניקוי הראש אחרי תקופת הצבא ולפני הלימודים. חלק מעדיפים לצאת לטיול עצמאי לבד או עם חברים מהארץ ולתכנן לעצמם מסלול, בעוד שאחרים בוחרים להצטרף לטיול מאורגן לחו"ל לאחר היעדים וליהנות מראש שקט לפני הטיול ובמהלכו. בטיול מהסוג השני, כל הנדרש הוא לבחור בחברת תיירות המוציאה לפועל טיולים מאורגנים לחו"ל, לבחור את יעד הטיול, בין אם מדובר ביעד קרוב ומסורתי כמו טיול מאורגן לאיטליה, צרפת או ללכת על יעד רחוק כמו טיול מאורגן לדרום אמריקה, סין, קובה. ההמלצה היא ללכת על חברת תיירות מוכרת ובעלת מוניטין בשוק. במידה ויש לכם נגישות להמלצות על חברות, הרי זה משובח, במיוחד כשמדובר בהמלצה מאחד שטייל דרך החברה בחו"ל. בחירת מסלול הטיול צריכה להתחשב בתקציב ובזמן המוקצבים לצורך העניין, במיוחד כשמחכים לכם לימודים בארץ. יתרון בולט בטיולים מאורגנים המותאמים לצעירים הוא בהיותם מותאמים מבחינת התכנים שלהם, הבילויים והאטרקציות שמציעים, סגנון ואופי הטיול וכן גם הקבוצה ההומוגנית הכוללת חברה צעירם בגילאים ותחומי עניין משותפים.

Comments are closed.