האם ישנו קשר ישיר בין חרדה לאסטמה וכיצד ניתן להתגבר עליהם

העתיד שלכם נמצא רגע לפני הגשת חלום! צרו קשר מהר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
055-8869628

בקרוב החוקרים ישנה בשנים האחרונות תמימות דעים לגבי הקשר הישיר בין חרדה לאסטמה. הדעה הרווחת היא שאכן יש קשר בין חרדה לבין אסטמה, ולעיתים הם מביאים אחד את השני לידיי ביטוי. זוהי הסיבה שלא מעט אנשים שסובלים מחרדה מגיעים למצב של קוצר נשימה (אסטמה). מצד שני אפשר להגיד כי יש כאלה שסובלים מקוצר נשימה (אסטמה), והם מגיעים למצב של חרדה. אם אתם חושבים שיש לכם חרדה ואסטמה ביחד, תדעו שיש מה לעשות בנידון. אומנם איכות החיים נפגעה בצורה משמעותית, אך בו בזמן אין מה להרים ידיים.

 

מצבי חרדה עלולים להביא לקוצר נשימה

כל איש מקצוע שמבין מעט בתחום של חרדה יכול להגיד בפה מלא כי חרדה מביאה לקוצר נשימה. יש כאלה שאצלם קוצר הנשימה הוא קוצר נשימה פשוט וקל, ולא מגיע לרמה של אסטמה. יש כאלה שחווים במצבי חרדה קוצר נשימה רציני מאוד, כזה שמאוד דומה בסימפטומים שלו לאסטמה. מהסיבה הזאת אפשר להגיד כי ישנו קשר כמעט הדוק בין חרדה לבין קוצר נשימה. לא מעט אנשים שסובלים מחרדה מגיעים למצב של אסטמה קלה או רצינית.

 

אסטמה עלולה להגביר את החרדה

תדמיינו לכם מצב שבו אתם מנסים לקחת אוויר אל תוך הריאות – אך בפועל אתם לא באמת מצליחים לעשות זאת. החרדה בסיטואציה הזאת עשויה להיות בשיאה, ולא מן הנמנע כי פשוט תאבדו את העשתונות. זוהי הסיבה שלא מעט אנשים שסובלים מאסטמה בין היתר מפתחים לעצמם כל מיני מנגנוני הגנה של חרדה. גם כאן החרדה יכולה להיות חרדה קלה המגיעה רק בהתקפי אסטמה או חרדות רציניות אשר פוקדות אתכם בכל רגע נתון. כל מקרה נשקל לגופו, ואצל כל אדם זה מגיע בצורה שונה.

 

כיצד ניתן להתגבר על חרדה ואסטמה?

כיום המודעות לנושא של חרדה ולנושא של אסטמה היא מאוד גבוהה. כך שתוכלו למצוא לא מעט שיטות לטיפול ולהתמודדות עם המצבים הללו, כאשר לכל טיפול יש את היתרונות שלו. יש כאלה שיעדיפו לפנות ישירות לאיש מקצוע על מנת לקבל חוות דעת מקצועית – ואולי אפילו כמה טיפים יעילים. אך באופן מוכח מוצרי סיבידי יכולים להפחית את רמת החרדה, ולהוריד את רמת קוצר הנשימה במצבי אסטמה.

 

מהיכן ניתן לרכוש מוצרי סיבידי?

יש לא מעט מקומות שדרכם תוכלו לרכוש מוצרי סיבידי איכותיים. אך אצלנו ב canabd ניתן למצוא מגוון רחב של מוצרים המיועדים להתמודדות עם חרדה. לא משנה אם מדובר על חרדה רצינית או קלה, תוכלו למצוא את המוצר האידיאלי. בנוסף לא מעט מהמוצרים הם כאלה המסייעים להתמודד עם מצבי קוצר נשימה. תוכלו להתייעץ עם אנשי המקצוע של החברה על מנת לקבל ייעוץ מקצועי והתאמה מושלמת של המוצרים.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
055-8869628

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

השאירו פרטים ונעזור לכם למצוא עבודה שווה במהירות!

החזון שלנו

חברת BEST JOB מציאת עבודה בחול היא חברה ותיקה ומקצועית, המציעה מגוון רחב של משרות בלתי מקצועיות בכל רחבי העולם. החברה מציעה עבודות בארה"ב, אירופה, קנדה, אוסטרליה, יפן, דרום אפריקה ומדינות נוספות ברחבי העולם. כמו כן, מציעה החברה עבודות בתחום המכירות, עבודות פיזיות, עבודה בעגלות ועבודה בתחום האבטחה.

-Bestjob-

מאמרים אחרונים
איתור קרנות פנסיה

כספי הפנסיה אותם אנו חוסכים באופן חודשי נועדו לשמש אותנו כאשר נגיע בשעה טובה ובזמן לגיל הפרישה. זאת על מנת לחיות ללא דאגות כלכליות לאחר

קרא עוד »
עבודה לדוברי צרפתית

לישראל אין שום קשר היסטורי עם צרפת ובכל זאת מתגוררים בה מאות אלפי, אם לא מיליוני דוברי צרפתית יוצאי צפון אפריקה ועולים מצרפת. זה ברמה

קרא עוד »
עבודה בדובאי לצעירים

  הסכמי אברהם הינם הסכמי נורמליזציה ליחסים שנחתמו בין מדינת ישראל לבין ארבע מדינות ערב כאשר ההערכות אומרות שמדינות נוספות צפויות להצטרף להסכמים הללו. בקיץ

קרא עוד »
התקשרו עכשיו