עולם העבודות בחו”ל קורא לך!

עולם העבודות בחו"ל מציע לכם הזדמנויות להרוויח סכומים שאין סיכוי שתרוויחו בעבודות כאן בארץ, מציע לכם חוויה מדהימה שלא תוכלו לקבל כאן בארץ, והכי חשוב, עולם העבודות בחו"ל נותן לכם את ההזדמנות להתבגר ולהתעצב כאנשים בוגרים, משכילים, שמכירים תרבויות שונות ושנחשפו להתנהגויות שונות. עולם העבודה בחו"ל מציע לכם את הטוב ביותר, כל מה שנותר לעשות זה לעלות על המטוס ולחוות את העולם! כי לא תמצאו חוויה יותר טובה.

מאני, מאני, מאני

זה לא חדש שניתן להרוויח סכומי כסף מאוד גדולים במכירות בחו"ל. יש אנשים שטסים כדי ליצר לעצמם הון קטן, יש כאלה שחוסכים לטיול שאחרי צבא. יש כאל עם מטרות נקודתיות ספציפיות כמו: לימודים או לימודי תואר שני אפילו, הגדלת חזה, רכב חדש, קורס טיס פרטי, לימודי מוזיקה, מתנה גדולה לאימא ואפילו חתונת חלומות. לא חשוב למה אתם חוסכים העיקר שתהיה לכם מטרה ולא תשכחו אותה.

A whole new world

עולם העבודות בחו"ל הוא תחום ענקי וחדש (לכם) כך שלא בטוח תדעו למי לפנות ואיך לקדם את הנושא על מנת לעשות את הצעד. מה שתצטרכו לעשות זה לבדוק ולבדוק ולבדוק.... ידוע שאין לכם סבלנות ואתם רק רוצים לעלות על המטוס הראשון שייקח אתכם לחוויה של החיים אבל אין ברירות... אם לא תבדקו את האופציות שלכם לעבודה בחו"ל מספיק טוב, יש סיכוי שלא תצליחו ולא כי אתם לא טובים,אלא פשוט כי אתם לא בידיים הנכונות. בדקו בחברות פרטיות בחברות השמה, הימנעו מפגישות בבתי קפה עם אנשים שרוצים להסביר לכם על חלומות בחול,זה חרטא ברטא. רק במשרדים מסודרים וחברות אמיתיות.
תחשבו על זה, במידה וחלילה תתקלו בבעיות במהלך העבודה,למי תפנו?

I need a dollar , dollar , a dollar is what I need

במהלך העבודה בחו"ל תהיו מוכנים להרוויח סכומים שלא תרוויחו בשום אופן בארץ. תחשבו על זה בצורה הגיונית, שוק העגלות בחו"ל קיים כבר מעל ל-10 שנים ומתפקד וחברות מסוימות מחזיקות כבר מעל ל8 שנים. אם תחום העבודות בחו"ל לא היה כל כך משגשג סביר להניח שהיו נעלמות מעל פני השטח כל החברות שקיימות בתחום. אבל זה לא נכון, חברות אלו לעבודות בחו"ל מגלגלות מיליוני דולרים מידי שנה,ואם זה ככה, חייב להיות כסף גם לעובדים. הרי כולם יודעים שעובד לא מרוצה הוא עובד שלא מספק את הסחורה. לכן התשלום הוא טוב! תתנו מעצמכם ותבואו נטו לעשות כסף ותהיו נעולים על המטרה שלשמה באתם לעבודה בחו"ל ואתם תקבלו בהתאם. בחו"ל בתור עובדים אתם חלק מהעסק לכל דבר...בלעדיכם העסק לא ירוויח ואם העסק לא ירוויח המעסיק שלכם יפשוט רגל. לכן משתלם לו לשלם לכם. אני בטוחה שאתם רוצים להיות חלק מתעשיית העגלות שמגלגלת כל כך הרבה כסף.

משפחה אחת גדולה

כשאתם נמצאים בחו"ל חשוב להבין שכל ישראלי שפוגשים בדרך הוא לא פחות מאח! בין אם הוא איתכם בדירה, בחברה מתחרה או עובד בהובלות. הקשר שלכם עם השותפים שלכם לדירה ובכלל לעבודות בחו"ל יהפוך להיות כל כך עמוק אמיתי ומשפחתי שאפילו אתם תופתעו. כשאתם נוסעים לעבוד בחו"ל אתם בעצם לבד,אין איתכם משפחה, לעיתים חלק מהאנשים נוסעים עם חברים למרות שלפי דעתי האישית לעבודה בחו"ל כדאי להגיע לבד על מנת לקבל את חווית העבודות בחו"ל במלוא עוצמתה. דווקא בגלל שאתם לבד בעבודה בחו"ל כל אדם ואדם, אנשים שסביר להניח שבחיי היום יום בארץ לא הייתם מסתכלים עליהם בכלל יהפכו להיות החברים הכי טובים שלכם. בחו"ל יום שישי מקבל משמעות אחרת, שכל החבר'ה יושבים יחד בשולחן שבת ועושים קידוש ומבשלים יחד... עולם העבודות בחו"ל מציע לכם את החוויה הזו ועדיף לעבור אותה לבד משום שאתם מגיעים לעבודה גם כדי להרוויח וגם כדי להתפתח כאנשים. כשאתם מגיעים עם חברים מהבית הם לעיתים יכולים להאט את ההתקדמות שלכם ואפילו להפריע לכם.

לסיכום

עולם העבודות בחו"ל מציע לכם את כל הדברים החיוביים על מנת להתקדם בצורה טובה בחיים.
מדובר על מספר חודשים שיכולים לקדם אתכם בצורה בלתי רגילה.
העבודות בחו"ל זו חוויה מומלצת!
סעו לעבודות בחו"ל ותראו בעצמכם.
בהצלחה!!!

Comments are closed.