עבודה בסינגפור

מידע על המקום

סינגפור היא עיר מדינה בדרום מזרח אסיה, אי מרכזי שמסביבו איים קטנים. האי סינגפור נורא זעיר אך למרות זאת מעמדו בכלכלה העולמית חשוב בעקבות התוצר הלאומי לנפש שהוא בין הגבוהים בעולם. רחוב אורצרד- רחוב  מרכזי בסינגפור המרכז בתוכו את רוב מרכזי הקניות, חנויות היוקרה ומוקדי הבילוי- בעקבות כך רחוב זה נחשב לאחד ממרכזי הקניות ההומים בעולם והידועים בעולם, בנוסף בעבודה בסינגפור אסור להכניס חיקויים לכן כל מה שתמצאו בחנויות הוא אמיתי לחלוטין ואינו זיוף!!! המדינות ששוכנות בסמוך לסינגפור הן: מלזיה ואינדונזיה. הרוב הגדול של אוכלוסיית סינגפור מורכב מסינים אך למרות זאת אנגלית היא שפה רשמית שם ולכן עבודה בסינגפור מתאימות לכל אחד.

מי אנחנו

החברה שאנו מייצגים היא חברה בעלת ניסיון וותק של שנים בתחום העבודה בחו"ל .העסק הינו חוקי לחלוטין ועובד עם אשרות עבודה חוקיות לבעלי תואר אקדמאי.
חברתינו הינה חברה מקצועית, משפחתית והישגית. אצלנו תוכלו להגיע לרמת מקצועיות מהגבוהות בעבודות בחו"ל – ותוכלו לנצל את הפוטנציאל המכירתי שלכם!
אפשרויות הקידום אינם בגדר חלום. סינגפור מבחינת העבודות המוצעות בחו"ל היא מדינה בתולית בתחום העגלות ולכן יש המון אופציות לקידום: תפקידי ניהול, לוגיסטיקה, טריינרים וכו’...

מה מוכרים

המוצרים שנמכרים הם מוצרי ים המלח מחברת סיקרט- סיקרט נחשבת לבעלת שם עולמי בשיווק מוצרי ים המלח לעגלות בארה"ב. אנו המשווקים הבלעדיים של סיקרט בסינגפור. מוצרי ים המלח הם מוצר חדש בסינגפור.

אופי העבודה

אנרגיות ושוב אנרגיות!!!!
העבודה בסינגפור בנויה מ- חמישה וחצי ימי עבודה (יום חופש אחד בשבוע ויום ראשון הוא יום קצר).
12 שעות עבודה ביום (10:00-22:00) יום ראשון מ11:00- 20:00.
כמובן שאנו בעד הפסקות יזומות להתרעננות, הפסקת אוכל וכו’.. במהלך היום.
המשכורות מבוססות על עמלות—כמה שתמכור יותר תרוויח יותר!!
וכמובן שאנחנו מאמינים שאין אדם שלא מוכר!!
25% ועד- 30% ויש תוספת בונוסים.

Comments are closed.