עבודה בקאריבים

מי אנחנו

תחום העבודות בחו"ל הוא תחום בו חברתנו עוסקת זו השנה ה-6. החברה מתמחה במכירת מוצרים חדשים והפצתם בשוק. הקניונים ממוקמים בקנקון ובריביירה מאיה בקריביים שבדרום שבמקסיקו-כל מי שמברר קצת על עבודה בחו"ל , צריך לדעת מה החשיבות למקום אליו אתה נוסע לעבוד בחו"ל . האזור בו אנו עובדים הוא "בתולי" וזאת השנה השנייה מאז נכנס אליו תחום המכירות בחו"ל. הקניונים ממוקמים באזורים תיירותיים מאוד כך שהאוכלוסייה משתנה, מה שיתרום להגברת המכירות. החברה מנפיקה לכל עובדיה אישורי עבודה. כי אנו יודעים שכשאתה נוסע לעבודות בחו"ל, חשוב לך לעבוד בראש שקט.

איפה עובדים

מיקומה של החברה הם באזורים המתוירים והמרכזיים באזור, ובעולם בכלל.. בדר"כ כשאתה נוסע לעבודות בחו"ל, אתה פוגש את האוכלוסייה המקומית. בחברה שלנו, תפגוש באמריקאים, הולנדים, איטלקים... ככה נראית עבודה במקסיקו המקום נחשב לאחד המקומות המתוירים והקסומים בעולם!!! , יש כאן הכל מהכל!! , אמריקאים , קנדים , הולנדים , ספרדים , אנגלים , איטלקים , שוודים , והמון נוספים..... היתרון הגדול בתחלופה הזו היא שהמוצר לא הופך שחוק, תיירים באים לחופשה, וממשיכים.. זהו אלמנט חשוב מאוד בבחירת מקום אליו תגיעו ל עבודה בחו"ל !

תנאי עבודה

אנו נדאג להנפיק לך אישורי עבודה חוקיים. עלויות אישורי העבודה הינן בין 600-800usd – משתנה לפי זמן הויזה. עלויות האישורים גבוהות ומסובסדות ברובם ע"י החברה. אנו יודעים מה חשיבות הקליטה כשאתה נוסע לעבודה בחו"ל, במדינה זרה. לכן, נדאג לכל הפרטים החשובים, החל מאיסוף משדה"ת, מיקום בדירות המרווחות שלנו, הכשרה מקצועית ויחס אישי. אנו נדאג שאומנם תדע שנסעת לעבוד בחו"ל, אך ניתן לך להרגיש בבית.. המגורים בחברנו הינן בדירות מרוהטות באופן מלא בשכירות חודשית זולה במיוחד.

מה מוכרים

מיישרי השיער הינו מוצר חדש וסוחף, אין בחורה שאין לה אחד לפחות ומים ליום יותר גברים משתמשים בו. בהדגמה של שתי דקות המוצר כובש את הלקוח ולמעשה מוכר את עצמו.....

שכר

העבודה היא שישה ימים בשבוע ויום חופש אחד ומשולמת אחת לשבוע. המשכרות היא על בסיס עמלות, הניתנות על בסיס יומי. לא שבועי ולא חודשי. אנו לא ניתן לך להסתפק במועט... בין 20% ל- 30% מסך המכירות שלך יכנס אלייך לכיס כל יום!! המוטו הוא להפיק את המקסימום בכל יום נתון!!!

ההמלצה של ליאור

מקסיקו נותנת תחושה של גן עדן! עוד לפני שהתחלתי את העבודה במקסיקו, כבר בכניסה למדינה כתוב "וולקם טו פרדייז" . כל מילה שאני אכתוב כאן לא באמת תצליח לתאר לכם מדינה כל כך מדהימה כמו מקסיקו עד שלא תהייו שם ותחוו אותה בעצמכם.
בכל זאת, אני אנסה לתאר בכמה מילים את החוויה שלי מהעבודה במקסיקו. אני הגעתי למקסיקו לאחר שסיימתי תקופה של עבודות בעגלות בארה"ב בלא מעט יעדים, עשיתי את הכסף שלי והיעד הבא שלי היה מקסיקו- להמשיך את העבודה, לעשות עוד כסף ובנוסף להנות ממקום ששמעתי עליו המון. המעבר ממקום קפוא בארה"ב למזג האויר הנעים והחמים שקיבלתי בעבודה במקסיקו כבר נתן לי אנרגיות טובות לתחילת הדרך. כשהגעתי לשדה באו מהחברה לאסוף אותי ומכיוון שהייתי צריכה להמתין לאישור עבודה לעבוד חוקי בעגלות במקסיקו נתנו ליי 3 שבועות (ללא הוצאות דיור) להבין בכלל איפה אני נמצאת, ללמוד את העבודה ולהנות קצת ממש שיש לקנקון מקסיקו אז ככה: החופים במקסיקו הם מהיפים שיצא לי לראות, מים צלוליים בצבע תכלת, חול לבן, עצי קוקוס- כמו בסרטים! אין תענוג גדול יותר מלשבת ביום חופש מהעבודה בחוף המדהים במקסיקו עם כוס קפריניה ביד, מוסיקה לטינית שכל כך נעימה לאוזן מתנגנת ברקע ושקיעה אדומה על הפרצוף שלך!
המקסיקנים הם עם מקסים, חיייכן , מאוד חברותיים ונעימים, נראה מהצד כאילו אין להם דאגות והם אוהבים להנות מהחיים, לשמוע מוסיקה, לרקוד. מלבד התרבות המקסיקנית והאנשים שיצא לי להכיר בזמן העבודה במקסיקו, ישנה תעשיית תיירות מאוד גדולה, במיוחד בקנקון, אנשים מכל העולם, מכל הצבעים שבאים לנופש במקסיקו. בוא נגיד שממש לא משעמם במקסיקו, יום חופש יכול להיות יום כל כך מהנה, מלשבת בחוף עם אלכוהול וגיטרות ועד לקניות מטורפות בשווקים הזולים במקסיקו. בערבים גם לא חסר, ישנם מועדונים וברים מעולים, אוירה מדהימה, מוסיקה טובה ולבנות- הכל בחינם!! מניסיון, העבודה בעגלות היא לא עבודה קלה, היא אפילו דיי קשה, מכל הבחינות, מנטלית, פיזית ונפשית, דורשת המון אנרגיות, מקום כמו העבודה במקסיקו נותן המון אנרגיות כי העבודה היא בקנקון, מקום לא זול שמושך אליו המון תיירים מכל קצוות העולם שבאים לבזבז את כספם ופה אנחנו נכנסים לתמונה. הסלזמנים לבושים כולם בלבן בעגלות, עוד דבר שכבר נותן אנרגיות טובות וחיוביות! במהלך יום עבודה בעבודה בקנקון מקסיקו אני עוצרת עשרות אנשים ומוכרת להם מוצרי קוסמטיקה מפה עד להודעה חדשה בסכומי עתק והם מחייכים חיוך גדול כשהם נותנים לי לגהץ להם מאות ואלפי דולרים בכרטיס אשראי. הם מחייכים כי הם בחופשה במקסיקו - ואני מחייכת כי אני עושה לא מעט כסף...

Comments are closed.