עבודה באוטווה

מידע על המקום

אוטווה היא בירת קנדה ! כן כן זאת בירת קנדה ואני יודע שאני מחדש כמעט לכולכם העיר נמצאת במחוז אונטריו. זוהי עיר "קטנה", רק מליון תושבים, ומיוחדת הממוקמת כשעה וחצי נסיעה ממונטריאול ו 3 וחצי שעות מטורונטו. עיר של פסטיבלים לאורך כל השנה. ליתר דיוק 60 פסטיבלים כשבין היתר נמצאים שם פסטיבל וינטרלוד, פסטיבל סירות מירוץ ופסטיבל המחולות הקנדי כשלכל פסטיבל מגיעים בין חצי מליון למליון תיירים !!!! מה שמייצר לא מעט עבודה באוטווה וסביבתה. ממלונות, מסעדות, קניונים עמוסים באנשים ועוד.
בין אטרקציות התיירותיות פרט לפסטיבלים הם בית הנבחרים הקנדי ובית ראש הממשלה, ובית המושל הכללי של קנדה. מרבית העבודות באוטווה הן עבודות פדרליות קנדיות ז"א ממשלתיות ומשרות היי טק. היתרון בסוג אוכלוסיה זה, הוא, שזה נתח אוכלוסיה שמרוויח הרבה ועובד מעט. כל אלו יוצרים סביבת עבודה מטורפת באוטווה עם כסף רב ופוטנציאל רווחיות ענקי יחסית לעבודה בקנדה במקומות אחרים.

מי אנחנו

בתחום העבודה בחו"ל בכלל העבודה בקנדה בפרט והעבודה באוטווה ספציפית, כולם יתנו לכם לשמוע מהארץ את מה שאתם "רוצים" לשמוע. זה אומר שיסתירו את הדברים הפחות טובים ויבליטו במיוחד את הדברים היפים. אצלנו זה שונה, אנחנו חברה קטנה ומשפחית. סך הכל 20 עובדים. כולם מכירים את כולם חיים באותו איזור ומעבירים את רוב רובו של היום יחד. מספיק שאחד יגיע לעבודה באוטווה לא מרוצה, אחרי ש"עבדו" עליו בארץ זה יגרור את כל החברה ללמטה. לכן אנחנו נקיף בפגישה בארץ קודם כל את הצדדים השליליים ורק אז את היתרונות וכמובן לא חסרים, לא יתרונות ולא חסרונות. לא כל אחד יכול לעבוד בעבודה משרדית כמו שלא כל אחד יכול להיות סנדלר ולא כל אחד יכול להיות מלצר. גם לא כל אחד יכול לעבוד בקנדה או למצוא עבודה מתאימה באוטווה. וכמובן כאשר מדובר על עבודות בקנדה בשוק העגלות, שזו עבודה במכירות פרונטליות אגרסיביות. בקיצור חברה, תצלצלו, נקבע פגישה, ונראה אם יש על מה להמשיך ולחפור

מה מוכרים

אנחנו מאמינים במיקוד. כשאתה מפוקס על משהו אתה משקיע בו יותר וכשאתה מתפזר אתה מאבד את הידיים ואת הרגלים גם בעבודה בחו"ל . עבודה בקנדה בחברתנו היא בקניונים ב"דאון טאון" אוטווה, שזה מרכז הפעילות של העיר. העגלות הם של ים המלח בלבד. כי שוב, אנו מאמנים בהתמקדות. יש לנו חברת בת, שבאותה בעלות אבל חברה נפרדת לחלוטין שמוכרת מישרי שיער. זה בעיקר בשביל אלו מבינכם שלא יתחברו למוצרי ים המלח בעבודה באוטווה.

החיים באוטווה

אחרי יום עבודה באוטווה, מפרך ועמוס, ובתקווה מלא בכסף כמובן יש חיים !!!
מרכז העיר מלא במועדונים, ברים, ומסעדות יוקרתיות כאשר לפחות פעם בשבוע עושים יציאה כל החברה יחד. וכמובן אתם יכולים גם לקחת את הרכב (כמובן אם שותים לא נוהגים) ו"לקרוע" את העיר. אנו דוגלים בנתינת יד חופשית לעובדים. אנחנו סומכים עליכם ויודעים שכשניתן לכם את החופש הזה אתם תחזירו בעבודה רצינית ומקצועית.

ההמלצה של עופר

"כן כן, גם אני, לפני כשלוש שנים, הייתי באותו מצב שלכם. משוחרר, מבולבל, מחפש עבודות בחו”ל, ומוצא את עצמי גולש באינטרנט באתרים בחיפושים קדחתניים. עבודה בטורונטו, עבודה בשיקגו עבודה בסידני, מי חשב בכלל על עבודה באוטווה ?? מה זה המקום הזה בכלל ? אוטווה ? מי ? מה ? למה ? מה זה מחלה ? אני לא מבין !
אחרי שאחד מנציגי החברה (מורן המקסימה) נפגשה איתי במשרדים שלהם. הבנתי קצת מה העיר ומה הפוטנציאל שלה אבל עדין הכל היה באוויר. תוך חודש אחרי התלבטויות לא מועטות וריבים עם עצמי איפה כדאי לעבוד הגעתי למסקנה.... יאללה עבודה באוטווה בכל הכח ! הטיסה לקחה נצח הפרידה מהמשפחה הגישה כמו סלע שמונח לי על הראש האריזה של המזוודה והדמעות שהיו לאמא בעיניים משתקים אבל הנחיתה, העוצמה והגודל העיניים נפתחות והלב מתמלא בגאווה ! עשיתי את זה ! הגעתי לעבוד בקנדה. מכאן זה כבר תלוי בכם, אתם תקבלו הדרכה והכשרה, נבנה לכם את הפלטפורמה וניתן לכם את הכלים להצליח אבל אנחנו לא יכולים לעשות בשבילכם. יש פתגם האומר:
give a man a fish and you feed him for a day. teach him to fish and you feed him for a lifetime מי שלא יודע מה זה אומר, אל תטרח לרשום את עצמך לשאר, ברוכים הבאים למשפחה !"

Comments are closed.