הצעות עבודה בקנדה

מחפשים הצעות עבודה בקנדה שהן לא מכירות מדלת לדלת או באיזה דוכן באמצע קניון. חושבים תודה לאל הוא דאג לברוא אותנו שונים ומגוונים ולא כל אחד מסתדר עם מכירות בייחוד המכירות האגרסיביות בעבודה בקנדה. אז גם אתם מחפשים "עבודה בקנדה לא עגלות" אז הנה כמה מהאופציות שיכולות לעניין אתכם:

עבודה בחקלאות בקנדה

מבין כל ההצעות עבודה בקנדה רבים יגידו שהדרך הטובה ביותר לחוות את התרבות, אופיים של התושבים, וממש לשלב טיול במלוא מובן המילה היא עבודה בתחום החקלאות. אומנם לא מדובר בעבודה נוצצת עם כסף בשמיים, אלה בעיקר עבודה חווייתית שרווח שלה מספיק למחייה. סוגי העבודה בחו"ל בתחום החקלאות: הינם קטיף, טיפול בחיות בחווה, וכו’. עבודות מסוג זה דורשת כוח פיזי מסוים וחשוב לקחת זאת בחשבון.

עבודה בלוק סמית’

אחת מעבודות בקנדה שגברים ישראלים רבים בוחרים לנסות אותה היא עבודה כמנעולן. תפקידכם הוא דיי פשוט לחלץ אנשים שננעלו מחוץ לבתיהם או מכוניתם.
מדובר בעבודה שמחייבת הון עצמי קודם כיוון שכל הליך ההכשרה, השכרת הרכב וקניית ציוד הפריצה הוא באחריות העובד בלבד!
תפקיד חברות הלוק-סמית הוא לזמן עבור המנעולן קריאות מהאזור עליו הוא האחראי.
העבודה הזו מחייבת זמינות של 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע!

עבודה בקנדה באופר

מי מאיתנו לא עשתה בייביסיטר על הבן של השכנה??? עבודה כאופר מתאימה לבנות בגילאים 20-28 שאוהבות ילדים! העבודה מתנהלת אצל משפחות בהן ההורים מנהלים קריירה עמוסה שלא מאפשרת טיפול מספק בילדיהם מדובר בעבודה של 45 שעות שבועיות בהן האופר נדרשת, להלביש, להאכיל, להביא ולהחזיר את הילדים מבית הספר או הגן ולשמור עליהם. הצעות עבודה בקנדה בתחום הבייביסיטר הן דרך מצוינת לשלב טיול, לימודים ועבודה. התנאים של העבודה: יחידת מוגרים אישית ונפרדת בבית המשפחה, כלכלה מלאה, אוכל, שכר דירה וכל הוצאות המחייה. משכורת של 700-1,000 דולר, תלוי בותק של המטפלת. בניגוד לעבודות בקנדה אחרות, עבודה כאופר מאד נוחה ומאפשרת לעובדת לבחור מסגרת לימודים כגון: אומנות, לימודי מחשב, לימודי שפה, ספרות, הוראה, פסיכולוגיה, חשבונאות ועוד...מדובר בעבודה חוקית תחת ויזת J1.

Comments are closed.