עבודה באיטליה 

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
משכורת: 30K בחודש
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

עבודה באיטליה השלב הזה שבין השחרור מהצבא לבחירת המקצוע לחיים או תחילת הלימודים לתואר הוא אחד השלבים המרגשים ביותר שיש לחיים להציע. יש בו תחושה של חופש מוחלט, וניחוחות של התחלות חדשות. החיים הבוגרים פרושים לפניכם, ואתם יכולים לקחת החלטות שיקבעו הרבה דברים לגבי הקריירה המקצועית והחיים האישיים שלכם. זה לא מפתיע אותנו כשכבר תקופה ארוכה ישראלים רבים בוחרים לנסוע לחו"ל לפני הבחירות האלו כדי ליהנות קצת ממה שיש לעולם להציע. זהו גיל שבו אתם לפני שלב הקמת המשפחה והעבודה הקבועה והחונקת, ורבים מהישראלים מבינים שכדאי לנצל את התקופה כדי לנסוע לחו"ל. גם בשביל הפלז'ר אבל גם בשביל הביזנס. עוד ועוד ישראלים מגלים שבחו"ל אפשר לעשות הרבה מאד כסף ללא הכשרה מקצועית או עם הכשרה מקצועית מועטה, ומנצלים בחוכמה רבה את הזמן של אחרי השחרור הצבאי כדי לצבור סכומים נאים של כסף בזמן מועט כדי לבזבז אותו בטיול גדול במזרח או בדרום אמריקה, או לשמור אותו בשביל האוניברסיטה או החיים שאחריה.
במאמר הזה אנחנו רוצים לספר לכם על יעד לעבודה שהופך להיות מוכר יותר ויותר בחוגים הישראלים, גם אם הוא עדין פחות מוכר מארצות הברית של אמריקה או אוסטרליה : כן כן, ניחשתם נכון. אנחנו מדברים על איטליה היפה. 

 

עבודה באיטליה 

גם אם יצא לכם לבקר עם המשפחה באיטליה בצעירותכם וגם אם תמיד חלמתם לבקר במדינת המגף, כולם יודעים שהחוויה באיטליה (גם כתיירים וגם כתושבים ) היא זיקוק של הנאה מודיקת שנבנתה במשך אלפי שנים של תרבות עתיקה ומפוארת. קמים בבוקר, יורדים לבית הקפה הקרוב, שותים אספרסו ברמה הגבוהה ביותר ויוצאים לעבודה.
העבודה עצמה המתאימה לישראלים ללא הכשרה מקצועית תהיה כמעט תמיד בעגלות. כמובן שאפשר גם למצוא עבודה בתחומים אחרים אבל דווקא באיטליה רוב המשרות הפנויות לישראלים הן בתחום המכירה והעגלות. זהו לא דבר רע, להיפך! העגלות באיטליה הן רווחית בדיוק כמו בשאר העולם אם לא יותר, ותכף נסביר מדוע.
בכל אופן, אחד היתרונות בתרבות האיטלקית היא שהתושבים דומים יחסית אל הישראלים, ולכן גם אם אינכם יודעים איטלקית אלא רק אנגלית, שפת הגוף והיאנטונציה בה אתם משתמשים יתקבלו יפה אצל ציבור הקונים האיטלקי ותוכלו לשווק בצורה לא רעה בכלל.
מה שכן חשוב לדעת הוא שציבור הקונים האיטלקי כן יותר אדיב ומנומס מהישראלי, בכל זאת אירופה.
העגלות עצמן נמצאות ברומא ובמילאנו לרוב, ובאזורי צפון איטליה העשירים. האיטלקים כמו הישראלים אוהבים לבזבז כסף. העגלות באיטליה מתמקדות לרוב במוצרי קוסמטיקה וטיפוח, אותם האיטלקים מגלים מחדש ורוכשים בכמויות. למוצרים של העגלות הישראליות יצא שם טוב מאד באיטליה והם נמכרים בכמויות מרשימות. 

אבל מאיפה אני אלמד איטלקית עכשיו ?

יש לשאלה הזו שתי תשובות, ושתיהן טובות : 

