ימי חופש בעבודה במקסיקו

בתור מקום עבודה, מקסיקו נחשבת לאחד היעדים היותר חמים לצעירים ישראלים שרוצים לעבוד בחו"ל. למה? האווירה. 12 שעות על הרגליים מקבלות פרופורציה אחרת כשאתם עובדים במקום הכי יפה בעולם, על החופים הכי מדהימים, באחד המקומות הכי מתוירים והכי מיוחדים שקיימים. העבודה במקסיקו אינטנסיבית באותה רמה כמו בכל העולם – שעות רבות על הרגליים, לעצור עוברי אורח תמימים ולנסות למכור להם מוצרי קוסמטיקה, אבל אם אתם אנשי ים, אוהבים שמש, אוהבים מסיבות, גלישה, ספורט ימי וחום בכל השנה, כדאי לקחת את מקסיקו בחשבון כשאתם מתחילים לחשוב על היעדים שמושכים אתכם לעבודות בחו"ל.
אחד הדברים שהכי חשובים בתור עובד בחו"ל, זה היום חופש לך, זה היום בו אתה מנקה את הראש, אתה עושה מה שבא לך, אתה מרגיש את חו"ל באמת ובאמת אוגר כוחות להמשך השבוע, רוצים לדעת איך תבלו בימי החופש שלכם בעבודה במקסיקו ?
אז מקסיקו מציעה מגוון של אטרקציות לימי החופש שלכם, ככה תרגישו שאתם באמת בחו"ל, ובחופשה קצרה במקום הכי יפה בעולם:
1. צלילה: בחופי הים המופלאים ביותר, תמצאו אתרי צלילה מרשימים, תוכלו ללמוד לצלול, לצאת לצלילת הכירות, תוכלו לצלול עם דולפינים, לראות שוניות מדהימות, דגים טרופיים ותנצלו את המראות המדהימות שאפשר לראות רק אם נכנסים לעולם המטורף הזה שנמצא מתחת לפני הים.
2. לימוד גלישה: צאו ללמוד גלישה!!! במקסיקו ישנם מס’ גדול של בתי ספר לגלישה, מקסיקו נחשבת לאחד המוקדים היותר חמים לגולשים ברחבי העולם ורבים מגיעים בשביל ללמד תיירים ותושבים את אמנות הגלישה.
תוכלו להרוויח מכך ידע לכל החיים ותחביב שנשאר אתכם גם כשאתם חוזרים לארץ!!!
3. לרבוץ על חוף הים: טוב, מה יכול להיות יותר טוב מיום חופש שמורכב מרביצה מתמשכת על חוף הים? בטן גב עם איזה קוקטייל ביד אחת וספר טוב ביד שניה? חלומי לא? תוכלו להינות מהחופים, מהחול הנעים ומהמים הקרירים, כל אחד יכול להישאר בתנוחה הזאת שעות רבות. רק אל תשכחו להמרח במקדם הגנה חזק, השמש חזקה ויכולה להיות מסוכנת כששוכבים זמן רב. והשיזוף שלכם יהיה מרשים.
4. פארק מים: במקסיקו נמצאים מס’ פארקי מים בסדר גודל אדיר, בו תוכלו לבלות ביום החופש החם שלכם, תתארגנו מס’ אנשים שנמצאים ביחד בחופש ותלכו לעשות יום כייף בפארק שעשועים!! מגלשות מטורפות, בריכות גלים והרבה הרבה חוויות והנאה צרופה.

חיי לילה של מקסיקו

אין כמו להתחיל את יום החופש שלכם ביציאה למסיבה נכון? אז מקסיקו היא אחת מבירות המסיבות וחיי הלילה העולמיות.
רחובות של פאבים עם מופעים של רקדנים, מסיבות חוף עד אור הבוקר, מועדונים בגודל של עיר קטנה עם השקעה בתפאורה ובהופעות, משקאות חריפים שנשפכים כמו מים (ולא במחיר מופקע) והרבה הרבה אנשים שבאו בשביל לחגוג עד אור הבוקר!

לסיכום, ימי החופש בעבודה במקסיקו יכולים להיות הסיבה שתרצו לטוס ולעבוד במקסיקו. אחרי עבודה בחו"ל רצופה, קשה ואינטנסיבית כל כך, כל מה שאתם רוצים לעשות זה לנצל את היום חופש שלכם כמו שצריך. בהרבה מקומות מבלים את יום החופש בשינה ולנוח בדירה. זה ממש לא המצב במקסיקו, המקום אליו מגיעים מיליוני תיירים בכל שנה בשביל להנות ממגוון האטרקציות שאנשים מכל העולם מגיעים רק בשביל לעשות אותם, רק בשביל להנות מהמקום הזה.
וזה יהיה הבית שלכם במשך כל התקופה הזאת. רק יוסיף לכם עוד מוטיבציה להישאר עוד ולעשות עוד כסף בשביל להנות כמה שיותר מהמקום הזה.

Comments are closed.