עבודה בעגלות בקנדה

לפני הטיסה הגדולה לעבודה בחו"ל תמיד חושבים "איזה יעד כדאי לי לטוס?”, “איפה עושים את הכסף הגדול?”, “כדאי לי לעבוד בעגלות?”, “שווה לי להוציא ויזה?”, “לטוס לבד או עם חבר?” או במילים אחרות, לפני הטיסה לעבודה בחו"ל הראש מתפוצץ מרוב לבטים! אבל אם תשאלו אותי, התשובות לכול השאלות שלכם נמצאות ממש כאן!
אם כבר לטוס ולעבוד בחו"ל אין ספק שהעבודה בקנדה היא העבודה הטובה ביותר, ולמה? בעבודה בקנדה אין שום צורך בדרכון זר, אישור כניסה או ויזה מסוג מסוים. פשוט נכנסים למדינה! ואתם יודעים מה, במידה ואתם מעדיפים לעבוד בקנדה באופן חוקי- גם את זה תמצאו כאן! עבודה בקנדה מאפשרת שתי אופציות- של עבודה בעגלות באופן חוקי או עבודה בעגלות באופן לא חוקי. תהיו בטוחים שכול עניין "הפשיטות" כמעט ולא קיים ברמה שאתם שומעים ובמידה וקרה כנראה שמדובר בחברות מתחילות ולא מנוסות שהביאו את זה על עצמן! מעבר לזה עבודה בקנדה מזכירה מאוד את העבודה עם הקהל האמריקאי- כלומר קהל שקונה, וקונה הרבהההה!! עבודה בחו"ל בתחום העגלות מאפשרת לכם להציע את המוצרים לקהל ממעמד ככלי גבוה אשר מאפשר להם את הקניה ומעבר לזה הם מאוד אוהבים את כל חווית הקניה! במילים אחרות- עבודה בעגלות בקנדה מאפשרת לכם לממש את החלום של חיסכון גדול- בזמן קצר.

עבודה בקנדה - לבד או עם חברים?

שאלה מתבקשת נוספת שעולה תמיד לפני העבודה בקנדה היא אם לנסוע לבד או עם חבר? הרי כמו לכול דבר בחיים לכול דבר יש את היתרון שלו ואת החיסרון שלו, אני אציג את שני הצדדים ואתם ראשיים לבחור:
מצד אחד- כול כך קל להגיע לעבודה בקנדה עם החבר הטוב שלכם, לדמיין את שניכם עולים יחד על העגלה, דופקים מכירות, מעודדים אחד את השני בימים קשים בעגלות, יוצאים יחד, מעברים את כול החוויה הזו יחד ואולי אחר כך אפילו ממשיכים יחד לטיול! הרי זה קצת מפחיד לטוס לבד לעבודה בקנדה.. בטח שמדובר בעבודה כול כך תובענית כמו עגלות...
אבל, מצד שני- לטוס עם עוד חבר זה אומר להיות מאוד תלוי במצב ברוח שלו. הרי אין שום סיכוי שלשני אנשים שטסים יחד יהיו את אותם אחוזי הצלחה. מישהו מכם יצליח יותר ומישהו יצליח פחות! וכאן נוצרת הבעיה האמתית. מי שמצליח טוב לו והוא פורח, אבל מי שלא.. מאבד סבלנות, חסר מצב רוח, חסר מוטיבציה, מתחיל להוריד גם לך את המוטיבציה, ובכלל מתחיל להגיד כול מיני דברים כמו "ידעתי שהעבודה בקנדה היא לא בשבילי..”, "נראה לי אני חותך..”, "עגלות זה עניין של מזל...” כול ההערות האלה הרבה פעמים משפעות מאוד על אופן העבודה שלכם, והרבה פעמים במקום להפוך את ה עבודה בקנדה לחוויה ולדבר רווחי זה הופך אותה למעיקה וקשה מנטלית. אתם הופכים להיות הגננת של החבר/ה שלכם והרבה פעמים גם עוזרים בשבילו את העבודה בעגלות מה שמבטל את כול המטרה של הנסיעה הזו בגלל כישלון שהוא בכלל לא שלכם!

מי אנחנו?

לחברה שלנו קוראים MY HAIR ואנחנו עובדים בקנדה בכמה ערים, העבודה היא עבודה בקנדה בתחום מיישרי השיער שזה מוצר מושך ומעניין ובהחלט מתאים לכול כיס. העבודה בקנדה מאפשרת לנו לספק לעובדים אישורי עבודה או במידה ואין דחיפות או ביקוש לכך- גם עבודה באופן לא חוקי. הבחירה היא בידך! לכול אלה שממש מעדיפים עבודה בקנדה באופן חוקי, ישנן עגלות בכול האזור הדרומי של המדינה באזורים כמו אדמנטון, קלגרי או ונקובר שבהן אנו מספקים אישורי עבודה בקנדה. לעומת זאת באזורים כמו טורונטו, אוטווה או מונטריאול הרבה יותר קשה ונדיר למצוא את האופציה להוצאת אישור עבודה, ולכן ברוב המקרים העובדים שלנו בעגלות באזורים האלה, עובדים באופן לא חוקי- שגם בזה, אין כול כך ממה לחשוש, קנדה היא מדינה שמעודדת הגירה אליה בכדי לתרום לפיתוח שלה, לכן אין מפגש יתר על המידה עם שוטרי הגירה!

למה אנחנו?

אתם בטח שואלים את עצמכם, למה לבחור דווקא בחברת MY HAIR התשובה היא פשוטה! החברה שלנו משוויצה בתנאי ההעסקה הטובים ביותר בכול עבודה בקנדה שתמצאו! אצלנו יש לכם את האפשרות לעבוד בעגלות באופן חוקי, אצלנו תוכלו לגור בקומפלקס דירות מפנק ויפיפה במרכז העיר בעלות של רק 350 דולר בחודש! (כולל רכב והוצאות רכב), אצלנו תתחילו את מדרגות האחוזים שלכם החל מ 23% ותוכלו להגיע עד 30%! חשוב שתבינו העיקר הוא לא למצוא עבודה בקנדה בעגלות, כי זה פשוט! החכמה היא למצוא עבודה בקנדה אצל חברה טובה, עגלות רווחיות,תנאי העסקה הוגנים ואנשים טובים ונעימים לעבוד איתם בעגלות- כי הם בסופו של דבר הופכים להיות הרבה מער לרק עבודה בקנדה, הם לא איתם רק על העגלות. הם איתכם בכול מקום! הם הופכים למשפחה החדשה שלכם! בואו והצטרפו למשפחת MY HAIR!

Comments are closed.