עבודה בפיליפינים

למעוניינים לצאת לעבודות בחו’’ל בצורה קצת שונה מעגלות וציורי שמן קיימת אופציה קצת רגועה יותר. במקום שקט יותר. שהעבודה בו אולי לא חזקה כמו במקומות אחרים אבל עדיין הסכומים הממוצעים גבוהים יותר משמעותית מאשר בארץ,והאווירה רגועה ושלווה יותר- אין דבר שמתאים לכם יותר מאשר עבודה בפיליפינים. רוב סוגי העבודות בפיליפינים הן בדברים רגועים וכיפים, לדוגמא:

עבודה בפיליפינים - כמדריך צלילה

בעבודה בפיליפינים כמדריך צלילה תכלו להינות מהנופים התת ימיים המדהימים שקיימים שם, ולגלות את הים כעולם בפני עצמו. בעבודה בפיליפינים בתור מדריכי צלילה תוכלו להנות ממגורים משותפים עם שאר המדריכים שלרוב יהיו בגילכם,וגם משכירות אפסית. תשלמו אולי 50$ בחודש בתור מדריכי צלילה. ולמה זה? כי בעבודה בפיליפינים בתור מדריכי צלילה לא עושים כסף גדול מידי, אבל נהנים ברמות שאין לתאר.

עבודה בפיליפינים - כתקליטן

אם ניחנתם ביכולת לתקלט על העמדה ולהישמע באמת טובים תוכלו למצוא את עצמכם כדיג’יי הבית במועדונים בפיליפינים. במקום כזה תמיד יש תיירות ותמיד מדובר בצעירים מיוחמים שעושים טיול בפיליפינים וכל מה שקרוב לשם. תוכלו להינות ממגוון הצעות לעבודות בפיליפינים כתקליטנים ולעבוד לילות בלבד במסיבות פרועות מלאות בתיירים ותיירות!

עבודה בפיליפינים - כעובדי מלון

בפיליפינים יש המון מלונות שצריכים בל בויס או פקידי קבלה דוברי אנגלית שוטפת. תוכלו להיכנס לאחד מהמלונות האלו אם ממש תתאמצו, נכון זה קשה אבל אם תצליחו תוכלו להינות מעבודה נוחה בשעות נוחות. עבודה בפיליפינים כמו שצריכה להיות כדי שתוכלו גם לטייל ולהינות מהשלווה.

עבודה בפיליפינים - כמדריכי טיולים

בעבודה בפיליפינים בתור מדריכי טיולים תאלצו לעשות קורס קצרצר בתיירות בארץ לפני שתטוסו וזאת על מנת לדעת על מה למען השם אתם מדברים. מן הסתם לא תוכלו להדריך אנשים שאין לכם ידע גאוגרפי והיסטורי. עבודה בחו"ל בתור מדריך טיולים היא הכיפיית וגם הרווחית ביותר! תחשפו לנופים מדהימים תראו כל יום אנשים חדשים תלוו קבוצות בטיולים בעבודה בפיליפינים בכל חור אפשרי בפיליפינים!

העבודה בפיליפינים היא אמנם לא רווחית כמו עבודות במקומות אחרים אבל היא מביאה איתה קסם אחר. קסם שמתאים לאנשים שמתאים להם הרוויח את מה שהם צריכים וקצת יותר אך בו זמנית להינות מחוויה בלתי נשכחת בנוף חופים מדהימים שיגרמו לכם להיכנס לבועה שלכם לתקופה מסוימת ולא לדאוג מכלום. עבודה בפיליפינים היא חוויה מדהימה המשלבת בתוכה עבודה ,כסף למחייה ואפילו יותר וחיים רגועים ושלווים בנופים קסומים וממכרים. מעבודות בפיליפינים סביר להניח שלא תרצו לחזור...

Comments are closed.