עבודה בפנמה

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
משכורת: 30K בחודש
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

עבודה בפנמהעבודה בפנמה

לישראלים לוקח זמן להתבגר. במקום לסיים תיכון ומיד להתחיל את החיים הבוגרים שלהם, הם צריכים לעבור בין שנתיים לשלוש של שירות צבאי קשה, שאמנם גורם להם להיות בוגרים יותר נפשית, אבל מקביליהם ממדינות אחרות בחוץ לארץ כבר יכולים להיות כברת דרך בתוך התואר שלהם או ההכשרה המקצועית.  גם אם צעיר שוויצרי יקח שנה לחשוב על החיים שלו הוא יוכל לסיים תואר בגיל עשרים ושתיים, גיל שבו הצעיר הישראלי עוד לא תמיד בכלל הספיק להתאושש מהשירות הצבאי. זהו חיסרון, כי העולם הופך להיות כפר גלובלי והתחרות הולכת וגדלה על כל משרה ומשרה. ובכל זאת, צעירים ישראלים מאד אוהבים, ובצדק יש לציין, לקחת שנה של חופש אחרי השירות, לעבוד ולטייל. אי אפשר שלא להבין זאת.
אלא שבצה"ל לא מרוויחים כל כך הרבה כסף, ואם נתעמק בזה רגע. לישראלים רבים חשוב 'לבלוע' את העולם אחרי שהם משתחררים מצה"ל, והם רוצים להרוויח הרבה ולעבוד הרבה. ובכן, יותר ויותר ישראלים מגלים את העבודה בחוץ לארץ. היא מצליחה לשלב סכומי כסף גדולים שאי אפשר להרוויח בארץ בלי הכשרה מקצועית, וגם חוויה בינלאומית שעונה על הצורך הכה מובן לגלות עולם ולהשתחרר קצת. אם פעם היה נהוג לחשוב שרק בארצות הברית אפשר למצוא את הקרקע המתאימה לכך, היום זה ממש לא נכון. אנחנו רוצים לספר לכם כאן על אופציה מעניינת מאד שהופכת להיות אחד היעדים הפופולאריים ביותר לעבודה אחרי הצבא – פנמה

 

איך דווקא פנמה? 

לפני שנתאר את אורח החיים בפנמה נסביר איך דווקא בה התפתחה תרבות מפותחת של עבודה לישראלים, בעיקר אחרי צבא.  ובכן, יש שתי סיבות עיקריות. הראשונה היא שפנמה נמצאת בדרום אמריקה, וכמו שאתם יודעים דרום אמריקה היא היעד הפופולרי ביותר לטיולים של ישראלים אחרי השחרור, ביחד עם אסיה.
ישראלים רבים מגדירים את פנמה כתחנת חובה בטיול שלהם, וחלק מהם שאלו את עצמם – למה לא להישאר כאן בעצם? איכות החיים בפנמה גבוהה מאד וזולה מאד, והאטרקציות קיימות בה בשפע. לא סתם היא אחת המדינות המתוירות ביותר. כחמישים אלף ישראלים עוברים בה בכל שנה בערך, והמספרים רק הולכים ומטפסים.
בנוסף, הישראלים עלו על עוד שיטה – הם יכולים לעבוד בפנמה תקופה, ואז להמשיך ולטייל בשאר מדינות דרום אמריקה. או להיפך, לטייל בדרום אמריקה ואז לחזור אל פנמה, ולהשתקע בה קצת, ולהרוויח סכומים גבוהים מאד של כסף.
הסיבה השנייה העיקרית להתפתחות תרבות עגלות בפנמה ולא בשאר מדינות דרום אמריקה הוא העושר היחסי הקיים בה. זוהי לא מדינה ענייה כמו מדינות אחרות ביבשת הנפלאה הזו, אלא מדינה חזקה ומבוססת מאד, שהרבה סחר בינלאומי עובר דרכה והתושבים בה עשירים ובעלי תרבות צריכת פנאי גבוהה ומפותחת שדומה לתרבות המערבית. כלומר, התושבים הפנמים יכולים לפרנס אתכם בכבוד.
וגם יש בפנמה קהילה ישראלית קטנה (!).

אילו עבודות יש בפנמה? 

ובכן, יש שלל עבודות בפנמה, חלקן גם נמצאות בתוך הקהילה הישראלית, אבל אין ספק שהעבודה הרווחת ביותר והמומלצת ביותר על ידינו היא עגלות. 
העגלות הישראליות ממוקמות בעורקים הראשיים של המסחר בפנמה, כך שהסכומים שאפשר להרוויח הם גבוהיים מאד. בין שלושת אלפים לשבעת אלפים דולר בחודש.  מכירה בעגלות עובדת כך שאתה מרוויח משכורת בסיס ויחד איתה אתה מקבל עמלה נאה על כל מכירה ומכירה שלך. כלומר, ככל שתמכור יותר ככה תרוויח יותר כסף.
עבודה בעגלות בפנמה היא שישה ימים בשבוע, וביום החופשי אפשר ללכת ולחקור את הארץ הנפלאה הזו. המוצרים שמוכרים הם לרוב מוצרי ביוטי וטיפוח או ציורי אומנות וציורי שמן. 

