למה לך לטוס לעבודה בחו”ל?

אם גם אתם חבר'ה צעירים שזה עתה השתחררו מהצבא ומלבד ניצוץ האושר הקטנטן שאינכם צריכים להתקלח יותר עם כפכפים אתם מרגישים מבולבלים ומתוסכלים? אל דאגה, אתם לא לבד, כולנו היינו שם ועוד רבים וטובים יהיו אחריכם. תחום העבודה בחו"ל התווסף בעשור האחרון לרשימת האלטרנטיבות הזמינות לאותם משוחררים, צעירים, חסרי ניסיון, רעננים, שמחפשים לעשות כסף טוב בזמן קצר. סיומו של השירות הצבאי מסמל את תחילת הדרך של החיים הבוגרים שלכם, אין יותר מסגרות קבועות מראש, אתם יוצרים לעצמכם מעתה ואילך את המסגרות שמתאימות לכם, בתנאים שנוחים לכם, בהתאם לרווח שיוצא לכם מזה, אז למה בעצם עבודות בחו"ל, ולא בארץ???

הקדמה קצרה

ראשית חשוב לציין שאין בכוונתי לשכנע אותם לעזוב את הארץ, ממש לא, ההפך הוא הנכון, מטרת העבודות בחו"ל בעיניי היא להגשים כמה חלומות קטנים לפני שמשתקעים בארץ, או לעזור לעצמכם לבסס את עצמכם בארץ הקודש. אין זה סוד שהחיים של צעירים ישראלים לא קלים בכלל, והסיבה העיקרית לקושי היא כסף!!! מגוון העבודות בחו"ל מציע אלטרנטיבות הגיוניות יותר לחיים שפויים בארץ לאלה מכם שרוצים ללמוד, להשכיר דירה, לטייל בעולם, להתחתן ובעצם לקחת כל צעד שהוא בחייכם הבוגרים. המטרה העיקרית לטוס לעבודות בחו"ל היא קרש קפיצה, קרש קפיצה עבורכם, על מנת להפוך את החיים לקלים יותר.
ישנן עוד סיבות רבות מלבד כסף ,למה לדעתי כדאי לטוס לעבודה בחו"ל והנה לכם כמה מהן:

ניסיון לחיים

מרבית העבודות בחו"ל מתרכזות סביב תחום המכירות, מכירות בקניונים, מכירות בתים, שיווק במשרדים, וכו’. גם העבודות בחו"ל שהן הובלות, לוק סמית, ניקוי שטיחים וכדומה לא יפטרו אתכם ממכירות, כי המהות שלהן נמצאת בהגדלת סל המוצרים של הלקוח והרחבת השירות שאתם נותנים לו. עבודה בחו"ל מלמדת אתכם בגיל צעיר מאד את הבסיס המשמעותי ביותר לפסיעה הראשונית שלכם בעולם המבוגרים. מהו הבסיס הזה אתם שואלים?? לשווק את עצמכם! בכל מקום אליו תלכו, כל שיחה שתפתחו, בכל ראיון עבודה שתהיו, אתם מוכרים את עצמכם. עבודות בחו"ל הינן בית ספר מרוכז מאד של צבירת ניסיון חיים בלמתג את מי שאתם, לצבור ביטחון לגבי עצמכם ולחזק את היכולות הוורבליות שלכם. עבודות בחו"ל נותנות לכם טעימה מההתמודדויות של העולם הגדול.

שיפור השפה

יש אנשים ששומעים את המילה "אנגלית" ולא מייחסים לה כל חשיבות ויש כאלה, הרבה מאד כאלה שהמילה יוצרת אצלם צמרמורת, פחד, בושה, ואם היה אפשר היו מוחקים אותה מהלקסיקון. אחד היתרונות המשמעותיים ביותר שעבודה בחו"ל מקנה לכם היא השפה! זה הזמן להתמודד מול המילה "אנגלית" ולהבין שהשד לא כזה נורא הוא אפילו דיי כיפי שלומדים אותו בעצמכם מבלי שמורה זקנה תמרר לכם את החיים בפרזנט סימפל או פרוגרסיב. עבודות בחו"ל משדרגות את האנגלית שלכם בצורה משמעותית. גם אם יש לכם בסיסי ראשוני, עבודה בחו"ל נותנת את הביטחון לדבר שוטף, לפתח שיחה עם אנשים, לקרוא ברמה גבוהה ולהפסיק להתחבא מהמילה "אנגלית" שתצוץ בכל מקום, לימודים, טיול או עבודה.

הרפתקה

מתי עוד תוכלו להכיר תרבות, מנטליות, ומקומות חדשים אם לא עכשיו??
עבודות בחו"ל הינן הרפתקה של פעם בחיים, חוויה שלא תשכחו לעולם.

Comments are closed.