עבודה בפלאיה דל כרמן

אם עדיין לא שמעתם על פלאייה דל כרמן, אתם חייבים לתקן את המצב. מדובר באחת מעיירות החוף הכי שוות ומגניבות בעולם בכלל ובמקסיקו בפרט, עם מלא אטרקציות, פעילויות ספורט ימי, שופינג משובח, מסעדות מעולות, ברים, מסיבות והרבה הרבה ים. כי פלאייה, כמו שקוראים לה בקיצור, נמצאת במרכז חצי האי יוקטן ממש מול הים הקאריבי. בקיצור, זה אחד המקומות שבאמת שווה להגיע אליהם, לחיות את החיים הטובים ובמקביל לעבוד ולהרוויח אחלה כסף.

עגלות

בפלאייה דל כרמן פועלות כמה חברות שברשותן עגלות מכירה של מוצרי קוסמטיקה – איפור, קרמים, מוצרים מים המלח וכו’. העגלות נמצאות בדרך כלל על המדרחוב הראשי של פלאייה, וכן בקניונים פתוחים. בכל עגלה עובדים בין מוכר אחד לשלושה, ואין ספק שמדובר בעבודה לא קלה: הרבה שעות על הרגליים, לקוחות שלא תמיד קונים וכמובן געגועים הביתה. מצד שני, ההשקעה משתלמת ואפשר לעשות הרבה כסף, להכיר אנשים מכל העולם, להנות מחיי לילה סוערים ולהשתזף בים המדהים בימי חופש.

חוקיות

לא הרבה אנשים יודעים אבל המון חברות בפלאייה דל כרמן הן לגמרי חוקיות. הנפקת אישורי עבודה במקסיקו ניתנת לחברות בעלות ניסיון וותק הפעולות בהתאם לרשויות המדינה. אישורי העבודה במקסיקו תקפים לשנה, וכמובן שאם רוצים להישאר עוד אפשר להאריך.
מדובר בהזדמנות באמת מדהימה לנסוע לעבוד במקום יפיפה, להרוויח כסף ולעשות את זה בראש שקט מבחינת אישורים ומסמכים. בדרך כלל החברות מוציאות את אישור העבודה כשבועיים לאחר ההגעה למקום.

החיים הטובים

רשימת האטרקציות של פלאייה דל כרמן חייבת להתחיל עם ביקור חובה בפירמידות של בני המאיה. אחרי שסימנתם וי שם, תוכלו ללכת ליום שלם באחד הפארקים הימיים הגדולים שמציעים שחייה עם דולפינים, צלילה, מופעים מושקעים והמון שמש וים. אבל בינינו, אתם יכולים הכי ליהנות מיום חופש שכולל רביצה בים, אוכל באחת המסעדות המעולות במדרחוב "הקינטה" (השדרה החמישית של פלאייה), קצת שופינג ולסיום – לעשות סיבוב ברים ברחוב ה-12 של פלאייה, לשבת על מוחיטו, להסתכל על המריאצ’י שמנגן מעבר לפינה ולרקוד לצלילי מוזיקה עכשווית במסיבה מעולה.

לסיכום

עבודה בפלאייה דל כרמן היא מקום מושלם למי שרוצה לשלב עבודה בחו"ל עם בילויים - גם להרוויח כסף וגם להכיר את אחד המקומות היפים במקסיקו, שמושך אליו תיירים מהעולם כולו. למעשה, זהו היעד המועדף על אמריקאים וקנדים, אבל אפשר למצוא שם תיירים גם מאירופה וכמובן ממרכז ודרום אמריקה. התיירים האלה, שמתחלפים מדי שבוע, מהווים קהל יעד מצוין למכירות. הם באים לחופש, לים, אבל לא פחות מזה – לקניות. ואמנם מדובר בעבודה לא קלה, גם מבחינה פיזית וגם מבחינה מנטלית, אבל לאנשים חרוצים, שאוהבים ויודעים למכור, פלאייה יכולה להיות גן עדן של ממש.

Comments are closed.