עבודה באמריקה – איך לבחור את המקום הטוב ביותר

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
משכורת: 30K בחודש
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

עבודה באמריקה ישראלים רבים למדו את הדרך אל הכסף הגדול. עבודה באמריקה, היא באמת עבודה בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות והדמיון הרב שבין ישראל לארה"ב, כמו גם מאפייני החיים הדומים, והידידות השוררת בין המדינות, מהווה כר פורה למציאת עבודה מכניסה ברחבי ארה"ב. נסייג רגע ונאמר, איננו מדברים על אנשי הייטק שרוצים לעשות רילוקיישן לעמק הסיליקון כדי לעבוד בחברות המתקדמות בעולם. גם זה מומלץ וישראלים רבים אכן עושים זאת. אך אנחנו מדברים על עבודה עבור אנשים צעירים. אלו שסיימו לא מכבר שירות צבאי. כאלו שעוד אין להם הכשרה או מקצוע ביד אבל כאלו שרוצים עדיין לעשות ולהרוויח הרבה כסף.

אמריקה היא יבשת גדולה. בתוכה, ארה"ב נחשבת למקום הטוב ביותר והמפותח ביותר בו ניתן למצוא עבודות מכניסות. אבל ארה"ב לבדה מונה 50 מדינות, כאשר כל מדינה שונה במעט מהאחרת ומציעה דברים אחרים במישורים רבים. פסיפס המדינות הזו יכול להיות מעט מבלבל עבור מי שרוצה למצוא עבודה באמריקה. בסופו של דבר, כל צעיר וצעירה, רוצים גם להרוויח כסף טוב אך גם ליהנות מהתהליך ולמצוא את המקום הטוב ביותר עבורם. לכן, כחברה מובילה בתחום התעסוקה המכניסה בארה"ב כינסנו כאן את הנקודות שכל צעיר או צעירה צריכים לשאול עצמם רגע לפני הבחירה.

 

עבודה באמריקה בעגלות מכירה

ניתן למצוא עבודות באמריקה עבור הישראלים כמעט בכל תחום. פעם ענף ההובלות היה פופולארי, לאחר מכן ענף האבטחה ואחר כך הגיעו מקצועות נוספים. כיום, הפכו עגלות המכירה למכרה הזהב של הישראלים הצעירים. בעגלות אלו, שהם למעשה דוכני מכירה הנמצאים במקומות הומי אדם ובקניונים, מוצעים למכירה שלל מוצרים שונים מתחומי הטיפוח, הקוסמטיקה, מוצרי שיער, סלולרי ועוד. המטרה שלכם היא לנסות ולמכור את מגוון המוצרים לעוברים ושבים ובכך להגיע לרווחים נעים מעמלות ובונוסים. 

זה נשמע קשה אך למען האמת פשוט ביותר. ההצלחה כמעט מובטחת למי שמעוניינים להשקיע ומצוידים במעט חוצפה חיובית. הקהל האמריקאי כמו גם קהל התיירים הוא ציבור עם תרבות צריכה מפותחת והמכירה בעגלות מתיישבת היטב בהיבט זה. העובדה שכולם דוברי אנגלית מסייעת גם היא. התוצאה היא משכורות ממוצעות של כ-5000 דולר בחודש, סכומים שצעירים בישראל יכולים רק לחלום עליהם.

עבודה באמריקה – גאוגרפיה

נהוג לחלק את ארה"ב , בגדול, ל-3 חלקים. מזרח, מערב ומרכז המדינה. מרבית האוכלוסייה ומרבית עולם העסקים מרוכזים באזורי החוף של שני הצדדים אבל ניתן למצוא כמה מקומות בולטים גם במרכז וכן גם בדרום מערב, במדינות כמו טקסס. יהיה נכון יותר לומר, ששווה למצוא עבודה באמריקה על פי ערים מרכזיות וגדולות. בסה"כ, אנחנו רוצים לעשות כסף ושם נמצאת הכלכלה המניעה את המעצמה האדירה הזו. לכן, ערים כמו ניו יורק, בוסטון, שיקגו, אטלנטה, מיאמי, לוס אנג'לס, יוסטון וסן פרנציסקו, יכולים להיות יעדים טובים. 

יש כאלו, הנקשרים לנוף מסוים או למזג האוויר ובמדינות רבות בארה"ב שורר מזג אוויר אחר וייחודי להם. חשוב לזכור, כי אתם באים לעשות כסף אך גם ליהנות. אחרי העבודה, וביחוד בימים החופשיים, אתם רשאים לצאת ולטייל. אם אתם חפצים לחוות אזור מסוים, מבחינה תרבותית – נסו למצוא עבודה בעיר מרכזית בקרבתו.