  1. דבר ראשון, נכון. האיטלקים יעדיפו לקנות מאנשים שמדברים איתם איטלקית. מצד שני, המוצרים שאתם מציעים לאיטלקים נחשבים לקשים יותר להשגה והם יבואו אליכם. אתם אכן תיתקלו בקשיי שפה אבל זה לא משהו שאי אפשר להתגבר עליו. היתרון בכך הוא שאין לכם תחרות מטורפת כמו בארצות הברית, אוסטרליה וקנדה. פחות עגלות מסתובבות בכל מקום, ולכן יש לכם בלעדיות גדולה יותר וסיכויים גבוהים יותר למכור. בארצות הברית בכל קניון או מרכז מסחרי יש כמה עגלות שאולי מוכרות מוצרים הדומים לשלכם. באיטליה הסיכויים לכך נמוכים יותר. 
  2. הדבר השני – וזוהי נקודה חשובה מאד אז קראו אותה היטב – באיטליה יש תקופות ארוכות מאד בשנה שהמדינה שוקקת תיירים בכמות בלתי נתפסת. בכל שנה (שאין בה קורונה או מגיפה עולמית או מלחמה או כל אסון אחר) מגיעים לאיטליה מעל 50 מיליון תיירים. אתם חושבים שהאיטלקים מדברים איתם באיטלקית? כמובן שלא. האנגלית היא שפת המסחר הרווחת עם התיירים באיטליה ולכן חשוב שהאנגלית שלכם כן תהיה טובה. קהל לקוחות אדיר מאסיה, אוסטרליה ארצות הברית ועד שלל תיירים מאינספור מדינות יפקדו את האזורים בהם העגלה שלכם ממוקמת, כאשר הם ב'מוד תיירותי' – כלומר – הם חופשיים יותר בהוצאות שלהם ולא יהססו להוציא סכומים על קנייה בעגלות שלכם. עונת התיירות (הקיץ) באיטליה היא התקופה בה אתם יכולים להרוויח סכומי כסף דמיוניים, שלא בהכרח תוכלו להרוויח במקום אחר.
    שיטת המכירה בעגלות עובדת על עמלות, כך שבחודשי הקיץ תוכלו לגזור קופה שתסדר אתכם לתקופה ארוכה מאד. 

האם חוקי לעבוד באיטליה? 

חשוב לנו מאד להדגיש שלא תעבדו במקומות בצורה לא חוקית. זה צעד מסוכן מאד. מערכת המשפט בכל מדינה עובדת אחרת ואנחנו ממש אבל ממש לא רוצים שתסתכנו ותמצאו את עצמכם בסיטואציות שלא כדאי שתהיו בהן. לכן בדקו את האשרה לעבודה שלכם. אם יש בידכם דרכון אירופאי הדרך לאשרה תהיה קלה הרבה יותר. אבל גם ללא דרכון אירופאי אפשר להסתדר, ודרך פרוצדורה אותה חברת ההשמה תעזור לכם להפעיל תוכלו לקבל אשרת שהייה ועבודה של עד שנה. 

החיים באיטליה

איטליה היא נקודת המפגש בין אירופה הקלאסית לאירופה המודרנית. רומא היא הדוגמא הנפלאה ביותר לכך. העיר היא גם עתיקה וגם מתחדשת ממש באותה נשימה. שלל מוזיאונים, גלריות פסלים ומבנים עתיקים מסמנים את התרבות הענקית שהייתה פה, ותחת אותה קורת גג נמצאים גם פאבים, מגרשי כדורגל, מועדונים מהנחשבים ביותר בעולם וחיי תרבות ומסחר שוקקים. בימים בהם אתם לא עובדים מומלץ מאד לטייל ולחקור את המדינה הנפלאה הזאת, שמאגר האטרקציות שלה באמת אינו נדלה. תמיד תוכלו למצוא עוד מסעדה מקומית מדהימה, עוד אתר תיירותי עוצר נשימה, עוד כפר קטן וציורי. גם דרומה של איטליה, האזור העני יותר, שופע בסיפורים, מראות וטעמים.

בקיצור, עבודה בעגלות באיטליה היא הרפתקה של פעם בחיים! 

עבודה באיטליה 
אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש?
השאירו פרטים!

החזון שלנו

חברת BEST JOB מציאת עבודה בחול היא חברה ותיקה ומקצועית, המציעה מגוון רחב של משרות בלתי מקצועיות בכל רחבי העולם. החברה מציעה עבודות בארה"ב, אירופה, קנדה, אוסטרליה, יפן, דרום אפריקה ומדינות נוספות ברחבי העולם. כמו כן, מציעה החברה עבודות בתחום המכירות, עבודות פיזיות, עבודה בעגלות ועבודה בתחום האבטחה.

-Bestjob-

מאמרים אחרונים
עבודה בברצלונה
עבודה בברצלונה

עבודה בברצלונה הקונספט של שירות צבאי אחרי התיכון הוא המצאה ישראלית. נכון, ישנן עוד כמה מדינות (אנחנו כמובן מדברים על מדינות מערביות) בהן ניתן למצוא

קרא עוד »
עבודה בספרד לישראלים 
עבודה בספרד לישראלים 

עבודה בספרד לישראלים  בתקופה שאחרי השחרור הצבאי ישראלים רבים רוצים לחסוך כסף, לחסוך הרבה ממנו ולחסוך אותו מהר. זהו לא עניין של מה בכך, כי

קרא עוד »

מעסיקים/מפרסמים – רוצים לפרסם באתר?

מעסיקים/מפרסמים – רוצים לפרסם באתר?

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>