עבודה במקסיקו

לפני שנתחיל לספר לכם על עבודות במקסיקו נספר קצת על אחד המקומות היפים שאלוהים ברא, כדי שנבהיר כמה דברים, מקסיקו אותה מדינת עולם שלישית שמידיי פעם שומעים עליה בכל מיני הקשרים, היא מדינה ע-נ-ק-י-ת, למען הדיוק מקסיקו גדולה פי 90 ממדינת ישראל.
ולכן כאשר אנו מדברים על עבודות במקסיקו, עליכם לעשות את ההפרדה בין קנקון, פלאיה דל כרמן, ורביירית מאיה ולשאר הערים במקסיקו בהן עוני רב.

איפה כדאי לעבוד?

דמיינו לעצמכם חול לבן, ים בצבע כחול עמוק עם מגוון צבעים בהירים וכהים, יחד עם רוח קלילה המביאה עימה בריזה חלומית, עכשיו דמיינו את עצמכם בעבודה במקסיקו, שותים מרגריטה ומרטיני בתוך גן העדן המשוגע הזה. קנקון עיר הנופש המפורסמת ביותר במקסיקו הפכה משנות השבעים לאחד מבין חמשת אתרי התיירות הפופלארים בעולם. במקסיקו מלונות יוקרה, מסעדות איכותיות, מסיבות עד אור הבוקר ושלא נדבר על אתרי הקניות הענקיים המציעים ללקוחותיהם מגוון מותגים מהיקרים ביותר בעולם. העבודה במקסיקו היא למעשה שילוב בין עבודות בארה"ב, קנדה, ואירופה בו זמנית. מכיוון שקנקון וריביירה מאיה הינן ערים בהן האקלים חם בכל ימות השנה הוא מביא 100% של תיירים מכל העולם וכל הזמן!!!
אומנם השפה הרישמית במקסיקו היא ספרדית אך במהלך העבודה תמצאו עצמכם מדברים מחצית מהזמן אנגלית בגלל המגוון התיירותי הבלתי ניתן לתיאור המגיע לשם.

למה דווקא מקסיקו?

בגלל החופים המושלמים, בגלל המים הקסומים, בגלל האוכל הטעים, בגלל שפע של חיות יפיפיות, בגלל המוזיקה הלטינית ברחובות, בגלל כל זה סעו למקסיקו לירח דבש או לטיול משגע אנחנו נמצאים במקסיקו בגלל הכ-ס-ף!! מכירות הינו התחום החזק ביותר בעבודות במקסיקו, שפע של תייריים וקהל מקומי מבוסס חיים חיי מותרות ותענוגות שבסיסן מתחיל בתרבות צריכה ענפה ויוקרתית שכמותה בדיוק ניתן למצוא בעבודה במקסיקו בקנקון. מוצרי ים המלח הינם שם דבר בעולם כולו, ממשלות רבות בעולם מסבסדות בסל התרופות טיסה לישראל עבור אנשים עם מחלות עור חשוכות מרפא רק על מנת לטבול במים המלוחים והמרפאים של ארץ הקודש. עובדה זו והעובדה שמי שמגיע לקנקון או שיש לו ערמות של כסף או שהוא מסכן והוא איבד את הדרך הופכות את תחום המכירות בעגלות של מוצרי ים המלח לאחד החזקים בעולם דווקא באזור קסום זה. כמו כן, פלוס אדיר בעבודות במקסיקו הינו אשרת עבודה חוקית לשנה!! ויזת עבודה שבאמצעותה תוכלו לפתוח חשבון בנק, לצרוח בשדה תעופה שבאתם לעבוד ולא לשקשק שמשטרת ההגירה תתפוס אתכם, אין לכם מושג כמה שהשקט הנפשי הזה חשוב.

אופי העבודה

אז דיברנו על כמה טוב ויפה אבל בואו ננחת רגע במציאות ונצא מהחלום שאותו תפגשו בימי חופש שלכם מכיוון שבעבודה במקסיקו בשאר ימות השבוע אתם עובדים ועובדים קשה. נכון שמה שמסביב לעבודה, הקומפלקסים המדהימים, עם הברכה שמשקיפים לים, האווירה המשפחתית עם החבר'ה והשילוב של טיול עם עבודה בחו"ל זה נחמד ויפה אבל אנשים העבודה עצמה היא לא קלה בכלל ושאף אחד לא יספר לכם סיפורים. עומדים על הרגלים בין 12-13 שעות ביום מצאת החמה עד צאת הנשמה, טרם פגשתי באנשים שסיפרו לי שעבודות בעגלות, אפילו אם מדובר בעבודה במקסיקו זה משהו שהם היו מוכנים לעשות כל החיים, אבל זו גם לא המטרה. המטרה שלכם היא להגיע לכמה חודשים, לעבוד קשה, לעשות כסף טוב ולעוף על החיים שלכם. טיול, לימודים, חתונה זה לא באמת משנה. מה שכן בניגוד למקומות אחרים העבודה במקסיקו משלבת מגוון חוויות בלתי נשכחות שלא תמצאו בשום עבודה בעולם.

אז יאללה ויוה לה מחיקו... שיהיה מלא בהצלחה

Comments are closed.