עבודה במונטריאול

אולי זה בגלל האלגנטיות של צרפתים, אולי זה בגלל האווירה הנושאת אופי אירופאי בלב ליבה של קנדה, יכול להיות זה בגלל קהילה שמונה מאות אלפי יהודים, או אולי זה בגלל התרבות המשגשגת של אחד מהמקומות היפים בעולם, קשה לנו להסביר בדיוק למה אבל אין ספק שהמקום המבוקש ביותר בימים אלו לעבודה בקנדה היא לא אחרת מאשר מונטריאול. עבודה בחו"ל היא כבר למעלה מעשור הפתרון התעסוקתי השתלם והפופולרי ביותר בקרב צעירים ישראלים ששואפים למצוא את הדרך הקלה אל עבר הכסף הגדול, והאמת אולי ההורים שלכם לימדו אתכם שאי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה אז תתפלאו בעבודה במונטריאול המשגעת אפשר הכל, גם להנות מתרבות חדשה ומנטליות אחרת, גם לטייל באחד מהערים היפות בעולם, לבלות במועדונים מהגדולים ביותר בצפון אמריקה וגם לעשות ימבה כסף בעבודות בקנדה.

קצת על מונטיראול

מונטריאול היא ללא ספק אחת הערים החשובות ביותר בקנדה. בעלת חשיבות עליונה הן מבחינה תרבותית והן פיננסית. השפה המדוברת ביותר בעיר הינה צרפתית למרות שהעבודה במונטריאול לא מחייבת אתכם לדעת אותה באופן שוטף כי הרי מדובר עדיין בקנדה, אך זו בהחלט יכולה להוות נקודת זכות גדולה מאד לרשותכם. השפה הצרפתית, המנהגים, התרבות והאווירה של מונטריאול הם אלו שהופכים אותה לכל כך מיוחדת ולאחת הערים המתוירות בעולם. עבודות בקנדה במחוז קוייבק שנמצאת במזרח המדינה תפתח בפניכם עולם ומלואו לקסם יוצא הדופן של אזור מלא בנופים, אתרים היסטוריים, תרבות מגוונות ושפע של מרכזי קניות, בידור ושווקים.
מונטריאול ידועה בהיותה עיר הפסטיבלים והחגיגות של המדינה אז מלבד רווח כלכלי , תוכלו להנות מימי חופש סוערים במיוחד.

איך הכל התחיל

עבודה בקנדה בבירה הבלתי מעורערת של מחוז קוויבק לא תמיד הייתה נחלתם של חברות ישראליות בעבודה בחו"ל וזאת בעיקר בגלל החשש הגדול מהשפה הצרפתית, למרות שהיה ברור לכולם שמדובר במקום תיירותי, יפייפה, מוצף במקומיים עשירים ככורח. כיום העבודה במונטריאול נחשבת ליעד המבוקש ביותר של צעירים ישראלים והיא עדיין שומרת על היותה לוקיישן בתולי מאד שרק המוכרים הטובים ביותר מצליחים להגיע אליו...נשמע פלצני אבל זאת האמת לאמיתה.
התחום הבולט ביותר בעבודות בקנדה בכלל ובעיר מונטריאול בפרט הוא כמובן שוק העגלות המפורסם. הקניונים במונטריאול ענקיים, מפוארים ויוקרתיים מאד מתאימות באופן מושלם לרמה הקלאסית ומכובדת של הצרפתים שבעיר, ישנם קניונים שבהם ישנו רוב מובהק של דוברי צרפתית לעומת עבודה בקנדה בקניונים שפרברי העיר בהם מרבית הלקוחות הינם דוברי אנגלית.

אופי העבודה

עבודות בקנדה בעיר מונטריאול בתחום המכירות מתנהלות כחמישה וחצי ימים מלאים בשבוע כאשר ישנו יום חופש אחד לבחירה ויום ראשון שהוא למעשה חצי יום עבודה. יום ממוצע של עבודה במונטריאול נמשך 11 שעות, שבמהלכו רשאי המוכר לקחת הפסקות רענון וכמובן הפסקות אוכל.. כמו בכל עבודה בחו"ל בשוק העגלות גם עבודה זו מתבססת על עמלות מכירה. בגלל ההצלחה האדירה של העבודה בקנדה בעיר משוכרות העובדים לא נופלות מ-4,000 דולר בחודש ועד למוכרים התותחים ביותר בעבודות בקנדה שעושים משכורות למעלה מ-10,000 דולר בחודש.

Comments are closed.