יום ממוצע על העגלה

העבודה בחו"ל לרוב דומה ביומיום השגרתי שלה, לא משנה מה המוצר אותו אתם מוכרים בעבודה בחו"ל שלכם, היום עבודה עצמו דומה ברובו לאורך כל היום. כך שאם התרגלתם לעבודה בחו"ל ולשגרה שלה, אני מאמינה שתצליחו לגבור על הרבה עבודות כאלה ואחרות לאחר תקופת העבודה בחו"ל, כי יש בעבודה בחו"ל הרבה קשיים שאיתם נאלצים להתמודד כמעט בכל יום, הנה לכם סדר יום סטנדרטי.

בוקר טוב

ההתארגנות הראשונית לקראת יום העבודה בחו"ל חשובה לא פחות מהמשך היום עבודה בחו"ל. בכל בוקר, צריכים לקום עם מצברים בפול פאוור, להתארגן ולעשות את כל הדברים שיעזרו לנו להתפקס על היום החדש אליו נכנסנו בשגרת העבודה, כל אחד והדברים אליו הוא רגיל עוד מהבית. לאחר מכן יוצאים לדרך, אם זה ברגל או ברכב למקום העבודה בחו"ל. תמיד כדאי להתחיל ברגל ימין עם איזה שיר שממריץ לכם את הדם ומעלה לכם את הצ’אקרות לשיא אנרגטי, כך תגיעו לעבודה בקניון תוססים וערוכים לעוד יום חדש, לשבירת שיא חדש.

ההגעה לעגלה

כמובן שעם בואכם למקום העבודה- העגלה, שהיא בעצם הבמה היומיומית שלכם, עליכם לסדר את העגלה, לפתוח את הקופה, לעיתים לקנות לעצמכם כמה שטויות להתעוררות של בוקר. אל תשכחו שהעבודה בחו"ל- העגלה הנה המקדש שלכם, שאותו אתם צריכים לטפח, אם העגלה תהיה מוזנחת ומאובקת הלקוחות יסתכלו על המקום שלכם עם עין ספקנית יותר. עבודה בחו"ל היא בעלת אחריות גדולה. תחשבו שאתם אלה שאחראים על כל מה שמתרחש באזור העבודה בחו"ל שלכם, לכן עליכם להתארגן בהתאם ולזכור שהעגלה היא הבמה שלכם ואתם השחקנים.

אנרגיות, אנרגיות, אנרגיות

והנה הגיעה שריקת הפתיחה, אתם מתחילים יום העבודה בחו"ל, מנסים ועוצרים אנשים שעוברים בקניון לפעמים הראשון שאתם מנסים לעצור משתף פעולה ולפעמים לא, לרוב מההדגמה הראשונה לא יוצאת מכירה, עדיין המנועים בהילוך ראשון, אבל אל דאגה, כבר בעצירה השניה תחזרו לעצמכם ותתחילו לשחק כמו שאתם יודעים ותעשו מה שאתם יודעים לעשות בעבודה מסוג זה. זה אמור להיות קצבי, כיפי ולא מסובך.

מאני, מאני, מאני

ככל ששומרים על רצף עבודה קבוע בעבודה בחו"ל הזמן עובר מהר יותר וכמובן שאתם מצליחים להביא תפוקה נכבדת. העבודה עצמה זו עבודה שחוזרת על עצמה, אתם עומדים, מציעים פרי סמפל לעוברי אורח, מביאים אותם לעגלה ומתחילים עם ההדגמות, לאחר מכן דוחפים עוד כמה מוצרים ומבצעים מכירה. כך עובר לו יום העבודה בחו"ל, כמובן שישנם הרבה גורמים משתנים בזמן העבודה בחו"ל, אם זה במשך העצירה, ההדגמה, סגירת הלקוח וכו’... מה שכן חשוב לזכור תמידדד לשמור על אנרגיות טובות לאורך כל יום העבודה בחו"ל.

הפסקות במהלך היום

לכל המעשנים למיניהם ובכלל, זהו כלל מחץ, במידה ועשיתם מכירה גדולה, אל תצאו להפסקה! אתם נמצאים על גל והאנרגיות שלכם במיטבן, אז אל תפסיקו עם רצף העבודה בחו"ל, אלא המשיכו איתו. בכל יום העבודה בחו"ל תמיד ישנן הפסקות קצרצרות של שירותים וכיו"ב או הפסקת אוכל יזומה, המלצה נוספת- לא לאכול בזמן המשמרת של העבודה בחו"ל ארוחות כבדות, זה יעמיס עליכם. כשיש פיקים בעבודה בחו"ל עליכם לברור את הלקוחות אליהם אתם פונים, כדי שלא תשרפו אחרים שבאמת שווים את המאמץ, תבינו למה אני מתכוונת כשתגיעו ותתנסו בעצמכם בעבודה בחו"ל.

סוגרים את היום

והנה הגיעה השעה, סיום המשמרת של עוד יום עבודה בחו"ל, כל אחד עם הנתח שלו. מנקים את העמדה, סופרים את הקופה, סוגרים אותה, מכסים את העגלה וחוזרים לדירה הנכבדת. בזמן העבודה בחו"ל בכל דירה ודירה ישנו את רצף המשך הערב שלו, לאחר מכן עולים לישון כדי למלא מצברים ליום העבודה בחו"ל הבא שלנו ו...
בוקר טוב, יום עבודה בחו"ל חדש נפתח לפנינו עם הרבה אנרגיות וחיוכים.

Comments are closed.