עבודה בקנדה – למה אתם רוצים להגיע למונטריאול?

בימינו כל כך הרבה צעירים מחליטים לעזוב את החיים שלהם כאן בארץ ומחליטים לקחת הזדמנות ולטוס לעבוד בחו"ל ולהרוויח את הכסף שלא יוכלו לעשות כאן בארץ וכמובן להנות על הדרך.
אז לפני שאתם כבר מזמינים כרטיס טיסה עליכם להחליט על המקום בו הכי משתלם לכם לטוס אליו, כן רוב הסיכויים שלכל מקום שתגיעו יהיה לכם נחמד, ואולי אפילו תגיעו לחברה מסודרת, אבל מבחינה כספית לא כל מקום יהיה המקום המושלם לעבודות בחו"ל. למשל תאילנד זו מדינה מדהימה ביופייה שבוודאי יהיה כייף להעביר שם את הזמן, אך לעשות כסף במקום כזה בהשוואה לעבודה בקנדה יהיה לא משתלם עבורכם וחבל בכלל לחשוב על כך.

איך לבחור לאן לטוס לעבודה בקנדה

דבר ראשון כמובן צריך לחשוב לאן חשבתם לטוס, אם זאת מדינה דוברת אנגלית/ ספרדית/ צרפתית/ גרמנית וכו’. וכמובן אם יש לכם שפה שנייה כדאי לחשוב על המדינה בה תוכלו לדבר בטבעיות ובביטחון. אם יש לכם אזרחות נוספת תוכלו לנצל את הדרכון הנוסף שלכם ולהרוויח עבודה בחו"ל חוקית עם התנאים הטובים ביותר בשוק. הרבה ישראלים פוחדים לטוס לחו"ל בגלל מחסום השפה, האנגלית שלהם לא משופשפת ודווקא השפה השולטת שלהם היא צרפתית, גם בשבילכם יש את המקום המושלם. תארו עיר מדהימה, באמצע המדינה עם הכלכלה היציבה ביותר בעולם, שם האפשרויות כל כך מגוונות והשפה היא צרפתית. ניחשתם?

עבודה בקנדה - בעיר מונטריאול

מונטריאול היא העיר השניה בגודלה בקנדה ואולי העיר המעניינת ביותר בעולם, שנמצאת במחוז קוויבק הצרפתי. במונטריאול איכות החיים היא מאוד גבוהה, אחת האוניברסיטאות הגדולות והמוכרות ביותר בקנדה ממוקמות במרכז העיר וזו אחת הסיבות שחיי הלילה והחיים ה"צעירים" הם דבר מאוד בולט, מה שנותן לעיר תחושה של מקום בו חיים חיים טובים ושמחים. במרכז מונטריאול ה"דאון טאון" ממוקמים מרכזי הקניות העצומים שמשתרעים על פני רחובות רבים, בגלל מזג האוויר הקר בתקופת החורף, נבנו מרכזי קניות מתחת לאדמה, כך שהתושבים המקומיים יוכלו לבזבז את כספם גם אם יורד שלג בחוץ.
לכם דוברי הצרפתית יש יתרון מאוד גדול בעבודה בקנדה ובכלל, כי אין הרבה ישראלים שמדברים צרפתית שפת אם, לכן התחרות באזור זה הוא לא גדול, האזור יחסית בתולי בכל מה שקשור לעגלות. אפילו לקנדים המקומיים קשה מאוד למצוא עבודה במונטריאול אם הם לא דוברים צרפתית אפילו בסיסית ופה אתם נכנסים לתמונה.
מונטריאול אמנם דוברת צרפתית ומזכירה מאוד את אירופה במראה, אבל בכל מה שקשור לקניות, המקומיים בדיוק כמו האמריקאים, הם אוהבים שמוכרים להם, הם אוהבים לקנות מוצרים יקרים ולהוציא הרבה כסף על דברים שהם לא בהכרח זקוקים להם.

עבודה בקנדה - למה מונטיראול?

העבודה בקנדה במונטריאול המומלצת עבור הצעירים היא העבודה במכירות בעגלות בקניונים, מכמה סיבות:
1. כמו שאמרנו מונטריאול היא עיר שלא מלאה בישראלים בכל פינה שמנסים למכור דברים, בגלל השפה לא מגיעים הרבה ישראלים למונטריאול ולכן הקנדים סבלניים, עוצרים ומתעניינים במה שיש לנו למכור.
2. המצב הכלכלי של האוכלוסייה במונטריאול פותח הרבה דלתות. מונטריאול היא עיר מרכזית, מרכז של עסקים רבים, עיר נמל חשובה וגם מוקד תיירות עיקרי, עם הפוטנציאל הזה תוכלו להרוויח יותר כסף מכל מקום אחר בעזרת היתרון העצום שלכם שהוא השפה הצרפתית.
3. העבודה בקנדה בעגלות היא עבודה מאוד קשה מנטלית וגם פיזית, אבל היופי הוא שאתם נמצאים במקום מדהים, יש תמיד מה לעשות, חיי לילה עשירים, מקומות לטיול שאפשר רק לחלום עליהם וימי החופש שלכם יהיו מלאים. אז אם כבר הלכתם לעבוד בעגלות, כדאי שזה יהיה במקום שתרגישו שאתם חווים את חו"ל, מקום חדש, אווירה חדשה, שפה חדשה ואנשים כל כך מעניינים וטובים.
אז אם כבר התחלתם לוותר על החלום של לטוס ולעבוד בחו"ל בגלל שאתם לא בטוחים באנגלית שלכם, ולא חשבתם שאפשר גם להרוויח את הכסף שרציתם גם בצרפתית, כדאי שתבררו כבר על האפשרויות שעומדות בפניכם במונטריאול. עבודה בקנדה במונטריאול תהיה החלון שלכם להצלחה כספית, חוויות מדהימות, תיחשפו לעיר כל כך מיוחדת וכנראה שגם לא תרצו לעזוב אותה בכל כך קלות.

Comments are closed.