עבודה באנגליה

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
משכורת: 30K בחודש
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

עבודה באנגליהעבודה באנגליה

אנגליה היא אחת המדינות המיוחדות ביותר בפלנטה שלנו. זוהי מדינה בעלת עבר עשיר ומפואר, שידעה אינספור גלגולים של צורות שלטון ותקופות. בית המלוכה האנגלי הוא מהעתיקים ביותר ששרדו בעולם המודרני, והוא טומן בחובו היסטוריה מיוחדת שגדלה באיטיות. יחד עם זאת, האנגלים גם מצטיינים בחיי תרבות המתאימים למאה ה-21. מסעדות, הצגות, סרטים, טלוויזיה וחיי לילה עשירים הם עמודי התווך של התרבות האנגלית. ולא פחות חשוב – הכלכלה הבריטית היא אחת הכלכלות החזקות ביותר שניתן למצוא באירופה ובעולם בכלל. האנגלים שומרים על מעמדם הפיננסי עוד מימי הקולוניאליזם, והמעמד הבינוני גבוה במדינה הולך וגדל ככל באופן קבוע. לכן, אם אתם מחפשים עבודה זמנית בחו"ל (או לא בהכרח זמנית, תלוי במה מעניין אתכם), אנגליה היא אחד המקומות המעניינים ביותר לעבוד בהם, בעיקר אם אתם צעירים אחרי צבא.
כמובן שכמו שידוע לכל מי שקצת חקר את התחום, רוב העבודה באנגליה בפרט ובאירופה בכלל היא עבודה בעגלות (למי שלא רכש הכשרה מקצועית), אבל חברות השמה המתמחות בשילוב של צעירים במקומות ספציפיים בחו"ל ידעו לנווט אתכם אל העבודה המתאימה לכם אם תבקשו לעבוד באנגליה. תוכלו למצוא את עצמכם גם בעבודות של לוקסמית' (מנעולן), או זבן בחנות בגדים או אלקטרוניקה.
היעדים המרכזיים המתאימים לישראלים המחפשים עבודה באנגליה הם לונדון, לידס, מנצ'סטר וליברפול – הערים הגדולות באנגליה בהן מתקיים המסחר המפותח ביותר.
הנה כמה סיבות לעבור דווקא אליהן : 

הכסף 

כמו שכבר כתבנו, אנגליה היא אחת הכלכלות המערביות החזקות בעולם. אחד הדברים המאפיינים כלכלות מערביות הוא הכסף שהאזרחים מוציאים על מסחר 'קטן' – כלומר בזבוז למטרות פנאי. תרבות הפנאי באנגליה מפותחת מאד, ואנשים נהנים לבזבז את הכסף שהם הרוויחו בעבודתם בשלל מקומות.
העבודה המתאימה לצעירים באנגליה סובבת סביב עגלות, מכירה של מוצרים בעיקר מתחום הקוסמטיקה וציורי השמן, ובעבודה כזאת הרווח העיקרי שניתן לעשות מבוסס על עמלות. נסביר : הסיבה שהעגלות הישראליות ממוקמות בערים מרכזיות בארה"ב מערב אירופה, אוסטרליה ועוד, הן כי שם לאנשים יש הכי הרבה כסף להוציא. בעבודה בעגלות, הרווח של כל מוכר מבוסס על עמלה לפי כמו המכירות שכל אחד עושה. כלומר, אין משכורת קבועה אלא לפי כמה שהרווחת. הסכומים גבוהים מאד – בחודש ממוצע ניתן לעשות כארבעת אלפים דולר אמריקאי, ובחודשים טובים (בעיקר בחגים הנוצריים), אפשר להגיע לסכומים של כשבעת אלפים דולר אמריקאי. כמובן שהכל נזיל ואפשר להרוויח הרבה יותר וגם קצת פחות, אבל אלו בדרך כלל הסכומים עליהם נהוג לדבר.
כמובן שאם בוחרים להישאר יותר זמן במקום מסוים גם הסכומים עולים כי מתקדמים בשרשרת ההיררכית של העגלות. לכן אולי שווה לכם לשקול להישאר יותר זמן, ולהתייעץ על כך עם חברת ההשמה. כמובן שבכל מדינה יש חוקי הגירה ועבודה שונים צריך להתאים את עצמך אליהם.

 

התרבות

אחד הצדדים המרגשים ביותר באנגליה הוא עולם התרבות הענף והמיוחד שלהם, שכל אחד יכול למצוא את עצמו בתוכו. אחד התחומים הבולטים ביותר הוא עולם התיאטרון, תחום שוקק ומלא חיים ואנרגיה, ומפוצץ באנשים צעירים ויצירתיים. ישנם רחובות שלמים בלונדון שיש בהם רק תיאטראות, גם ענקיים וממלכתיים יותר, וגם קטנים ופרינג'ים ( תיאטראות שוליים). מחזות זמר ענקיים כמו מלך האריות או גריז לצד הצגות קטנות החוקרות נושאים שלא תמיד מדברים עליהם.
עוד תחום שמפותח באנגליה בצורה יוצאת דופן הוא עולם הכדורגל, שמושך אליו גם הרבה מעריצים ישראלים. הליגה האנגלית, או כמו שהם קוראים לה – 'הפרמיירליג' – נחשבת לליגה הטובה ביותר בעולם כיום. מתקבצים בה השחקנים הטובים ביותר והקבוצות הגדולות ביותר. בכלל, אנגליה נחשבת לאומת הכדורגל הראשונה, המדינה שבה המציאו את ענף הספורט שנחשב כיום לפופולרי ביותר בעולם. גם הקהל הבריטי נחשב ליוצא דופן. גרעיני אוהדים חזקים, צבעוניים ורועשים במיוחד מלווים את הקבוצות בין האצטדיונים, וצופים רבים מתקבצים בפאבים מקומיים ומעודדים את הקבוצות משם. האוהדים האנגליים, שפעם היו גם נגועים באלימות והיום הרבה פחות (בגלל עבודת משטרה וחינוך מעולים) יצירתיים במיוחד וקהילתיים במיוחד בדרכי העידוד שלהם, ואתם יותר מיכולים למצוא לעצמכם קהילה של מקומיים דרך הכדורגל. 