 

מה קורה כשמגיעים? 

החברות של העגלות בפנמה מנוסות, והן יודעות שזוהי מדינה זרה ומרוחקת בעלת תרבות שאינה הכי מוכרת לקהל הישראלי. לכן החברות הישראליות שמות דגש רב על תהליך הקליטה. בשדה התעופה יחכה לכם נהג שייקח אתכם אל הדירה החדשה שלכם, אותה תחלקו עם עוד שותפים ישראלים. הדירות שמקבלים בפנמה טובות משמעותית מדירות שתקבלו במדינות אחרות כמו ארצות הברית, קנדה ואוסטרליה. הן נמצאות לרוב במגדלי יוקרה או באזורי יוקרה וזאת מכיוון שמחירי הדיור בפנמה זולים יותר לכיס הישראלי ( מה שלא יקטין את היקף המכירות שלכם).
ישנה קהילה ישראלית לא קטנה של אנשים שעובדים בעגלות בפנמה, והם יהפכו את תהליך הקליטה שלכם במדינה לקל במקרה הרע וחלומי במקרה הטוב. בנוסף, ישראלים רבים עוברים במדינה על בסיס יומיומי כחלק מהטיול שלהם בדרום אמריקה, כך שתהיו מוקפים בשפה מוכרת ובתרבות שלכם במשך כל השהות.
נציין שמי שרוצה להיטמע בתוך התרבות הפנמית ולבלות את שעות הפנאי שלו עם המקומיים מוזמן לעשות את זה. הפנמיים שמחים מאד להכיר אנשים חדשים ממדינות אחרות, והם אנשים חמים ומסבירי פנים. אנחנו כמובן ממליצים על שילוב של היטמעות בחברה ביחד עם שמירה על הקהילה. בסופו של דבר, אלו האנשים איתם תעבדו במשך שעות רבות מהיום.
ודבר אחרון בנושא זה, חברות ההשמה דואגות לבחון היטב את המועמדים לעבודה ולא חוששות לסנן במקרה הצורך, אז הסירו דאגה מליבכם – האנשים איתם תגורו הם ברמת האיכות הגבוהה ביותר!

טעימה קטנה מפנמה

עבור תיירים רבים, פנמה היא מדינה של החיים הטובים. היא רוויה בחופי זהב יפהפיים, יערות גשם טרופיים וקסומים, הרים ועמקים שיש רק בסרטים, ואזורים אורבניים שמשתלבים היטב בטבע האדיר הניבט מכל עבר.
פנמה גם ידועה במסעדות הנפלאות שלה, שהישראלים מדברים עליהן בעיניים נוצצות. הן גם זולות יחסית וגם טעימות בצורה יוצאת דופן.

לסיכום, אם חשקה נפשכם לטייל בדרום אמריקה אבל אינכם רוצים לחסוך את הכסף במסעדה או בבית קפה, צאו לשם כבר עכשיו. עבדו בפנמה כמה חודשים ואז תטיילו, או להיפך. בכל אופן, מובטחת לכם חוויה של פעם בחיים.

עבודה בפנמה
אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש?
השאירו פרטים!

החזון שלנו

חברת BEST JOB מציאת עבודה בחול היא חברה ותיקה ומקצועית, המציעה מגוון רחב של משרות בלתי מקצועיות בכל רחבי העולם. החברה מציעה עבודות בארה"ב, אירופה, קנדה, אוסטרליה, יפן, דרום אפריקה ומדינות נוספות ברחבי העולם. כמו כן, מציעה החברה עבודות בתחום המכירות, עבודות פיזיות, עבודה בעגלות ועבודה בתחום האבטחה.

-Bestjob-

מאמרים אחרונים
עבודה בקנדה לישראלים
עבודה בקנדה לישראלים

עבודה בקנדה לישראלים שמדברים על עבודה בחול, עבודה בקנדה לישראלים נחשבת למאוד פופולארית. בקנדה יש נופים עוצרי נשימה, התושבים בה מאוד חמים ונעימים, רמת החיים

קרא עוד »
עבודה במקסיקו
עבודה במקסיקו

עבודה במקסיקו אם אתם בנקודה בחיים בה עוד לא נרשמתם ללימודים או בדיוק השתחררתם מהצבא ואתם ממש רוצים להרוויח קצת כסף כמו שצריך, יתכן מאד

קרא עוד »

מעסיקים/מפרסמים – רוצים לפרסם באתר?

מעסיקים/מפרסמים – רוצים לפרסם באתר?

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>