לגור בדירת פאר לחשוב שאתה מליונר..

כל פעם שאני חוזרת מעבודה בעגלות בחו"ל אני אומרת את אותו המשפט: זהו נגמר! הייתה חוויה, עשיתי מספיק כסף, זאת הפעם האחרונה שאני עובדת במכירות בחו"ל... כנראה שזה קצת חזק ממני, לאחר שלוש עונות , בת 28 אני חוזרת לעוד כריסמס "אחרון ודי", מה לעשות, זה ממכר ! שאף אחד לא יטעה, עבודה בעגלות בחו"ל היא לא עבודה קלה בכלל, היא דורשת המון כוח נפשי, פיזי, צריך המון אנרגיות וכוח רצון אבל שורה תחתונה היא משתלמת ובעיקר מספקת.

האמת על עבודה בחו"ל

צריך להודות באמת: לא קל לחיות בארצנו הקטנטונת עם כל האהבה והכבוד ויש כבוד! אנחנו אנשים שחולמים, שואפים, אוהבים להנות מהחיים,רוצים לגדול ובשביל זה צריך כסף. אחרי הצבא , למצוא את עצמך קורע את התחת, סליחה על הביטוי בעבודה מועדפת בתחנת דלק או מלצרות בשביל כמה גרושים בחודש (אני אומרת כמה גרושים כי אני יודעת מזה בהשוואה לכסף בחו"ל), בתור סטודנט מחפש עבודות מזדמנות או אפילו בתור זוג צעיר שבסך הכל רוצה לקנות דירה, ללא הלוואה מהבנק או מההורים זה לרוב בלתי אפשרי!

מה יצא לי מעבודה בחו"ל

עבודה בחו"ל יכולה לתת פוש רציני בחיים, זה אמנם נשמע לא אמיתי ונראה כאילו אתם רחוקים מזה אלף שנות אור אבל העובדה בשטח היא שבסוף החודש המשכורת שלכם היא הרבה יותר רצינית ממה שתעשו בארץ וכל אחד יכול לנצל את הכסף הזה למשהו אחר: טיול רציני, לימודים, עזרה למשפחה, כל דבר שכסף יכול לעשות. אני התחלתי ללמוד, עבדתי במלצרות, קרעתי את עצמי, גם הלוותי כסף וגם הייתי במינוסים. העבודה בעגלות נתנה לי מרווח לנשימה, עשיתי את הטיול שרק חלמתי לעשות, האנגלית שלי השתפרה בכמה רמות , הכרתי המון חברים ובנוסף , חזרתי עם אחלה כסף לארץ. עכשיו כבחורה עם ניסיון במכירות בעגלות, אני יכולה להרשות לעצמי לנסוע רק לחודשיים של כריסמס ולעשות כסף שאני לא יעשה פה בכמה חודשים.

מטרה בעיניים

גם לי כל זה נשמע קלישאה אחת גדולה ובוא נגיד שבחודש-חודשיים הראשונים, זה גם נראה כך, אבל לאחר שמשתפשפים קצת ונכנסים לעניינים, הכל נראה כבר טוב יותר.
המטרה העיקרית בסופו של דבר שאנחנו עוזבים את הכל פה בארץ והולכים לעבודה בחו"ל היא כסף, כל אחד צריך לחשוב במה הכסף הזה יעזור לו בחיים וזה מה שייתן את הפוש ! מלבד זאת לא לשכוח את כל החוויות מסביב, לא הייתי מוותרת על זה בחיים! בהצלחה!

Comments are closed.