תחום נוסף שמפותח מאד באנגליה הוא חיי הלילה. בלונדון, ליברפול, מנצ'סטר ומרכזי ערים נוספות ממוקמים כמה ממועדוני הלילה המוכרים ביותר באירופה. אפשר למצוא שם מוזיקת פופ, רגאטון, היפ הופ, וכמובן מוזיקה אלקטרונית שמצליחה במיוחד באנגליה. מועדוני הטכנו האנגלים הם כוכב עולה בתרבות, וצעירים רבים פוקדים אותם מדי שבוע.
כמו כן ישנה גם תרבות הפאבים. באנגליה הפאבים הם כמעט מסורת. ישנם פאבים שקיימים מאתיים שנה לצד פאבים חדשים ומודרניים יותר. האנגלים מאד אוהבים לפקוד את הפאבים שלהם מייד אחרי העבודה ולהישאר בהם עד השעות הקטנות של הלילה. הבירה באנגליה זולה מאד, וגם באופן מפתיע הג'ין וטוניק, משקה שמקורו באנגליה. אנחנו ממליצים לכם למצוא את הפאב המקומי שלכם ולהפוך להיות שם בקלות בני בית. 

הקהילה הישראלית / היהודית 

כמו בכל מקום בעולם, גם באנגליה יש קהילה ישראלית חזקה. אם תבחרו לעבוד בעגלות באנגליה מיד תהפכו לחלק ממנה, לו רק בגלל שהשותפים שלכם לדירה יהיו ישראלים. כמובן שאתם יכולים לבחור כמה חלק אתם רוצים להיות מהקהילה הישראלית, ואם לא תרצו להיות בתוכה זה בסדר גמור, אבל מרבית הישראלים משתמשים בקהילה הישראלית כמשענת לנחיתה רכה ובכלל לחיי היומיום באנגליה. אתם עובדים עם ישראלים במשך מרבית השבוע, ויותר מהגיוני שתרצו לבלות איתם גם בסופ"ש.

 

השיפור באנגלית 

והדבר האחרון, שלא צריך להרחיב עליו במילים כי הוא ברור מאליו, הוא השיפור הניכר באנגלית שתחוו. כשתחזרו לארץ אתם תדברו את השפה הזאת כאילו היא שפת האם שלכם. 

עבודה באנגליה
אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש?
השאירו פרטים!

החזון שלנו

חברת BEST JOB מציאת עבודה בחול היא חברה ותיקה ומקצועית, המציעה מגוון רחב של משרות בלתי מקצועיות בכל רחבי העולם. החברה מציעה עבודות בארה"ב, אירופה, קנדה, אוסטרליה, יפן, דרום אפריקה ומדינות נוספות ברחבי העולם. כמו כן, מציעה החברה עבודות בתחום המכירות, עבודות פיזיות, עבודה בעגלות ועבודה בתחום האבטחה.

-Bestjob-

מאמרים אחרונים
עבודה בפורטוגל
עבודה בפורטוגל

פורטוגל היא מדינה מהממת המחולקת למספר אזורים וקבוצות איים. פורטוגל ממוקמת בדרום-מערב אירופה ומציעה שלל אטרקציות, נופים קסומים ואווירה מיוחדת. בירת פורטוגל היא ליסבון והיא

קרא עוד »
עבודה בקפריסין 
עבודה בקפריסין 

אם אתם צעירים חסרי ניסיון מקצועי, יש לכם הזדמנות לעבוד ולהרוויח הרבה כסף לפני שתתחילו ללמוד או תמצאו עבודה לטווח ארוך. אם אתם גם רוצים

קרא עוד »
עבודה בלונדון 
עבודה בלונדון 

עבודה בלונדון  לונדון, בירתה של הממלכה המאוחדת של אנגליה, היא אחד היעדים הפופולאריים ביותר בעולם עבור תיירים, וגם עבור ישראלים. מאז תחילת המילניום לונדון הפכה

קרא עוד »
עגלות באירופה 
עגלות באירופה 

עגלות באירופה  אין זה סוד שישראלים אוהבים קיצורי דרך. גם לא צריך להתפלא על כך. אחרי שתים עשרה שנות לימוד ועוד שנתיים או שלוש (לפחות,

קרא עוד »

מעסיקים/מפרסמים – רוצים לפרסם באתר?

מעסיקים/מפרסמים – רוצים לפרסם באתר?

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>