עבודה בקנדה לדוברי צרפתית

עוד מאז שהיינו קטנים, תמיד דאגו לספר לנו כמה שחשוב לדעת שפה נוספת, אצל רובנו זו תהיה השפה האנגלית, זו שפה בינלאומית שמדוברת בכל העולם אבל עם כל הכבוד לאנגלית, שכחו לספר לנו כמה צרפתית תוכל להואיל לנו. זו, מדוברת בנתניה, צרפת, בלגיה, חלקים משוויץ, כל מיני אזורים באפריקה, קנדה, ועוד המון ארצות ואזורים נוספים. הצרפתית משמשת כשפת אם אצל יותר מ-100 מיליון אנשים ברחבי העולם ואלו מאיתנו שיחפשו עבודה לדוברי צרפתית יתקלו לא מעט בעבודה בקנדה.

עבודה בקנדה - למכור בשפה של הלקוח

אם החלטת לחפש עבודה בקנדה , לרוב התהליך יתחיל במילוי פרטיך במספר אתרי אינטרנט, שם תתבקש לספר במידה ואתה דובר שפות נוספות, אותם האנשים שכן זכו בידיעת השפה הצרפתית ילכו  בעיקר לעבודה במונטריאול, העיר דוברת הצרפתית השניה בעולם אחרי פריז, הם יקבלו אין ספור הצעות עבודה לדוברי צרפתית בלבד מהחברות שעובדות באזור, לרוב בתנאים הרבה יותר טובים מרוב הישראלים שיחפשו את העבודה. מעבר לכך שקהל הלקוחות שלך כסלסמן בשפה הזו יהיה יותר רחב באזור, גם יהיה לך קשר יותר חזק ללקוח. בכל זאת, הקנדים רגילים שפונים אליהם באנגלית בקניון, גם אם הם למעשה לא דוברים את השפה כך שבעצם זה יתרון משמעותי במיוחד. עם כמה שלפעמים זה יכול להיות משעשע לראות ישראלי מתפתל בעודו מנסה לסיים כמה משפטים באנגלית, מכירה מקצועית היא מכירה בה המוכר יכול לענות על כל השאלות שיצוצו אצל הלקוח.

עבודה בקנדה - ניצול משאבים

במידה ואתה דובר את השפה, הצעד הכי חכם שביכולתך לעשות הוא באמת לטוס ולעבוד, ברגע שמדובר בעבודה בקנדה לדוברי צרפתית, אין חשיבות לרמת הצרפתית שאתה יודע, מספיק רק הבסיס בשביל ההתחלה וכמובן שהצרפתית שלך תשתפר עם הזמן, כך שבנוסף לסכומי הכסף שתרוויח יצא לך גם לשפר את היכולת הוורבלית שלך בשפה. העבודה בקנדה היא עבודה רווחית במיוחד עבור אנשים שמשאירים את הבושה בבית ולכן אם אתה מסוגל לעשות זאת ולזרוק כמה משפטים בצרפתית תוך כדי, שווה ללכת על זה, ידיעת השפה לא תהפוך את העבודה ליותר קלה, היא פשוט תפתח בפניך חלון אפשרויות של לקוחות שהם בדרך כלל בלתי ניגשים על ידי שאר המוכרים בעגלה.

עבודה בקנדה - הצרפת של צפון אמריקה

קוויבק היא הפרובינציה הגדולה ביותר בקנדה והשפה הרשמית בה היא צרפתית, לכן יש מגוון רחב של אפשרויות עבודה לדוברי צרפתית, קוויבק עולה בגודלה גם על צרפת ומשלבת את איכויות הנימוס של האירופאים עם יכולות הצריכה הכלכליות של הקנדים, ותרבות הצריכה של האמריקאים, ולכן הפכה לאחד מהיעדים המבוקשים ביותר בקרב ישראלים המחפשים עבודה בקנדה. בסה"כ, אם אתה כבר נוסע לעבוד סביר שתחפש אזור שאפשר להנות מהתרבות הקיימת בו וגם מהכלכלה בו וקוויבק מציעה זאת בצורה מושלמת!

עבודה בקנדה - בקיצור..

עבודה בקנדה היא צעד מאוד רווחי מכל הכיוונים, אבל אם תדע באיזה אזור טמון הפוטנציאל הגדול ביותר עבורך על פי המעלות והאיכויות שלך כאדם תוכל להרוויח יותר כסף מאשר אם תעשה אן-דן-דינו על המפה. תמיד חשוב לזכור לבחון את כל הפרטים בחיפושי עבודה, וכמו בחיפוש עבודה בארץ, לבחור על פי הצרכים של האוכלוסייה בשילוב עם הצרכים והיכולות שלך וכך תגיע לניצול מקסימלי של הפוטנציאל הטמון בך 🙂

Comments are closed.