חיי לילה ובילויים.

אתם עובדים קשה ולאחר מכן, מגיע לכם לבלות. ואין מקום לבלות כמו בארה"ב. מועדונים, ברים, מסעדות, מסיבות וסצנות מוזיקה מכל סוג שתרצו או תבחרו. ארה"ב היא המקום הטוב ביותר עבור צעיר הרוצה ליהנות. ועוד לא דיברנו על האטרקציות שנמצאות בכל אזור ואזור. אם אתם רוצים לחוות את כל זה (וזכרו, אתם תהיו ביחד אם צעירים ישראלים כמוכם), כדאי לבחור בערים מרכזיות ולא במקומות נידחים ושקטים יותר כמו ערבות וויומינג או מינסוטה הקפואה.

הקהילות היהודיות

לא כולם מחוברים לנושא ולא כולם רואים בכך שיקול אבל ישראלים רבים עדיין רוצים להרגיש זהות דומה לשלהם, באזור המגורים. כמעט בכל עיר מרכזית בארה"ב תוכלו למצוא קהילות יהודיות. הן מושרשות עמוק בחברה ויחד עם זאת שומרות על כמה סממנים והתכנסויות ייחודיות. רבים מהחברות, יהיו גם הן בבעלות יהודית וזה יכול להקל במציאת העבודה שכן צעירים מישראל מאוד מוערכים על ידם.

עבודה באמריקה – רק חוקית

אמריקה היא גדולה, עשירה בהזדמנויות, מפתה ובאמת שקל ללכת לאיבוד. לא פיזית אלא מחשבתית ובעיקר ביכולת לעבוד באופן מסודר ומאורגן, שלא יערים עליכם קשיים לכל אורך הדרך. בשנים האחרונות, חוקי ההגירה לארה"ב הפכו נוקשים יותר ובניגוד לישראל, בארה"ב לא אוהבים את תרבות ה"סמוך". הם נחמדים ועדינים ומתחשבים עד שחורגים מהתנאים שלהם. באמריקה, מהגרי עבודה הם בבחינת מקובלים, כל עוד הם עושים זאת באופן חוקי. ולכן חשוב מאוד שכל התהליך יהיה חוקי ועם אשרות מתאימות.

ארה"ב אוהבת ישראלים ולמרות שנדרש להשיג ויזה, התהליך עצמו קל יותר משזוכות לו מדינות אחרות. מומלץ ללוות את התהליך באמצעות החברה שתסדר לכם את העבודה, כמונו. נוכל לסייע לא רק בהשגת הויזה אלא גם בסידורי הטיסות, המגורים עם צעירים כמוכם, ארגון מסיבות וחיי חברה לאורך השהות וכמובן, דוכני מכירה ייעודיים שיכניסו לכם הרבה כסף.

עבודה באמריקה
אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש?
השאירו פרטים!

החזון שלנו

חברת BEST JOB מציאת עבודה בחול היא חברה ותיקה ומקצועית, המציעה מגוון רחב של משרות בלתי מקצועיות בכל רחבי העולם. החברה מציעה עבודות בארה"ב, אירופה, קנדה, אוסטרליה, יפן, דרום אפריקה ומדינות נוספות ברחבי העולם. כמו כן, מציעה החברה עבודות בתחום המכירות, עבודות פיזיות, עבודה בעגלות ועבודה בתחום האבטחה.

-Bestjob-

מאמרים אחרונים
עבודה בקנדה לישראלים
עבודה בקנדה לישראלים

עבודה בקנדה לישראלים שמדברים על עבודה בחול, עבודה בקנדה לישראלים נחשבת למאוד פופולארית. בקנדה יש נופים עוצרי נשימה, התושבים בה מאוד חמים ונעימים, רמת החיים

קרא עוד »
עבודה במקסיקו
עבודה במקסיקו

עבודה במקסיקו אם אתם בנקודה בחיים בה עוד לא נרשמתם ללימודים או בדיוק השתחררתם מהצבא ואתם ממש רוצים להרוויח קצת כסף כמו שצריך, יתכן מאד

קרא עוד »
עבודה בפנמה
עבודה בפנמה

עבודה בפנמה לישראלים לוקח זמן להתבגר. במקום לסיים תיכון ומיד להתחיל את החיים הבוגרים שלהם, הם צריכים לעבור בין שנתיים לשלוש של שירות צבאי קשה,

קרא עוד »

מעסיקים/מפרסמים – רוצים לפרסם באתר?

מעסיקים/מפרסמים – רוצים לפרסם באתר?

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>